Sari la conținut

Norocul de-a fi femeie...


Postări Recomandate

  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

S-o spele de-nata

Sa fie curată :)))

Sa.i dea și cu șprei ... evridei..😂😂😂 (alea de lucs)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

cu cremă s-o cremuiasca

Cân'te uiți, sa strălucească :)))

Să miroasă a primăvara...ca altfel pula nu se scoală...😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

să fie și epilata

C-altfel, ne înțeapă-n barbă

:)))

Să fie date cu gaz..ca altfel nu mai au nici un haz..:)
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Românul s-a născut poet.

...și curvar.

merg mana-n mana :)))

Fără poezie, pwla pyzda :)))

 

Azi am întâlnire dă gradu trei, cu una, sa moară Marinel dă ciudă :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Iti cunosc parerea despre membrii acestui site si stiu ca n-are rost sa incerc sa ti-o schimb (parerea :) ). Doar vo' doua idei din putzu' intunecat al gandirii mele...

Desi-s obisnuit cu abordarile tale stil "kill'em all..!!", mi se pare (sorry daca in mod eronat!) ca simt o deosebita furie si vehemenţă la adresa userilor forbidden desire si tentwo.

Amu', am mai zis, nici io nu-s 100% la curent cu noutatile, "who's who", cine o plecat, cine o revenit, cine s-o rebranduit (si care-i noul user), cine s-o clonat (si care-s clonele) etc etc... dar am inteles/dedus din contexte si discutii, ca-n spatele tastaturilor la cele doua conturi amintite ar fi in prezent doua D-ne/D-re - nush cat e de adevarat (si oricum in mod normal ar trebui sa fie irelevant), dar repet, tocmai asta pare sa te infurie in mod deosebit, ca in calitate de femei, se coboara la a socializa cu o parte din ceilalti membri.

Ca idee, io unu' de regula evit sa cataloghez/etichetez o persoana (indiferent de sex) bazandu-ma pe relatiile / cunostintele sale / oamenii cu care sta de vorba.

Altfel spus, daca l-am vazut pe x discutand cu y, si stiu ca y e infractor, totusi prefer sa-l cunosc mai intai si pe x personal... inainte de-a-i pune eticheta "de evitat" numa' ca l-am vazut vorbind cu y... ca poate nu vorbeau in plm de infractiuni, poate amandurora le plac pisicile sau ambii sunt pasionati de gradinarit. Cine se-aseamana se-aduna, da' oamenii au prostu' obicei de-a fi complecsi... si-apai te poti asemana/aduna in multe privinte...  :)

Si in al doilea rand, n-am stat sa le urmaresc replicile in special (ma rog, pe tentwo il/o pandesc in ultima vreme cand pune muzica, da' aia-i alta poveste) - dar asa din ce se observa din avion, la astea doua username-uri, bre... daca dintre toti membrii forumului, in starea sa actuala, fix pe ei/ele ne-am gasit sa-i/-le acuzam de dume de santier si puscarie... stii cum se zice-n Ardeal, no da-o-n pwla de treaba... :)

   Stiu ca imi cunosti parerea, tocmai d-aia este ciudata interventia ta, dandu-mi inca o data un sfat ipocrit si inutil, ori esti masochist, ori nu te duce prea mult capul, ori chiar esti de-a dreptul rau intentionat facand parte din retele de infractori prezente si extrem de vizibile/vocale aici, alta explicatie si scuza nu iti pot gasi oricat de intelegator as incerca sa fiu fata de persoana ta, pentru ca totusi ai un limbaj decent, indiferent daca onoarea, caracterul, echidistanta si judecarea cu aceia masura ori simtul dreptatii iti lipseste complet din limbaj, mesaj si atitudine, fiind pierdut pe undeva departe, justificabil de aftfel, cei 40 de ani de comunism, extirpandu-va coaiele, coloana vertebrala si caracterul, afectandu-va crunt si iremediabil inca din tinerete pe cei aflati acum intre 45-60 de ani si inca activi dpdv social, cea mai importanta perioada pentru o dezvoltare optima a caracterului uman, majoritatea dintre voi traind-o in genunchi din cauza educatiei parintilor, sistemului si societatii asemenea de cacat, sau mai rau, chiar din proprie initiativa, multi regasindu-se complet in comportamentul, mentalitatea si atitudinea de panarame.

  Faptul ca sub aparenta echidistanta esti de o ipocrizie maxima, ca si tanti aia pe care o pomenesti, aici nereferindu-ma la travestitul ala bulanjiu de oly/ana/gogu paraschiv si gramada de clone pe care le poseda, fiind si tu unul dintre lingaii consacrati si de baza al prezentei haznale, nu este nicio surpriza, ti-am spus-o si tie de acum vreo cativa ani, cand, uite acum cel mai bun exemplu, nefiind prima data cand incerci sa-mi temperezi limbajul, cand in acelasi timp, inchizi ochii facandu-te ca nu vezi ca majoriatea ''amicilor'' tai virtuali pe care isi sustii si te mai si dai la barfe cu ei, isi bat joc de majoritatea userilor de bun simt prin dumele lor de handicapati retardati, de cel mai prost gust si de puscarie, in special gonind femeile de bun simt, explicand mereu si constant ca aici ie loc doar pentru curve si alte panarame, nu si de femei care vor sa socializeze la modul decent fara 'subtilitatile' lor sexuale constante, libidinoase si obsesive de boshoragi rablagiti, perverso-**spam editat**i, acceptand doar panaramele de femei, ca normal, doar astfel de femei se pot cobora la o astfel de mentalitate, comportament si limbaj scarbos, libidinos si de radio santz, lingandu-se in cururile alea cu siguranta supraponderale, oparite si nespalate de atata stat pe buci frecand-o nonstop pe net, majoritatea dintre ei si ele fiind niste mutanti antisociali recazindu-si in virtual ultima fericire si imlinire in viata, mai toti transformandu-se din porci si scroafe ori alte broaste raiose, in printzi si printreze din cateva taste, vorbe si alte click-uri.
 Si da, am sa-i iau mereu si constant pe toti si pe toate, la pula si sa-i chis in frezele alea de hadicapati oligofren la modul virtuali, pe toti cei care tolereaza, incurajeaza si practica asemenea comportament, atitudine si limbaj ca al bosketarilor, gainarilor, pamblicarilor si infractorilor lifeless prezenti constant si nonstop aici gen picon, deceiver, pipilici, oly.oligofreni ori alti obsedati sexual **spam editat**o-periculosi gen doctor parnaie, keiser soze, bolovani. lorzi, viermi, katrani si cate clone or mai avea handicapatii astia, care netul, a ramas singura lor bucurie si ocupatie in viata, afectand extrem de grav tineretul necopt la minte ce in majoritatea cazurilor iau de bune si reale asemenea mentalitati si comportamente, pasibile de puscarie sau balamuc in orice societate civilizata.
  Tu, voi astia, care sustineti ca este normal un asemenea comportament ca cel practicat de majoriatea dintre voi prezenta aici, ca de, este site de proxenetism si prostitutie organizata, de tigani, gainarii, santaj, infractiuni, batjocura, bosketari si curvari handicapati, majoritari analfabeti, sunteti si veti fi mereu o rusine pentru barbatii adevarati, care nu au stat niciodata in genunchi, nu au supt pula in nicio circumstanta in viata, indiferent ca strada, societate, job sau devenind niste carpe jegoase in fata unor panarame de femei, doar pentru a le fi lor bine si a-si satisface nevoia de pizda, din cei in ce mai basinoasa si sclifosita, tot din cauza sclavilor si cuckoldzilor de barbati ca voi.
 A fost, este si va fi o parere personala, pe care nimeni niciodata nu mi-o va putea schimba, din punctul meu de vedere reprezentativa deja din pacate pentru majoritatea barbatilor, daca vrei sa te simti inclus si cu musca pe caciula, treaba ta, esti liber s-o faci.  :hihat
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

   Stiu ca imi cunosti parerea, tocmai d-aia este ciudata interventia ta, dandu-mi inca o data un sfat ipocrit si inutil, ori esti masochist, ori nu te duce prea mult capul, ori chiar esti de-a dreptul rau intentionat facand parte din retele de infractori prezente si extrem de vizibile/vocale aici, alta explicatie si scuza nu iti pot gasi oricat de intelegator as incerca sa fiu fata de persoana ta, pentru ca totusi ai un limbaj decent, indiferent daca onoarea, caracterul, echidistanta si judecarea cu aceia masura ori simtul dreptatii iti lipseste complet din limbaj, mesaj si atitudine, fiind pierdut pe undeva departe, justificabil de aftfel, cei 40 de ani de comunism, extirpandu-va coaiele, coloana vertebrala si caracterul, afectandu-va crunt si iremediabil inca din tinerete pe cei aflati acum intre 45-60 de ani si inca activi dpdv social, cea mai importanta perioada pentru o dezvoltare optima a caracterului uman, majoritatea dintre voi traind-o in genunchi din cauza educatiei parintilor, sistemului si societatii asemenea de cacat, sau mai rau, chiar din proprie initiativa, multi regasindu-se complet in comportamentul, mentalitatea si atitudinea de panarame.

  Faptul ca sub aparenta echidistanta esti de o ipocrizie maxima, ca si tanti aia pe care o pomenesti, aici nereferindu-ma la travestitul ala bulanjiu de oly/ana/gogu paraschiv si gramada de clone pe care le poseda, fiind si tu unul dintre lingaii consacrati si de baza al prezentei haznale, nu este nicio surpriza, ti-am spus-o si tie de acum vreo cativa ani, cand, uite acum cel mai bun exemplu, nefiind prima data cand incerci sa-mi temperezi limbajul, cand in acelasi timp, inchizi ochii facandu-te ca nu vezi ca majoriatea ''amicilor'' tai virtuali pe care isi sustii si te mai si dai la barfe cu ei, isi bat joc de majoritatea userilor de bun simt prin dumele lor de handicapati retardati, de cel mai prost gust si de puscarie, in special gonind femeile de bun simt, explicand mereu si constant ca aici ie loc doar pentru curve si alte panarame, nu si de femei care vor sa socializeze la modul decent fara 'subtilitatile' lor sexuale constante, libidinoase si obsesive de boshoragi rablagiti, perverso-**spam editat**i, acceptand doar panaramele de femei, ca normal, doar astfel de femei se pot cobora la o astfel de mentalitate, comportament si limbaj scarbos, libidinos si de radio santz, lingandu-se in cururile alea cu siguranta supraponderale, oparite si nespalate de atata stat pe buci frecand-o nonstop pe net, majoritatea dintre ei si ele fiind niste mutanti antisociali recazindu-si in virtual ultima fericire si imlinire in viata, mai toti transformandu-se din porci si scroafe ori alte broaste raiose, in printzi si printreze din cateva taste, vorbe si alte click-uri.
 Si da, am sa-i iau mereu si constant pe toti si pe toate, la pula si sa-i chis in frezele alea de hadicapati oligofren la modul virtuali, pe toti cei care tolereaza, incurajeaza si practica asemenea comportament, atitudine si limbaj ca al bosketarilor, gainarilor, pamblicarilor si infractorilor lifeless prezenti constant si nonstop aici gen picon, deceiver, pipilici, oly.oligofreni ori alti obsedati sexual **spam editat**o-periculosi gen doctor parnaie, keiser soze, bolovani. lorzi, viermi, katrani si cate clone or mai avea handicapatii astia, care netul, a ramas singura lor bucurie si ocupatie in viata, afectand extrem de grav tineretul necopt la minte ce in majoritatea cazurilor iau de bune si reale asemenea mentalitati si comportamente, pasibile de puscarie sau balamuc in orice societate civilizata.
  Tu, voi astia, care sustineti ca este normal un asemenea comportament ca cel practicat de majoriatea dintre voi prezenta aici, ca de, este site de proxenetism si prostitutie organizata, de tigani, gainarii, santaj, infractiuni, batjocura, bosketari si curvari handicapati, majoritari analfabeti, sunteti si veti fi mereu o rusine pentru barbatii adevarati, care nu au stat niciodata in genunchi, nu au supt pula in nicio circumstanta in viata, indiferent ca strada, societate, job sau devenind niste carpe jegoase in fata unor panarame de femei, doar pentru a le fi lor bine si a-si satisface nevoia de pizda, din cei in ce mai basinoasa si sclifosita, tot din cauza sclavilor si cuckoldzilor de barbati ca voi.
 A fost, este si va fi o parere personala, pe care nimeni niciodata nu mi-o va putea schimba, din punctul meu de vedere reprezentativa deja din pacate pentru majoritatea barbatilor, daca vrei sa te simti inclus si cu musca pe caciula, treaba ta, esti liber s-o faci.  :hihat

 

 

Aoleu! Mi-ai numarat oole,pardon, orele,de zici ca stau non-stop p-aici? :)))

 

Oftica-te! :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

sa stii ca exista si varianta pt barbati a acestui job

 

Atata tot ca nu castigi prea bine si maxim te vor vedea niste homalai daca esti si frumusel. Nu stiu cum sa-ti zic dar sunt pe site-urile de videochat baieti care fac pe gratis show. Se numesc "exhibitionisti". Femei exhibitioniste evident nu exista.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Stooop

Stai asa.

 

La cine te referi? Pe spatele cui ti se pare ca imi fac publicitate?

 

Inainte de a primi raspunsul tau trebuie sa fac urmatoarele specificatii:

1.anul acesta 2 clienti au venit de pe nimfomane(deci nu de aici mananc eu painea)

2.am propriul forum si oricum la mine baza sunt clientii vechi si site.urile de anunturi

 

Acum spune cu publicitatea ce vroiai sa spui

 

 

Din pura curiozitate... ne spui si noua cam cat castigi lunar?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din pura curiozitate... ne spui si noua cam cat castigi lunar?

uite nu am stat sa calculez..pt ca nu incasez lunar. In tot cazul daca nu am dat faliment inseamna ca "ma mai latra si pe mine niste caini".. :laugh2

 

sa stii ca uneori nici nu conteaza cat ci mai degraba cum..adica ..fara stres..fara sefi..fara termene limita..fara raspundere...chestiuni care se regasesc in alte domenii de activitate

  • Like 3
Link spre comentariu

Atata tot ca nu castigi prea bine si maxim te vor vedea niste homalai daca esti si frumusel. Nu stiu cum sa-ti zic dar sunt pe site-urile de videochat baieti care fac pe gratis show. Se numesc "exhibitionisti". Femei exhibitioniste evident nu exista.

 

atat timp cat vor exista cotizanti, femeile vor profita de situatie :D

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce-a patit bre marinaru' ? Iar l-a apucat strechea ? Tuna si fulgera mai ceva ca in zilele lui bune ... Ce mai personaj !!!

 

ca de obicei, i-a mai tras clapa vreo curva smechera :)))
  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

Femei exhibitioniste evident nu exista.

:laugh2 

 

Ai fi surprins. Exhibitionismul este tipic feminin. Problema e ca niste dobitoci le-au dresat sa considere ca merita atentie si bani (acces la resurse) pentru ca se expun, si le-a intrat in capsoarele alea seci ca daca nu le dai bani, nu sunt apreciate si dau in crize. Ar fi timpul sa se trezeasca la realitatea, ca banii nu cresc in baltile statute si nu exista  cate un Victoras Micula pentru fiecare moarta de foame. Noi traim si fara pizde; ele pot trai fara puli bani? Pentru noi, orice gaura (inclusiv aia dintre degete) e tot aia; ce gasesc ele mai bun ca pula?  :laugh2

 

atat timp cat vor exista cotizanti, femeile vor profita de situatie :D

Generozitatea prost inteleasa... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...