Sari la conținut

Mai futem si noi ceva corect pe nimfomane vara asta?


Postări Recomandate

  • Oras:Ici,Colo!
  • Oras:Ici,Colo!

mie mia ajuns da 5 partide 

io le iau doar la minut

 

 

 

Daca nu impartasesti cum care ce..

 

Esti gay!

 

Nu ca ar fi rau sa fii gay!

 

Daca esti..

 

Daca nu esti..nu voiam sa te jignesc! Si daca esti..nu voiam sa te jignesc..cu toate ca nu te-am jignit..ca e ok sa fii gay..daca esti..daca nu esti imi pare rau..nu ca ar trebui sa-mi para rau..ca e ok sa fii gay..dar nu cred ca esti!

Link spre comentariu
  • Oras:Ambasada Somaliei
  • Oras:Ambasada Somaliei

Daca nu impartasesti cum care ce..

 

Esti gay!

 

Nu ca ar fi rau sa fii gay!

 

Daca esti..

 

Daca nu esti..nu voiam sa te jignesc! Si daca esti..nu voiam sa te jignesc..cu toate ca nu te-am jignit..ca e ok sa fii gay..daca esti..daca nu esti imi pare rau..nu ca ar trebui sa-mi para rau..ca e ok sa fii gay..dar nu cred ca esti!

 

 

ciai bre ?

nam inteles nimic 

ai beut ceva si iera fermentat ?

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Ca sa fim corecti, in ultimul secol au inceput sa se obrazniceasca rau de tot si sa-si aleaga numa' handicapati drept protejati... Barbatul era zeu, cu cat era mai mare si mai dur era mai dorit si se gudurau pe langa el precum puiutii de lup pe langa masculul Alpha. 

 

laure, 

 

detronarea zeului barbat, devenit muribundul de azi escrocat si santajat de pizda, se pare ca ti-a adus mari neplaceri (filosofic si sexual) de te-a insurubat intr-o "revolutie" furibunda, a carei singura "oaza" de liniste, regasire si puritate ideatica, poate si morala, e LABA sau oferirea madularului doar celor care venereaza "zeul" din tine :))))) 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

@ laur...

 

...stiu bine ca te referi la faptul ca femeia trebuie sa se prosterneze in fata "zeului" barbat, sa-i pupe picioarele, sa-i sarute pana si buzele curului de zeu, fiindca ea e facuta, nu-i asa, sa-l adore...doar ca, in punctul asta incepe si nu se termina niciodata "debate-ul". :) 

 

intre timp, alti muritori de barbati, se fut cu femei diverse, ca-s curve sau civile, de placere, de escrochereala reciproca, fiecare dupa cum poate...plm! :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

@ laur...

 

...stiu bine ca te referi la faptul ca femeia trebuie sa se prosterneze in fata "zeului" barbat, sa-i pupe picioarele, sa-i sarute pana si buzele curului de zeu, fiindca ea e facuta, nu-i asa, sa-l adore...doar ca, in punctul asta incepe si nu se termina niciodata "debate-ul". :)

 

intre timp, alti muritori de barbati, se fut cu femei diverse, ca-s curve sau civile, de placere, de escrochereala reciproca, fiecare dupa cum poate...plm! :)

Femeia e facuta sa adore barbatii, barbatii - sa adore femeia. De jucat s'tem toti facuti sa ne jucam cu toata lumea, doar ca nu toti au aflat.  :laugh2 

 

Probabil ca si ultimul bour gandea la fel ca si mine, cand vedea ca nu mai are femele de bour si padurile seculare sunt inlocuite de pasuni cu... vaci si boi. 

 

"Cantecu-asta-i despre noi,

E un cantec simplu despre vaci si boi..."

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...