Sari la conținut

Mihaela - Creata dornica de sex - 0735051223


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deci....din pacate, voi fi nevoita sa fac niste schimbari de program marti si miercuri, pt ca eu am aflat de avaria de la raja, dupa ce am facut postarea anterioara. Programul va fi intre orele 16-20, eventual chiar si orele 21, in functie de cerinte. Astazi nu voi mai lucra. O zi frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Avem puterea sa trecem peste schimbarile care le faci.Dar ceva poze cu greutatea declarata de 66 cand apar?

Daca tot esti asa nerabdator sa vezi cum arat, te invit la mine sa ma vezi face to face, si nu ma supar daca vei vrea sa faci stanga-n-mprejur. De pe data de 18, cand ti-am raspuns la mesajul anterior, pana ieri, nici nu am mai lucrat, nici nu am avut timp de poze. Am specificat ca o sa fac, dar nu stiu cand....Iar referitor la program, il modific iar, pt ziua de maine, si sunt disponibila intre orele 10-17. O zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Daca tot esti asa nerabdator sa vezi cum arat, te invit la mine sa ma vezi face to face, si nu ma supar daca vei vrea sa faci stanga-n-mprejur. De pe data de 18, cand ti-am raspuns la mesajul anterior, pana ieri, nici nu am mai lucrat, nici nu am avut timp de poze. Am specificat ca o sa fac, dar nu stiu cand....Iar referitor la program, il modific iar, pt ziua de maine, si sunt disponibila intre orele 10-17. O zi frumoasa!

" Am specificat ca o sa fac, dar nu stiu cand*...

Este luni.astrele se aliniaza ,lumina favorabila pt poze.

Referitor la venit ,vazut si plecat,acum 3 ani cand am parcat acolo langa centrala (bloc PN8 cred)s-a gasit un vecin de bun simt sa-mi cape farul dreapta fata.Cum plm a reusit,nu stiu.Eu m-am apasat pe el cu toata greutatea,si ghici ce!Bai nu s-a spart!

Dar daca tot suntem in 2017,nu mai bine vizualizam 2 sau 3 poze?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

" Am specificat ca o sa fac, dar nu stiu cand*...

Este luni.astrele se aliniaza ,lumina favorabila pt poze.

Referitor la venit ,vazut si plecat,acum 3 ani cand am parcat acolo langa centrala (bloc PN8 cred)s-a gasit un vecin de bun simt sa-mi cape farul dreapta fata.Cum plm a reusit,nu stiu.Eu m-am apasat pe el cu toata greutatea,si ghici ce!Bai nu s-a spart!

Dar daca tot suntem in 2017,nu mai bine vizualizam 2 sau 3 poze?

Poate modifica cineva aceasta postare? Cred ca sunt cam multe detalii despre locatie

Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Poate modifica cineva aceasta postare? Cred ca sunt cam multe detalii despre locatie

Plm,cand parchezi,scrie mare "PN8,scC".Daca te uiti in urma mea,nu-mi aduc aminte sa fi lasat ceva ce duce la tine.Era simplu,dar na,suntem domni.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...