Sari la conținut

Roxana 0749407660


Vizitator mieuna

Postări Recomandate

Vizitator maxuser
Reputație: 0

Da, numărul din titlu este valabil.

 

Începând de mâine o să fiu disponibilă. Telefonul o să îl deschid la ora 11:00. Atunci o să încep să fac și programări. :)

Poti sa ne spui si despre tarife?

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

150 finalizarea (30 min)

300 ora (2 finalizări - 60min)

350 ( 2 sau 3 finalizări - 90 min)

 

♣ Oral în funcție de igienă

♣ Normal protejat

♣ Finalizare orală

♣ Finalizare corporală

♣ Masaj de relaxare

♣ 69

♣ Săruturi

♣ Finalizare facială ( contra-cost 50 ron)

♣ Rimming ( contra-cost 50 ron)

 

Pentru alte detalii, o să vă rog să mă contactați telefonic sau pe whatsapp începând cu data de 2 ianuarie.

 

Nu îmi doresc să poluăm topicul aiurea. Detalii mai amănunțite se oferă în privat ( PM, telefonic sau whatsapp)

 

Programările se confirmă sau infirmă cu 30 min înainte. În caz contrar, programarea se anulează automat.

 

Categoria de oameni cu care îmi doresc să colaborez sunt cei care pun accent pe igiena lor personală și pe BUNUL SIMȚ. Dacă nu faceți parte din această categorie, vă rog să nu sunați pentru a nu ne crea amândurora o neplăcere.

 

Întârzierea cu mai mult de 10 min neanunțată,din nou, duce la anularea programării.

 

Programările prioritare sunt ale băieților care în trecut mi-au trecut pragul.

 

Vă pup, oameni frumoși :*

 

Vă doresc un "An Nou Fericit" plin de realizări și bucurii. :)

  

Poti sa ne spui si despre tarife?

 

 

Tu nu ai ocupație decât sa freci toate topicele de pe Arad cu toate conturile tale?

Aveai toate informațiile cu o pagina în urma domnul informatician.

   Vezi că ți-am făcut eu scrisul mai mare sa vezi ce zice.

 

 

   Atât pentru tine cât și cei care vor urma. 

  Inclusiv eu.

  Scuzele mele mieuna de offtopic dar nu m-am putut abține. 

Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Dragii mei, vă anunț de la bun început că momentan bustiera din jurul sânilor nu o pot da jos,la recomandarea medicului.

Vă anunț pentru a evita neplăcerile pe viitor. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Dragii mei, vă anunț de la bun început că momentan bustiera din jurul sânilor nu o pot da jos,la recomandarea medicului.

Vă anunț pentru a evita neplăcerile pe viitor. :)

Buna, multumim. Cand o sa revi in Arad?
Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Frumusete rara, azi am incercat si nu am prinso sper maine sa o prind.

Roxy ai sani superbi.

Te prinde bine.

Sunt cel mai norocos om din lume daca o prind maine.

Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Frumusete rara, azi am incercat si nu am prinso sper maine sa o prind.

Roxy ai sani superbi.

Te prinde bine.

Sunt cel mai norocos om din lume daca o prind maine.

Mulțumesc :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Ce e Rimming ( contra-cost 50 ron)?

Sunt imcepator si nu inteleg termenii.

DETALIILE DESPRE SERVICII SE DAU ÎN PRIVAT! TR ROG SĂ NU MAI POLUEZI TOPICUL AIUREA!

 

Seară frumoasă!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut confrați futaciosi;

Cum Roxana a decis sa ne onoreze asa de început de an cu prezenta, nu puteam sa fac sa nu o și vizitez, ma bucur ca am reusit chiar in prima zi sa o prind, fiind deja încărcată de programări, ma strecurat și pe mine aseară o ora

Vreau sa fiu unpic la obiect, ii târziu și sunt obosit🥱 întâlnirea cu ea a fost exact asa cum ma așteptam, având in vedere ca nu am văzut-o de ceva timp, reușește de fiecare data sa ma facă sa ma simt in largul meu și bine, eu fiind puțin mai timidðŸ˜, am avut plăcerea sa o cunosc și pe coleguta ei la care urmează zilele astea sa ii fac o vizita, dar sa revin:

Roxy după părerea mea ii o dulceața de fata la care mergi de placere și care te face sa te simți special, cu care poți experimenta in pat multe și mărunte.

Niște note, cu toate ca deja cine o cunoaște știe ca totul este la superlativ:

Locație:9 zona puțin expusă dar Ok

Igiena:10 nu ai ce sa bagi de vina, numai dacă ești “încuiatâ€

ON:10*** cu de toate plus finalizarea orală la care îmi place ca se mai “joaca†puțin după ce ești gata nu fuge imd la baie

NP:10 pentru ca de fiecare data experimentez câte ceva nou cu ea, nu e monotonie

Timp estimat aprox dtd o ora 20 min, fără a fi grăbit in nici un fel

Dacă am uitat ceva intrebati-ma scuze, cum am spus sunt obosit maxim

Mulțumesc Roxy pentru un an început frumos in compania ta🤗chiar dacă doar pentru o ora, sper pana nu pleci sa ne mai vedem, te-am pupat😙

Seara frumoasa la toată lumea, și nu in ultimul rând:

Spor la futut🤘

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Salut confrați futaciosi;

Cum Roxana a decis sa ne onoreze asa de început de an cu prezenta, nu puteam sa fac sa nu o și vizitez, ma bucur ca am reusit chiar in prima zi sa o prind, fiind deja încărcată de programări, ma strecurat și pe mine aseară o ora

Vreau sa fiu unpic la obiect, ii târziu și sunt obosit🥱 întâlnirea cu ea a fost exact asa cum ma așteptam, având in vedere ca nu am văzut-o de ceva timp, reușește de fiecare data sa ma facă sa ma simt in largul meu și bine, eu fiind puțin mai timidðŸ˜, am avut plăcerea sa o cunosc și pe coleguta ei la care urmează zilele astea sa ii fac o vizita, dar sa revin:

Roxy după părerea mea ii o dulceața de fata la care mergi de placere și care te face sa te simți special, cu care poți experimenta in pat multe și mărunte.

Niște note, cu toate ca deja cine o cunoaște știe ca totul este la superlativ:

Locație:9 zona puțin expusă dar Ok

Igiena:10 nu ai ce sa bagi de vina, numai dacă ești “încuiatâ€

ON:10*** cu de toate plus finalizarea orală la care îmi place ca se mai “joaca†puțin după ce ești gata nu fuge imd la baie

NP:10 pentru ca de fiecare data experimentez câte ceva nou cu ea, nu e monotonie

Timp estimat aprox dtd o ora 20 min, fără a fi grăbit in nici un fel

Dacă am uitat ceva intrebati-ma scuze, cum am spus sunt obosit maxim

Mulțumesc Roxy pentru un an început frumos in compania ta🤗chiar dacă doar pentru o ora, sper pana nu pleci sa ne mai vedem, te-am pupat😙

Seara frumoasa la toată lumea, și nu in ultimul rând:

Spor la futut🤘

Te pupăcesc! :*

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

La multi ani tuturor!

 

Am fost curios s o cunosc pe domnita,i am scris mesaj si am primit confirmare pt programare. Locatia este in Ared cu parcare la OMV🙂,am anuntat o ca am ajuns si in 3 min am fost "preluat" de la scara(interfon defect). Apartament mare, calduros, curat...ca o gazda primitoare ce ii,"m a invitat" la putina socializare,mi a oferit de baut,am fumat,mi a prezentat o si pe Adriana(colega) dupa care am rugat o sa ma invite pe lenjerieðŸ˜.

 

Aici am "profitat" de o fatuca extrem de degajata. Fizic este undeva la 1.6m,corpul este unul frumos pt gusturile mele, cu forme bine conturate desi nu este cel mai tonic, mi a lasat impresia ca a pierdut cateva kg intr un timp (relativ) scurt. Poarta un sutien medical pe care la inlaturat cateva min sa mi arate "noua creatie", sani foarte bine modelati(un 400g daca mi aduc bine aminte,perfect rotunzi si plini, cupa de sampanie,inca nu sau cicatrizat complect inciziile) pe care i am si palpat putintel,ba chiar si sarutat (prudent). Machiajul este usor strident pt 20 si ceva de anisori pe care ii poseda (relativ, strict chestiune de gusturi).

 

La servicii as putea vb (doar) la superlativ. Oralul... punctul ei forte, chiar daca nu este "deep performance" foloseste limba intr un mare fel, aspiratia delicata(neagresiva) la oute si gland...un mare bonus.A continuat asa pana am simtit ca si pierde din interes(i am explicat ca's pofticios, am vrut sa fiu sincerðŸ˜), m am revansat putin gustand bine din "primul si al 2 lea fel" pe care mi le a pus la dispozitie, am vrut sa vad ce efect are,imi parea multumita,deci am continuat😀. NP in misionar (mi a uns ciocanul cu lubrifiant, responsabila fatuca,lucreaza ca la carte) unde am fost acceptat cu multa caldura,m a imbratisat tandru,fk la care a participat exemplar,a "deschis" bine picioarele si o acceptat cadenta pe care am impus o.

Eu daca nu sunt "zgomotos" , Roxana a dat sa mi propuna o caprita...

"- nuu!

- ce, am futut meciu? ma pricep!"

 

Nu "l a futut", a fost bine asa, chiar foarte bine. Am trecut pe la dus, am fumat,m am hidratat si am continuat cu runda 2 unde m am asigurat ca nu'i dau "agenda" peste cap(timpul convenit se apropia de sfarsit), si daca mi a confirmat ca sunt ultimul si ca timpul este de partea mea am cerut sa ni se alature si Adriana(daca voi avea ocazia sa o vizitez si separat voi scrie si despre ea cateva randuri,bineantales...numa de bine,subiectiv dar corect).

 

Momentele care au urmat au fost pline de picanterii,tandreturi, fetele m au surprins placut, fiecare a fost ocupat cu cate cineva, nici urma de banalitate/plictiseala, s au sincronizat perfect.

 

Am trecut iar pe la dus, spectacolul m a costat 450 ( pretul,cel putin onest raportat la tratamentul de care am avut parte) dupa care ne am urat "noapte buna" si am parasit locatia.

 

Este a doua seara conecutiva de calitate pe care o petrec la Arad, momentan mai am o curiozitate, o anumita Raluca🙂.

  • Like 4

dag dal gas!

Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

💎150 finalizarea (30 min)

💎 300 ora (2 finalizări - 60min)

💎350 ( 2 sau 3 finalizări - 90 min)

 

â™£ï¸ Oral în funcție de igienă

â™£ï¸ Normal protejat

â™£ï¸ Finalizare orală

â™£ï¸ Finalizare corporală

â™£ï¸ Masaj de relaxare

â™£ï¸ 69

â™£ï¸ Săruturi

â™£ï¸ Finalizare facială ( contra-cost 50 ron)

â™£ï¸ Rimming ( contra-cost 50 ron)

 

Pentru alte detalii, o să vă rog să mă contactați telefonic sau pe whatsapp.

 

Detalii mai amănunțite se oferă în privat ( PM, telefonic sau whatsapp)

 

💎 Programările se confirmă sau infirmă cu 30 min înainte. ÃŽn caz contrar, programarea se anulează automat.

 

💎 Categoria de oameni cu care îmi doresc să colaborez sunt cei care pun accent pe igiena lor personală și pe BUNUL SIMÈš. Dacă nu faceți parte din această categorie, vă rog să nu sunați pentru a nu ne crea amândurora o neplăcere.

 

💎 ÃŽntârzierea cu mai mult de 10 min neanunțată,din nou, duce la anularea programării.

 

💎 Programările prioritare sunt ale băieților care în trecut mi-au trecut pragul.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...