Sari la conținut

Consiliul Izmanarilor


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

coaie ai uitat ca la conturile tale vechi, alea banate (xoxo interlop si ce plm te mai visezi ca esti :)))  )  iti dadeai singur plus ???

 

#pa_uber

Am dat la alea cu minus. Cred ca ma culc pana vin punctele, nu-l uit maine. ;)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Butoni, cravată, parfum fin, freză, o Cohiba de pe Cuba, rezervor - full, tuflă - mă jenează în buzunar, îți dai seama ...în 5 minute plec să fac o aroganță pe ritmuri orientale.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Butoni, cravată, parfum fin, freză, o Cohiba de pe Cuba, rezervor - full, tuflă - mă jenează în buzunar, îți dai seama ...în 5 minute plec să fac o aroganță pe ritmuri orientale.

Adică, manele, vrei să spui!

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Butoni, cravată, parfum fin, freză, o Cohiba de pe Cuba, rezervor - full, tuflă - mă jenează în buzunar, îți dai seama ...în 5 minute plec să fac o aroganță pe ritmuri orientale.

Repet, dar nu-i bai!  :laugh2

Link spre comentariu

Place la toata lumea furtuna asta de afara...

Ai grija sa nu-ti curga rimelul. ;)

 

Stăteam cu un tovaraș, nu-i dau numele că-i persoană publică, și serveam un vin de Chile și un trabuc fin. Din vorbă în vorbă il intreb dacă a auzit ultima dumă. El zice : Domle, nu. La care eu: Dumă de pula!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Stăteam cu un tovaraș, nu-i dau numele că-i persoană publică, și serveam un vin de Chile și un trabuc fin. Din vorbă în vorbă il intreb dacă a auzit ultima dumă. El zice : Domle, nu. La care eu: Dumă de pula!

 

El: Duma din asta nu stiu, dar ia-o in gura si hai sa aflam. :)

Link spre comentariu

Ce sa zic ba toparlanule ... muncesc . Nu mai merg in gaoaza aia de tara , ca s-a reorientat " radarul " , si am trecut balta in partea ailalta . 25 de ani de casnicie , ba flescaitule ...

trebuia s-o duc la Vegas , nu ? Dupa , m-am trimis fabrica la scoala ... cica de engleza ... da' toata lumea , de la director pana la portar , vorbea spaniola . Ai dracu' imigranti ... 

 

Hai , sanatate , taratura ofticoasa !

 

Epitetele astea, pe care mi le arunci, nu ies deloc bine din gura ta.

Nu te pricepi ioc.

Ramai pe unul din conturile clona, unde nu te-ai dat in vileag de tembel, inca.

 

  

 

Am aceeasi treaba cu el, cum am cu tine, revino-ti, ba, la realitate.

Ori esti tembel, ori pus aici sa intretina atmosfera.

Nu spuneai tu, tembelule, că ești un Messi al "nimfomanelor"? Adevărul, e că ești, doar când ratează. Bine, tu ești oricum, un rateu al geneticii! Sau nu?

 

Ba, si tu esti tembel.

Ce am eu cu Messi?

Sunt si fan Dostoievski.Poate vrei sa faci misto de faptul ca ii placeau pacanelele.

Ori Kafka.Asta a murit de tuberculoza.

Sunt si mare iubitor de Edgar Allan Poe.Poate-s si eu betiv, ca omu' a murit in sant, in delirium tremens.

 

Ba, tu esti prost sau te faci?

Cum sa te bata o curva ratata in casa lu' ma-ta, ma?

 

Ai de :) mea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Epitetele astea, pe care mi le arunci, nu ies deloc bine din gura ta.

Nu te pricepi ioc.

Ramai pe unul din conturile clona, unde nu te-ai dat in vileag de tembel, inca.

 

 

Broscoi raios ... te obsedeaza clonele ? Vezi ca are Amada un topic pe undeva ... N-am clone bai scroafa baltata , ca nu-mi trebuie ... ma distrez suficient 

pe contul asta . Maaaah ... nu fi tartan ... ca nu te bestelesc cu rautate ... Macar eu nu te-njur de mama , copii si alte d-astea . Fii intelegator si nu mai face pe vedeta razgaiata , 

ca nu te prinde . Blegule ... 

  • Like 2
Link spre comentariu

Epitetele astea, pe care mi le arunci, nu ies deloc bine din gura ta.

Nu te pricepi ioc.

Ramai pe unul din conturile clona, unde nu te-ai dat in vileag de tembel, inca.

 

  

 

Nu spuneai tu, tembelule, că ești un Messi al "nimfomanelor"? Adevărul, e că ești, doar când ratează. Bine, tu ești oricum, un rateu al geneticii! Sau nu?

 

Ba, si tu esti tembel.

Ce am eu cu Messi?

Sunt si fan Dostoievski.Poate vrei sa faci misto de faptul ca ii placeau pacanelele.

Ori Kafka.Asta a murit de tuberculoza.

Sunt si mare iubitor de Edgar Allan Poe.Poate-s si eu betiv, ca omu' a murit in sant, in delirium tremens.

 

Ba, tu esti prost sau te faci?

Cum sa te bata o curva ratata in casa lu' ma-ta, ma?

 

Ai de :) mea.

 

Brusc ,pe nepusa masa ,usa se dadu de perete .....imbracat in alb chinezul dadu buzna in camera.......

 

=))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Broscoi raios ... te obsedeaza clonele ? Vezi ca are Amada un topic pe undeva ... N-am clone bai scroafa baltata , ca nu-mi trebuie ... ma distrez suficient 

pe contul asta . Maaaah ... nu fi tartan ... ca nu te bestelesc cu rautate ... Macar eu nu te-njur de mama , copii si alte d-astea . Fii intelegator si nu mai face pe vedeta razgaiata , 

ca nu te prinde . Blegule ...

 

Nu insinua, ca as injura de mama/copii, ca nu tine.  

Brusc ,pe nepusa masa ,usa se dadu de perete .....imbracat in alb chinezul dadu buzna in camera.......

 

=))

Si...si...brusc iti da cu minus, apoi iar plangi pe forum o saptamana.

 

Ai de :) mea.

 

Reinventati-va, ba.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ai luat lectii de la fratele tau siamez Miky?Ai salvat postari vechi de ani,le-ai arhivat frumos sa le poti folosi la momentul oportun.

Ai de PLM!

Pune o poza cu strachina.

 

Ce zici  schizofrenicule aici?

Pai ba oligofrenule ideea este urmatoarea: nu trebuie sa salvez nimic din ceea ce au postat altii in decursul timpului  , tu in schimb da , si chiar ai dovedit-o cu varf si indesat .

Ptr. ce mi-as consuma timpul ptr. asa ceva ? Si ce as castiga la final ? Credibilitate si validare in fata unor distrusi si ratati cu job exclusiv aici (ca tine), care este evidenta de altfel , avand in vedere ca unii dintre voi va pierdeti  toata ziua vremea pe aici de la primele ore ale diminetii , si in fel de fel de discutii/postari penibile sau razboaie inutile , ptr. care nu-mi ia mai mult de 10-15 min. sa  spicuiesc ca sa-mi dau seama despre ce este vorba , cand intru aici .  

 No way , nu e scopul meu acesta si nici timpul nu-mi permite in cele mai multe situatii , avand cu totul alte ocupatii principale pe cap. Problema sta astfel , din mommentul inregistrarii mele aici am avut timp suficient sa-mi dau seama cu ce petarde de oameni am de-a face uneori (unii , ca n-am sa generalizez), ajungand sa-i triez cu timpul si sa-i elimin din interactiunile mele de aici .Pe langa asta am si o tinere de minte extraordinara (si ce scriu eu , dar si altii ), iar dupa cum am spus si in trecut nu trebuie decat sa ma duc intr-o perioada anume de timp si sa-ti arat/demasc minciunile pe care le-ai tot indrugat cu timpul pe aici , punandu-te chiar in ipostaza in care ajungi sa te eschivezi/fofilezi  ca ultimul  sobolan si sa o dai in diverse . Dar nici in cazul acesta nu-mi fac din aceasta o ocupatie permanenta. De multe ori ma fac ca nu observ.

 

Ptr. un prost ca tine , e clar ca e prea greu , iar la multitudinea de clone pe care te-ai tot desfasurat pe aici e si mai greu sa mai retii ceva .

 

Apropo cum poti sa-i spui Amandinei ca e bolnava si sa se prezinte la psihiatru sau sa lase bautura ? Ai uitat deja cum te-ai afirmat /laudat si care ti-au fost vesnicele preocupari/indeletniciri  (pe aici) de la bun inceput (acelea de om bolnav psihic si obsedat in diverse privinte ) ?

 

Are si ea o parte din vina si anumite probleme care o face sa deraieze pe aici , pe care  eu sau altii am incercat sa i le transmitem  , dar n-am s-o acuz vreodata ca te va intrece in "cariera" ta de aici . De ce? Ptr. ca este mult mai inteligenta decat tine , atata timp cat este lucida si nu recurge la alte dandanale  care nu-i fac cinste , mai ales unei femei . Tu , in scjimb , esti modelul schizofrenicului perfect care isi demasca cu usurinta obsesii/frustrarile  care te macina zilnic. Deci , despre ce vorbim ?  

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu insinua, ca as injura de mama/copii, ca nu tine.  

 

 

Ba ... esti batut cu pula-n cap !!! Cine dracu' insinueaza asemenea cacaturi ? Mai derapezi tu , n-o da cotita , da' nu esti atat de prost ! 

Mamelucule ... m-am referit la popandaii de pe-aici ... ce dracu' , doar nu suferi de retard cronic ... basina rasuflata ce esti ! 

 

Suparacios mai esti ba gaoaza amarata !!! Relaxeaza-te , ca n-am nimic cu tine ... imi vine sa borasc cand te vad asa oparit ... 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ce zici  schizofrenicule aici?

Pai ba oligofrenule ideea este urmatoarea: nu trebuie sa salvez nimic din ceea ce au postat altii in decursul timpului  , tu in schimb da , si chiar ai dovedit-o cu varf si indesat .

Ptr. ce mi-as consuma timpul ptr. asa ceva ? Si ce as castiga la final ? Credibilitate si validare in fata unor distrusi si ratati cu job exclusiv aici (ca tine), care este evidenta de altfel , avand in vedere ca unii dintre voi va pierdeti  toata ziua vremea pe aici de la primele ore ale diminetii , si in fel de fel de discutii/postari penibile sau razboaie inutile , ptr. care nu-mi ia mai mult de 10-15 min. sa  spicuiesc ca sa-mi dau seama despre ce este vorba , cand intru aici .  

 No way , nu e scopul meu acesta si nici timpul nu-mi permite in cele mai multe situatii , avand cu totul alte ocupatii principale pe cap. Problema sta astfel , din mommentul inregistrarii mele aici am avut timp suficient sa-mi dau seama cu ce petarde de oameni am de-a face uneori (unii , ca n-am sa generalizez), ajungand sa-i triez cu timpul si sa-i elimin din interactiunile mele de aici .Pe langa asta am si o tinere de minte extraordinara (si ce scriu eu , dar si altii ), iar dupa cum am spus si in trecut nu trebuie decat sa ma duc intr-o perioada anume de timp si sa-ti arat/demasc minciunile pe care le-ai tot indrugat cu timpul pe aici , punandu-te chiar in ipostaza in care ajungi sa te eschivezi/fofilezi  ca ultimul  sobolan si sa o dai in diverse . Dar nici in cazul acesta nu-mi fac din aceasta o ocupatie permanenta. De multe ori ma fac ca nu observ.

 

Ptr. un prost ca tine , e clar ca e prea greu , iar la multitudinea de clone pe care te-ai tot desfasurat pe aici e si mai greu sa mai retii ceva .

 

Apropo cum poti sa-i spui Amandinei ca e bolnava si sa se prezinte la psihiatru sau sa lase bautura ? Ai uitat deja cum te-ai afirmat /laudat si care ti-au fost vesnicele preocupari/indeletniciri  (pe aici) de la bun inceput (acelea de om bolnav psihic si obsedat in diverse privinte ) ?

 

Are si ea o parte din vina si anumite probleme care o face sa deraieze pe aici , pe care  eu sau altii am incercat sa i le transmitem  , dar n-am s-o acuz vreodata ca te va intrece in "cariera" ta de aici . De ce? Ptr. ca este mult mai inteligenta decat tine , atata timp cat este lucida si nu recurge la alte dandanale  care nu-i fac cinste , mai ales unei femei . Tu , in scjimb , esti modelul schizofrenicului perfect care isi demasca cu usurinta obsesii/frustrarile  care te macina zilnic. Deci , despre ce vorbim ?  

 

Taran basit si afumat,daca ai ceva de spus,fa-o in cateva cuvinte,ca nu-ti citesc delirul

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu insinua, ca as injura de mama/copii, ca nu tine.  

Si...si...brusc iti da cu minus, apoi iar plangi pe forum o saptamana.

 

Ai de :) mea.

 

Reinventati-va, ba.

 

Nimeni nu prevazu ce urmase......usa se deschise larg .....chinezul -ingana miskin...miskin- ingana chinezul.....

 

  =))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...