Sari la conținut

De ce își fac unii programări... programări confirmate...și nu vin..dau țeapă?


Vizitator deliaro

Postări Recomandate

Vizitator deliaro
Reputație: 0

Este un fenomen ce a luat amploare de ceva timp...și întreb și eu...cu bună credință... oameni.. ce binevoiesc să îmi dea un răspuns plauzibil!

Mulțumesc !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Este un fenomen ce a luat amploare de ceva timp...și întreb și eu...cu bună credință... oameni.. ce binevoiesc să îmi dea un răspuns plauzibil!

Mulțumesc !

Păi, sunt 3 categorii:

- puști acneici ce au descoperit întâmplător forumul și se "distrează",

- labagii care nu au treabă cu fututul

- retardați de toate categoriile.

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Păi, sunt 3 categorii:

- puști acneici ce au descoperit întâmplător forumul și se "distrează",

- labagii care nu au treabă cu fututul

- retardați de toate categoriile.

nu sunt puști :)
Link spre comentariu
Vizitator forfun91
Reputație: 0

Este un fenomen ce a luat amploare de ceva timp...și întreb și eu...cu bună credință... oameni.. ce binevoiesc să îmi dea un răspuns plauzibil!

Mulțumesc !

Nu au altceva m-ai bun de facut cu timpul lor. Parerea mea!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
     Foame, mami, foameee mareee, d-aia, ar trebui sa-ti explice cioara/hamsia aia prajita si fomista care iti scrie de pe cont, ca asa face si el la concurenta, se numeste serviciul diversiune, ca sa demoleze psihic proastele de la concurenta, de ajung handicapatele sa strige de la balcon dupa pietoni sa-i ia cu japca de foame sau sa-si inchida telefoanele si sa se intoarca la vechea locatie, recte bordura, bariere si alte variante, de acolo de unde ati venit majoritatea, din broaste raiose de bosketi si stufaris, devenind printzese de internet si apartament.

 Fenomenul este antic si de demult, inca de la inceputuri, numai ca disperarea si foamea voastra este recenta, la cat de nesimtite si putori sunteti majoriatea dintre voi, la ce caracter(lipsa), muiane si ce fizic in dauna totala aveti majoritatea dintre voi, o sa va fie greu si la cules de cartofi sau porumb, maxim vanzatoare pe 1000 de ron/luna/12 ore pe zi de stat in picioare in piatza scrie pe voi de valoarose, asta doar daca stiti ceasul cu limbi, cu se foloseste cantarul si un calculator banal, daca sunteti atat de proaste sa nu stiti sa furati la cantar, foame scrie pe voi; abia mai fac fata **spam editat**ele si alea de pana in 20 si-un pic de ani, epavele trecute de treizeci de ani, ar fi bine sa-si caute un retardat permanent sau loc de veci, ca nu le prevad un viitor prea lung si luminos. 

 Muistul de picon, una din multele ciori, neasumate, dar prezente aici, aparatorul tau si dusmanul concurentei, normal ca a venit cu niste explicatii de care si **spam editat**ii virgini de gradinita ar rade si cu curul.

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Foame, mami, foameee mareee, d-aia, ar trebui sa-ti explice cioara/hamsia aia prajita si fomista care iti scrie de pe cont, ca asa face si el la concurenta, se numeste serviciul diversiune, ca sa demoleze psihic proastele de la concurenta, de ajung handicapatele sa strige de la balcon dupa pietoni sa-i ia cu japca de foame sau sa-si inchida telefoanele si sa se intoarca la vechea locatie, recte bordura, bariere si alte variante, de acolo de unde ati venit majoritatea, din broaste raiose de bosketi si stufaris, devenind printzese de internet si apartament.

 Fenomenul este antic si de demult, inca de la inceputuri, numai ca disperarea si foamea voastra este recenta, la cat de nesimtite si putori sunteti majoriatea dintre voi, la ce caracter(lipsa), muiane si ce fizic in dauna totala aveti majoritatea dintre voi, o sa va fie greu si la cules de cartofi sau porumb, maxim vanzatoare pe 1000 de ron/luna/12 ore pe zi de stat in picioare in piatza scrie pe voi de valoarose, asta doar daca stiti ceasul cu limbi, cu se foloseste cantarul si un calculator banal, daca sunteti atat de proaste sa nu stiti sa furati la cantar, foame scrie pe voi; abia mai fac fata **spam editat**ele si alea de pana in 20 si-un pic de ani, epavele trecute de treizeci de ani, ar fi bine sa-si caute un retardat permanent sau loc de veci, ca nu le prevad un viitor prea lung si luminos. 

 Muistul de picon, una din multele ciori, neasumate, dar prezente aici, aparatorul tau si dusmanul concurentei, normal ca a venit cu niste explicatii de care si **spam editat**ii virgini de gradinita ar rade si cu curul.

Marș, mă, dementule!
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Iubita stai liniștita ca nu ești singura care primește Tepe .Eu le dau numărul la țepari si le blochez numărul.Labagii care nu au bani si nici respect .Te pup SPOR sa ai

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Foame, mami, foameee mareee, d-aia, ar trebui sa-ti explice cioara/hamsia aia prajita si fomista care iti scrie de pe cont, ca asa face si el la concurenta, se numeste serviciul diversiune, ca sa demoleze psihic proastele de la concurenta, de ajung handicapatele sa strige de la balcon dupa pietoni sa-i ia cu japca de foame sau sa-si inchida telefoanele si sa se intoarca la vechea locatie, recte bordura, bariere si alte variante, de acolo de unde ati venit majoritatea, din broaste raiose de bosketi si stufaris, devenind printzese de internet si apartament.

 Fenomenul este antic si de demult, inca de la inceputuri, numai ca disperarea si foamea voastra este recenta, la cat de nesimtite si putori sunteti majoriatea dintre voi, la ce caracter(lipsa), muiane si ce fizic in dauna totala aveti majoritatea dintre voi, o sa va fie greu si la cules de cartofi sau porumb, maxim vanzatoare pe 1000 de ron/luna/12 ore pe zi de stat in picioare in piatza scrie pe voi de valoarose, asta doar daca stiti ceasul cu limbi, cu se foloseste cantarul si un calculator banal, daca sunteti atat de proaste sa nu stiti sa furati la cantar, foame scrie pe voi; abia mai fac fata **spam editat**ele si alea de pana in 20 si-un pic de ani, epavele trecute de treizeci de ani, ar fi bine sa-si caute un retardat permanent sau loc de veci, ca nu le prevad un viitor prea lung si luminos. 

 Muistul de picon, una din multele ciori, neasumate, dar prezente aici, aparatorul tau si dusmanul concurentei, normal ca a venit cu niste explicatii de care si **spam editat**ii virgini de gradinita ar rade si cu curul.

Stimabile...când o să scrii fără cuvinte triviale și de proastă factură..îți voi răspunde cu plăcere! Semnat Zorro!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu sunt pe plus cu tepele....

Simplu :nu vine unu,vine altu.

Pierzi 30 de min,o ora ...mergi inainte si il iei pe urmatorul

Poate intervine ceva ,poate e un tepar vestit,lipsa de ocupatie etc.

Fa in asa fel incat tu sa iti selectezi oamenii si o sa vezi ca o sa fie bine.

Putin si bun :)

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Iubita stai liniștita ca nu ești singura care primește Tepe .Eu le dau numărul la țepari si le blochez numărul.Labagii care nu au bani si nici respect .Te pup SPOR sa ai

am înțeles :)

Ms pentru răspuns :)

Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Eu sunt pe plus cu tepele....

Simplu :nu vine unu,vine altu.

Pierzi 30 de min,o ora ...mergi inainte si il iei pe urmatorul

Poate intervine ceva ,poate e un tepar vestit,lipsa de ocupatie etc.

Fa in asa fel incat tu sa iti selectezi oamenii si o sa vezi ca o sa fie bine.

Putin si bun :)

puțin și bun e deviza mea...dar nici bunul ăla nu mai e ce era odată :)
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

puțin și bun e deviza mea...dar nici bunul ăla nu mai e ce era odată :)

La mine este ok :)

Nu stiu..poate ai concurenta mare in zona.

Promoveaza.te mai mult(si pe mai multe site.uri) si numai face programari,pune.i sa te anunte cu 15 minute din zona.

Sau nu stiu.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

La mine este ok :)

Nu stiu..poate ai concurenta mare in zona.

Promoveaza.te mai mult(si pe mai multe site.uri) si numai face programari,pune.i sa te anunte cu 15 minute din zona.

Sau nu stiu.

ok
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Pentru ca "e" proxeneti si au impresia ca d-aia nu se vinde marfa lor... si incearca sa incurce treburile altora. Partea "nostima" e ca nimeni nu prea are treaba, in ultimul timp: se inchid terase, restaurante, bodegi si spelunci, inclusiv in orase in care ar fi viata economica in plin avant (propaganda si minciuna, ca pe vremea ceausestilor). Romanu' care mai cumpara ceva se duca la munca, la hypermarket si in casa cumparata in rate - cu nevasta cu care trebuie sa faca plozi, neaparat! - pe 40 de ani, nu mai are bani, energie si timp de nimic altceva. Aia care au, iau totul gratis. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

 

     Foame, mami, foameee mareee, d-aia, ar trebui sa-ti explice cioara/hamsia aia prajita si fomista care iti scrie de pe cont, ca asa face si el la concurenta, se numeste serviciul diversiune, ca sa demoleze psihic CRED CA MIZA E FOARTE PRACTICA: SA NU ACCEPTE CLIENTI IN TIMPUL ASTA... POATE-POATE VINE SINGURUL FRAIER DIN ZIUA AIA LA PASARICA LOR.  proastele de la concurenta, de ajung handicapatele sa strige de la balcon dupa pietoni sa-i ia cu japca de foame sau sa-si inchida telefoanele si sa se intoarca la vechea locatie, recte bordura, bariere si alte variante, de acolo de unde ati venit majoritatea, din broaste raiose de bosketi si stufaris, devenind printzese de internet si apartament.
 Fenomenul este antic si de demult, inca de la inceputuri, numai ca disperarea si foamea voastra este recenta, la cat de nesimtite si putori sunteti majoriatea dintre voi, la ce caracter(lipsa), muiane si ce fizic in dauna totala aveti majoritatea dintre voi, o sa va fie greu si la cules de cartofi sau porumb ACESTE OPERATIUNI SE VOR AUTOMATIZA TOTAL, CAT DE CURAND. , maxim vanzatoare pe 1000 de ron/luna/12 ore pe zi de stat in picioare in piatza SI VANZARILE SE VOR AUTOMATIZA. scrie pe voi de valoarose, asta doar daca stiti ceasul cu limbi, cu se foloseste cantarul si un calculator banal, daca sunteti atat de proaste sa nu stiti sa furati la cantar, foame scrie pe voi; abia mai fac fata **spam editat**ele si alea de pana in 20 si-un pic de ani, epavele trecute de treizeci de ani, ar fi bine sa-si caute un retardat permanent FRAIERII D-ABIA ISI DUC ZILELE MUNCIND 12, 14 ORE /ZI, DARAMITE SA MAI INTRETINA PE ALTCINEVA. SI NU EXISTA CATE UN VICTORAS MICULA SAU IRINEL PENTRU FIECARE PASARICA IN NEVOIE, MAI ALES CA PASARICILE SI VOR SA TOARNE PLOZI IMEDIAT CE AU UN CARTOF PRAJIT.  sau loc de veci, ca nu le prevad un viitor prea lung si luminos. 
 Muistul de picon, una din multele ciori, neasumate, dar prezente aici, aparatorul tau si dusmanul concurentei, normal ca a venit cu niste explicatii de care si **spam editat**ii virgini de gradinita ar rade si cu curul.

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti , Constanta
  • Oras:Bucuresti , Constanta

Pentru ca "e" proxeneti si au impresia ca d-aia nu se vinde marfa lor... si incearca sa incurce treburile altora. Partea "nostima" e ca nimeni nu prea are treaba, in ultimul timp: se inchid terase, restaurante, bodegi si spelunci, inclusiv in orase in care ar fi viata economica in plin avant (propaganda si minciuna, ca pe vremea ceausestilor). Romanu' care mai cumpara ceva se duca la munca, la hypermarket si in casa cumparata in rate - cu nevasta cu care trebuie sa faca plozi, neaparat! - pe 40 de ani, nu mai are bani, energie si timp de nimic altceva. Aia care au, iau totul gratis. 

 

esti reincarnarea lui vistantric?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...