Sari la conținut

0784584758


Postări Recomandate

Vizitator sioux1
Reputație: 0

Numai si numai aberatii postezi andrei. In topicul blonda interesanta cocoselul si alti utilizatori credibili fac recenzii tu spui ca sunt poze false. Si in alte topice la fel ... numai aberatii . Daca vreti colorare rapida postati tata la "fazan" .

  • Like 1
Link spre comentariu

Numai si numai aberatii postezi andrei. In topicul blonda interesanta cocoselul si alti utilizatori credibili fac recenzii tu spui ca sunt poze false. Si in alte topice la fel ... numai aberatii . Daca vreti colorare rapida postati tata la "fazan" .

Esti sigur ca este aceeasi cu "Blonda interesanta"?. Mie sincer nu imi pare ca fiind aceeasi fata. Parerea mea :)

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Numai si numai aberatii postezi andrei. In topicul blonda interesanta cocoselul si alti utilizatori credibili fac recenzii tu spui ca sunt poze false. Si in alte topice la fel ... numai aberatii . Daca vreti colorare rapida postati tata la "fazan" .

E mai mult trafic la fazan decat la recenzii

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator sioux1
Reputație: 0

Esti sigur ca este aceeasi cu "Blonda interesanta"?. Mie sincer nu imi pare ca fiind aceeasi fata. Parerea mea :)

M-am referit la faptul ca si pe topicul ala abereaza , nu ca ar fi aceeasi fata.. intelesu-mai acum ?!?
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Da, eu am fost chiar de acum cateva saptamani, dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

 Deci, am vorbit cu ea, m-a indrumat spre locatie undeva in spate la primarie pe la blocurile alea de pe acolo.Nu este singura in locatie, este cu inca o fata(de incercat si ea dar nu am apucat inca desi cred ca o sa ma duc). Cand am ajuns, mi-a deschis usa, pozele sunt reale, putin editate totusi dar reale, fata arata bine, in jur de 30 de ani tin minte ca mi-a zis ca are dar foarte de treaba si vorbareata. Ca note ar fi urmatoarele: 

Oral(face numai protejat): 8 (a fost de bun simt, nici spectaculos nici care a lasat de dorit)

Normal: 9 

GFE: 10 (tin sa mentionez ca face si saruturi, chiar s-a comportat ca o amanta) 

 Ca minusuri, poate ca face totul protejat dar asta tine de fiecare. 

 Tin sa mentionez ca fata are un piercing in zona intima care pe mine unul ma excita, acum depinde si de fanteziile voastre.

 Preturi : 150 finalizarea 300 ora 

 Sper ca a fost destul de ok, este primul meu review, daca mai trebuia sa zic ceva in plus va rog sa imi ziceti, cei cu mai multa experienta.O seara buna !

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...