Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Monstru cu nas mutant a pus alt anunt. La cat e de proasta ea nu isi da seama ca o recunoastem dupa cele doua tatuaje de pe picioare. Are tupeu de centurista. Aveti grija ca are multe anunturi. O sa le postez aici sa nu se mai tapeasca nimeni

Link spre comentariu
  • Oras:Oltenia Eterna Terra Nova
  • Oras:Oltenia Eterna Terra Nova

Ssta e aia cu nasu mare. Are pe picioarele din spate tatuajele astea. E buna la corp dar la fata zici ca e monstru. Are nasu mare mare de tot. M am speriat cand am vazut o. Presta l un momendat pe la magazinul pescaru si vanatoru.

esti nebun sau ce? De ce induci lumea in eroare?

Aia nu e Sonia,nu are nici nasul mare si nici tatuaje. Tu ramai in acvariul tau acolo.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

esti nebun sau ce? De ce induci lumea in eroare?

Aia nu e Sonia,nu are nici nasul mare si nici tatuaje. Tu ramai in acvariul tau acolo.

S-a creat o confuzie dupa ce a postat cineva niste poze cu alte curve pe topicul asta. Si discutia a deviat de la titulara initiala a topicului la alta cu acelasi nume sonia sonya pulamea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Pai nu stiu daca ma lasa, sau am voie sa il public aici..... un moderator imi zice si mie daca pot sa pun fb domnisoarei ?????

Salut,nu sunt moderator,dar iti pot spune ca in nici un caz nu poti posta fb domnisoarei aici,sigur o sa fii banat.
Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut,sa ii faci si o recenzie,daca tot ai trecut pe la titulara topicului.

Dar nu are rost.....conteaza ca fost nu? Din pacate asta este mentalitatea celor noi inscrisi: sa citeasca ce scriem noi si sa se duca la sigur dar 0 cand vine vorba de lasat recenzii.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...