Sari la conținut

Adelina 0725342222


Postări Recomandate

  • Oras:F
  • Oras:F

Cererea și oferta nu sunt echilibrate. Au curvarii bani nu gluma!

:laugh2 

 

Nu mi se pare ca ar avea bani, avand in vedere preturile (sub 50euro!? Astia sunt bani, ma?! Si un cersetor in Roma are banii astia de aruncat :slap2 ), ci ca sunt complet disperati si arunca absolut aiurea cu putinii bani pe care ii au. As da 500euro, 1000, chiar si mai mult, dar sa stiu ca iese sex party sa ne mandrim de ce am facut, dar la stanjeneala si limitele si regulile astea nu m-as mai implica nici platit :no2  . Cum "accelerezi" putin, cum te "trag pe dreapta" divele, ca ai depasit limitele; nici nu vad de ce sa plec de acasa in stilul asta. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Tot zgârcită, toooot zgârcită!

La poze ma refer, nu la altceva.

 

Esti obsedat in plm!

 

Daca vezi ca fata nu doreste sa puna poze, la ce dracu mai insisti?

 

Nu cred ca a fost vreunul de pe aici, sa scrie despre ea ca e nasoala.

 

Mergi cu incredere la ea ca nu o sa regreti.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Campina
  • Oras:Campina

După o lungă asteptare am reușit sa ajung și eu la Adelina. Aceeași fata frumoasa și drăguță pe care o știam eu. Am sunat și mi-am făcut programare. Foarte ușor de ajuns la ea, chiar și pt mine care nu sunt din Ploiești, oricum m-a îndrumat ea la fix. Ajuns în locație,pupat pe obraz, m-a întrebat dacă ma servește cu un suc sau apa, am ales apa, am stat puțin de vorba și am trecut la treaba. Face un oral demențial,bun rau, asa ca nota mea este 10 pt oral.am trecut la normal, la fel de bun, schimbat de câteva ori pozițiile, te ajuta sa te simți foarte bine.terminat treaba am mai stat puțin de vorba,i-am dat bani fetei, 200 lei pt o ora cu doua finalizări. Ne-am pupat de rămas bun și am plecat. O să revin ori de câte ori pot cu cea mai mare placere, cred ca îmi fac abonament, a meritat așteptarea este o fata superba.mersi Adelina😗

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

Eu unul m-am săturat sa incerc sa dau de ea. O avea clienti de da pe dinafara, bravo ***** ei. Am ijcercat sa ajung la ea de cand activa ca "superba" . Cred ca trebuia sa o prind pe centura, sa devin de atunci client

  • Like 2
Link spre comentariu

După o lungă asteptare am reușit sa ajung și eu la Adelina. Aceeași fata frumoasa și drăguță pe care o știam eu. Am sunat și mi-am făcut programare. Foarte ușor de ajuns la ea, chiar și pt mine care nu sunt din Ploiești, oricum m-a îndrumat ea la fix. Ajuns în locație,pupat pe obraz, m-a întrebat dacă ma servește cu un suc sau apa, am ales apa, am stat puțin de vorba și am trecut la treaba. Face un oral demențial,bun rau, asa ca nota mea este 10 pt oral.am trecut la normal, la fel de bun, schimbat de câteva ori pozițiile, te ajuta sa te simți foarte bine.terminat treaba am mai stat puțin de vorba,i-am dat bani fetei, 200 lei pt o ora cu doua finalizări. Ne-am pupat de rămas bun și am plecat. O să revin ori de câte ori pot cu cea mai mare placere, cred ca îmi fac abonament, a meritat așteptarea este o fata superba.mersi Adelina😗

Te poop😊la
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...