Sari la conținut

Adelina 0725342222


Postări Recomandate

Adica fata a nascut,nu mai are silueta de acum cativa ani,probabil ca nu vrea sa pozeze asa,sau pur si simplu nu considera necesar sau util sa se pozeze..

 

In alta ordine de idei,cum naiba sa tot ceri poze noi,cand ea nu a pus poze deloc??

 

#numaifitiidioti

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Adica fata a nascut,nu mai are silueta de acum cativa ani,probabil ca nu vrea sa pozeze asa,sau pur si simplu nu considera necesar sau util sa se pozeze..

 

In alta ordine de idei,cum naiba sa tot ceri poze noi,cand ea nu a pus poze deloc??

 

#numaifitiidioti

 

Arata bine si acum, intr-adevar e putin mai plinuta ca inainte...nici acum 3-4 ani nu era vreo schiloada.  :gifs_ojos

Eu mi-as face abonament. Problema e ca nu avem nicio sansa sa ne potrivim la program.  :cry2

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

Neata! Poate ne precizezi si care sunt acele doua zile, in care lucrezi!

cel mai probabil marti, dupa luni de zile si joi, dupa miercurea ciuc. eu unul n-am reusit sa dau de ea niciodata, cred ca am minim 50 de telefoane incercate la tanti

  • Like 2
Link spre comentariu

Da maryo vine...de fapt ea s-a fastacit si nu stia cum sa ne spuna ca s-a saturat de Ploiesti si viseaza sa ajunga in mega metropola voastra,asa ca a preferat sa spuna ca se retrage,sa nu o cautam ca ne anunta ea si de maine face spectacol in dambovita....

 

Banene sper ca esti steril si ca ai pierdut definitiv buletinul...asa nici nu votezi si nici nu te inmultesti!

  • Like 2
Link spre comentariu

O perioadă nu o sa mai lucrez! Cand o sa mai apar o sa va anunt! Scuze celor ce au încercat să ia legătura cu mine si nu au putut! Va si sper sa ne auzim

Multumesc pentru precizari . Astept cu nerabdare  anuntul tau .

Pana atunci iti urez toate cele bune!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...