Sari la conținut

România tara infractorilor


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Prost mai esti izmenarule

 

1. in satul meu natal , adica  la mine , vin oraseni (dar nu ca tine , ca tu esti sarac si iti rontaie stomacul de foame) si lasa bani  grei , chiar foarte multi straini .

 

Cu siguranta strainii vin la tine pentru gratar. :laugh2

Stai dracu' ca te fac de cacat pana vomiti.

post-4015-0-75351800-1529488729_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cretinismul cat si capacitatea ta intelectuala de oligofren  ,  ma oboseste 

 

Sa ai spor cu pozatul camerelor  de hotel  , iar daca tot esti in concediu  alegeti  ca anturaj  unul potrivit care sa te mai scoata prin lume , astfel incat sa nu-ti mai pierzi timpul pe aici in chestii marunte .

 

Pune si o poza cu bautura cumparata de la market , pe care o bei pe camera , ca pana mea , la terasa e scump domn'le .

 

PS: Daca nici asta nu este  dovada ca esti cretin si ca te duci singur in concediu (cica) , vacanta pe care ti-o petreci  ca tolomacul tot pe aici , apai care ?

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cretinismul cat si capacitatea ta intelectuala de oligofren  ,  ma oboseste 

 

Sa ai spor cu pozatul camerelor  de hotel  , iar daca tot esti in concediu  alegeti  ca anturaj  unul potrivit care sa te mai scoata prin lume , astfel incat sa nu-ti mai pierzi timpul pe aici in chestii marunte .

 

Pune si o poza cu bautura cumparata de la market , pe care o bei pe camera , ca pana mea , la terasa e scump domn'le .

Trebuia sa te fac de cacat cu tot cu Booking-ul tau.

Stai calm,nu pierd timpul,ma relaxez si in acelasi timp imi bat joc de tine

post-4015-0-38861800-1529489334_thumb.jpg

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Bookingul nu este al meu , tembelule.

Adevarata relaxare ...ca ptr. un oligofren singuratic   ;)

Cine a zis ba tatan basit si afumat,ca este al tau??Am zis ca de acolo iti iei informatiile,dar ti-ai luat muie,pentru ca hotelurile nu trec la "DOTARI" AC-ul,pentru simplu motiv ca il considera ceva firesc in secolul asta.

Vezi ba taran basit si afumat,asta este capcana netului :laugh2 de multe ori iti iei la muie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Asa e , ba prostane , toate hotelurile au in dotarea camerelor AC.

 

Ma gandeam eu ca nu-ti poti face relaxarea in SPA de grija aceasta , tocmai de aceea am vrut sa te  multumesc si eu cu ceva pe ziua de azi  .

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
   Despre ce pula mea discutati ma bosketarilor batuti de soarta, cocosati de foame si distrusi de neuron, rupti de realitatea traiului si a vietii cotidiene, care vedeti hoteluri, resorturi turistice si alte zone de vacante doar pe net si la televizor ???

  De cand romanistanul de cacat s-a adaptat si aliniat la normele de bun simt internationale, si mai ales turismul facut inca ca-n epoca de piatra, in afara ca este japca pe fatza, batele de lemn/baseball mai lipsesc sa-ti rupa oasele toti ciobanii si ghiolbanii, ''antrepenori '', scapati si scapatati de prin pesteri si de la coada vacii, daca mai comentezi cand vor sa te fure pe fatza ca pe ultimul prost , cu servicii si facilitati mai de cacat ca-n Africa?

  De unde pula mea sa fie AC-ul obligatoriu si de bun simt in tigania asta infecta de tara, si mai ales la munte ?... unde majoritatea gunoaielor insalubre si mucegaite care eronat se numesc de hoteluri de pe litoral de la 3 stele in jos, unde chiar mori de cald vara si  unde de mananca, tantarii, carcalacii, viermii, moliile, coropisnitele si alti carabusi, n-au aer conditionat decat in receptie/restaurante, ce sa mai vorbim de vile, moteluri, hosteluri si alte panselute unde iti canta cocosii in creierii noptii, manelel de la vecinu bosketar si cocalar ori mirosi balega de vaca si cacatul de porc daca te apuca nebunia sa deschizi geamul ?

  Baa tampitilor oligofreni, v-a jucat realitatea si lipsa tratamentului psihiatric feste, voi chiar va credeti in Qatar, Saudi, Emirate, Singapore, Hongkong unde orice groapa facuta in pamant/nisip/desert are aer conditionat obligatoriu, unde 3 stele la ei, echivaleaza cu 5 carnati, cabanosi, hamsii stricate pe scobitori, bere la pet si mici imputiti la noi, care nu mai stele nu pot fi considerate ???

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

sa-mi arati un moment in istorie cand am fost noi gata de ceva. suntem zmei pe net.ramanem la like-uri.

 

pai, nu ne-am batut noi cu turcii, cu tatarii ...etc. si-am invins de fiecare data? doar batalia cu noi insine n-am castigat-o, dar in rest...hac!:))))))))))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cretinismul cat si capacitatea ta intelectuala de oligofren  ,  ma oboseste 

 

Sa ai spor cu pozatul camerelor  de hotel  , iar daca tot esti in concediu  alegeti  ca anturaj  unul potrivit care sa te mai scoata prin lume , astfel incat sa nu-ti mai pierzi timpul pe aici in chestii marunte .

 

Pune si o poza cu bautura cumparata de la market , pe care o bei pe camera , ca pana mea , la terasa e scump domn'le .

 

PS: Daca nici asta nu este  dovada ca esti cretin si ca te duci singur in concediu (cica) , vacanta pe care ti-o petreci  ca tolomacul tot pe aici , apai care ?

Io nu mănânc și nici nu beau ceva special,dar tu ești patron de hotel,faci parte din crema societății, poate ne arăți tu in ce vacanțe da lux ai fost și ce șampanii de mii de euro ai băut.

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

pai, nu ne-am batut noi cu turcii, cu tatarii ...etc. si-am invins de fiecare data? doar batalia cu noi insine n-am castigat-o, dar in rest...hac! :))))))))))))))))

 

i-am batut de ne-am cacat pe noi. am dat copii si bani ca sa ne lase in pace, si tot ne-au invatat cum sa ne furam. 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...