Sari la conținut

Evelin -Nouă în Cluj 0785972634


Postări Recomandate

Am fost zilele trecuta pe la Evelyn.

 

Este cuib manageriat, in mod prost as spune. Ce m-a deranjat cel mai mult este ca era un du-te vino, mai are o colega care a primit un alt client cu care era sa dau nas in nas cand intra.

 

Ce nu a spus mai sus micutu1403 (care cred ca e pestele care face reclama) in revizia lui este ca Evelyn este tigancusa. Pozele o avantajeaza muuuult de tot.

 

Locatia e ok, capatul strazii Alverna, ai si locuri de parcare in spatele blocului. Apartament cu 3 camere, nu erau geluri de dus pt barbati. In camera nici macar un scaun unde sa iti lasi hainele. Nota 5.

 

Evelyn este o tinerica de etnie, care mai presteaza in Bucuresti. La la fata e okish dar sanii sunt foarte lasati, la fel si carnea pe ea nu e tonifiata deloc. Vorbeste mult, ceea ce e ok, dar vorbeste doar aiurea :)) Nota 5

 

Prestatia a fost tot protejat, ceea ce personal imi displace la oral dar in acest caz am preferat. Oral bunicel dar nesustinut cum trebuie. Normalul a fost normal, nimic extraordinar. Sarut si altele nu am simtit sa incerc. Nota 7

 

Am platit 100 ron pt 30 de min door-to-door.

 

Toata impresia este de un cuib gestionat prost de un peste din Bucuresti, eu nu mai calc pe acolo, sunt alte optiuni mai oneste.

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator iusuf
Reputație: 0

Stimabila cred că a mai fost pe la noi, pe Sobarilor, o nespălată cu sânii "distruși de gravitație"... Poate fac confuzie🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Stimabila cred că a mai fost pe la noi, pe Sobarilor, o nespălată cu sânii "distruși de gravitație"... Poate fac confuzie🤔

Nu am mai fost ! A fost prima vizită în Cluj și ultima!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...