Sari la conținut

Milf blonda 35 ani super ok 0758481427


Postări Recomandate

  • Oras:G.Humor
  • Oras:G.Humor

Are deja topic deschis si... NU E EA! E o tiganca dupa vorba, inculta, foarte probabil a facut traseul pe undeva!

 

POZA  E LUATA DINTR-UN ZAR, APARTINE NU STIU CARE-I DIVE A ZILEI!

 

 

Avea topicul: https://nimfomane.com/forum/topic/121023-0758761644-blonda/

 

A schimbat telefonul, o vreme a pus alta poza...

asta e de fapt o a treia persoana de cind vorbim pe acest topic. asta am scris eu odata despre ea....

poza falsa.nu are locatie.

am sunat la ea , vorbeste ca o zdreanta la usa cortului, total inculta,zice ca vrea doar in masina sau la hotel si a mai zis ceva inteligibil..

cind i-am propus un hotel a binguit ceva in telefon ce nu am inteles ,a facut o pauza lunga de parca i-ar fi tradus cineva apoi i-a soptit cineva ceva si a zis ceva de masina. nu cred ca stie ce e aia hotel, si il confunda cu marginea santului. se mai auzeau si niste voci pe fundal care erau tot in stilul ei.

e clar cu ce avem de-a face !!!

primele doua nu mai au anunt pe net. prima s-a ascuns (cea din bt) , a doua a renuntat la publicitate si nu mai vrea clienti,, iar asta e, a treia e o zdreanta  mizerabila care nici nu stie sa vorbeasca.
Link spre comentariu

Măi puitim, asta nu este cea care era la blocul de garsoniere din spatele liceului sportiv? Dacă este ea sau alt specimen asemănător, eu zic să vă vedeți de treabă, nu are rost: bani, timp pierdut, ciudă că nu ştiai... Baftă în continuare, băieți, şi beliți bine ochii unde mergeți, altfel...!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Măi puitim, asta nu este cea care era la blocul de garsoniere din spatele liceului sportiv? Dacă este ea sau alt specimen asemănător, eu zic să vă vedeți de treabă, nu are rost: bani, timp pierdut, ciudă că nu ştiai... Baftă în continuare, băieți, şi beliți bine ochii unde mergeți, altfel...!!!

Nu mai dorule , asta e alta. Mergi tu la ea si poate faci o recenzie.

Link spre comentariu
  • Oras:G.Humor
  • Oras:G.Humor

Măi puitim, asta nu este cea care era la blocul de garsoniere din spatele liceului sportiv? Dacă este ea sau alt specimen asemănător, eu zic să vă vedeți de treabă, nu are rost: bani, timp pierdut, ciudă că nu ştiai... Baftă în continuare, băieți, şi beliți bine ochii unde mergeți, altfel...!!!

nu ,nu e aia.asta cred ca e mai lighioana decit cealalta care macar lega doua cuvinte si pe intuneric tot mai faceai ceva cu ea 15 min.pina incepea sa sune pestele din 15 in 15 secunde.

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Si eu imi doresc sa revina, era f ok. Aveai si o poveste interesanta ca e asistenta medicala si sotul e plecat in strainatate si s a gansit sa faca asta cand amantul nu o satisfacea destul. Si mi a placut ca incepea sa se ingrijeasca tot mai mult, solar, parfumuri, coafuri, haine de firma,incepea sa fie o prezenta si pe strada.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rafa, NU SE DAU AMANUNTE SPUSE IN PARTICULAR! Niciunuia nu i-ar conveni ca vreo fata sa spuna ce afla din conversatiile ante si postcoitum. Trebuie discretie de ambele parti cand e vorba de viata privata.

 

Subscriu celor spuse de colegi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Ana frumoaso,sunt din Suceava, te-am văzut, te-ai tuns mai scurt un pic, te întinerește, parcă ești mai sexy... Mai demult am vrut să ne vedem, dar unele conjuncturi au făcut imposibil asta... Mai ești disponibilă pentru Suceava, ne mai putem vedea cândva, în viitorul apropiat? Mi-aș dori asta... Te pup și aștept răspunsul tău !!! O zi bună să ai în continuare !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...