Sari la conținut

Intalniri intre forumisti


Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

Se mai tin intalniri intre forumisti?

 

Era o perioada cand era chiar dragut.

 

Mai stie cineva ceva?

 

se mai fac, dar restranse fara sa stie toti fraierii. vorbeste cu Xoxo, el e puterea.

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vreau si eu o audienta cu parintele, insa acesta este foarte ocupat in ultima vreme.

 

Pune si tu o vorba buna pentru crocozaurul tau favorit. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se fac dar mai discret si cu mai putini. Pt ca deh...lume rea.

 

un tip cu care am intrat in vorba mi-a zis ca se faceau si atmosfera era ok. asta cu cativa ani in urma...

dupa, se ajungea la neintelegeri si de acolo si aparitia unor clone. posibil ca unii sa aiba diverse de impartit. mie mi se pare putin aiurea, mai ales cand el a mentionat numele unui membru destul de bine cotat de pe aici cu care s-a inteles initial. asa e natura lucrurilor si a universului, schimbatoare. cum era aia? nimic nu se pierde, totul se transforma.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

un tip cu care am intrat in vorba mi-a zis ca se faceau si atmosfera era ok. asta cu cativa ani in urma...

dupa, se ajungea la neintelegeri si de acolo si aparitia unor clone. posibil ca unii sa aiba diverse de impartit. mie mi se pare putin aiurea, mai ales cand el a mentionat numele unui membru destul de bine cotat de pe aici cu care s-a inteles initial. asa e natura lucrurilor si a universului, schimbatoare. cum era aia? nimic nu se pierde, totul se transforma.

Cu timpul, s-au infiltrat și personaje de slabă calitate, unii chiar dubioși, prin urmare, majoritatea s-a retras.
  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Cu timpul, s-au infiltrat și personaje de slabă calitate, unii chiar dubioși, prin urmare, majoritatea s-a retras.

plus lipsa acuta de discretie.

dezvolta putin ideea de useri dubiosi, te rog

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

plus lipsa acuta de discretie.

dezvolta putin ideea de useri dubiosi, te rog

Nu are rost să dezvolt, nu vreau să fac mahala, mai ales că sunt chestii vechi (3 ani, dacă nu, chiar mai mult). Ceea-ce pot spune, este că unii dintre cei ce ne întâlneam relativ des, au fost cam naivi și au dat curs rugăminților unor useri, de a fi și ei acceptați. Greșeala celor ce au venit cu ei la întâlniri, a fost că s-au grăbit și nu au făcut o cât de cată analiză.

În general, când sunt mulți, lucrurile scapă de sub control.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...