Sari la conținut

Doamna matura - 0735598634


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna baieti,

Am fost la ea , are locatie undeva pe langa sensul din Marasti , int Doinei ca zona... nu prea seamana cu ce e in poza...cred ca pozele sunt facute cu ceva ani.in urma..tipa e roscata dar e mai grasuta putin ca ce e in reclama. Tipa e destul de ok ca si atitudine...Gfe 7/8 , nu maraie...se implica..se fute ca orice matura... e larguta putin...face oral np normal p. Mai are o colega mai tanara care are camera ei... app singurul minus...nu are prezervative , tot zice sa aduca clientul. Se umezeste natural si nu simuleaza...merita imcercata

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Atitudine 0 la tipa , am sunat sa ma programez , o întreb detalii, 100 ora np si op si in momentul in care am întrebat daca face anal , mi-a închis telefonul . Oricum foarte plictisita si expeditivă doamna .

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitat doamna ieri,la telefon mi-a spus 100 fin/200 h. locatie intrarea doinei pe langa sensul de la marasti.Intr-adevar  pozele sunt ceva mai vechi,doamna avand putina burtica!sunat cu 30 min inainte si stabilit vizita,ajuns in locatie imi spune ca e pe stop.....moment in care imi propune un oral.daca tot am mers pana acolo am acceptat.oralul a fost  protejat si destul de slabut.am facut dus inainte de actiune la final am folosit servetele.pe tot parcursul vizitei doamna a fost destul de vorbareata.

Note:

Locatie: 9 recent amenajata,nu m-am intalnit cu colega,

NP: ---

OP:6 de data asta a avut ea prezervativ haha!!!

GFE:7 destul de prietenoasa

Plata: 50 lei dati de mine la inceput

Eu nu voi reveni!! Spor viitorilor ciocanari!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator bolovan fiert
Reputație: 0

E cioară măi băieți...şi tabacheristă. Nu ai cum să rămâi dacă te respecți câtuși de puțin.

Ce inseamna tabacherista ?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pe vremuri, vindea tabachere in piata Mehala. Din alea faine cu vultur gravat, de figuri. Nu oricine avea asa ceva.

Un minus totusi, nu umplea si brichete.

Eu am folosit cuvântul ca jargon,deci consumator de tabac. Credeam că vă prindeți.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...