Sari la conținut

Mihaela - Creata dornica de sex - 0735051223


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Poate ne spune criteriile de selecție ca eu m-am purtat foarte frumos cu ea și chiar a zis că mai mă așteaptă dar cînd am sunat surpriză, ma băgat în filtru.Așa ca...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tarife se servicii

Sex oral protejat/neprotejat + normal protejat - 70 lei ( 1 finalizare - 30 min )

Sex oral protejat/neprotejat + normal protejat - 120 lei ( 2 finalizari - 60 min )

Masaj de relaxare - 120 lei ( 60 min )

Masaj de relaxare + sex oral si normal ( 1 finalizare )  - 150 lei ( 60 min )

Masaj de relaxare ( 60 min ) + sex oral si normal ( 1 finalizare ) - 200 lei ( 90 min )

Accept french kiss, 69, CIM, COB. Nu fac sex anal, dominare si finalizare faciala

Ma gasiti de luni - vineri intre orele 10:30 - 17,iar sambata 10:30 - 15

 

 

post-95808-0-50740600-1433922056_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mihaela astept sa raspunzi aici sa facem cumva sa ma scoti de pe lista de respingeri . Insist ca ai si o zona buna care ma avantajeaza sa mai lipsesc cate putin de acasa ...

Link spre comentariu
  • Telefon: m.bogdam
  • Oras:Cta
  • Telefon: m.bogdam
  • Oras:Cta

Acum 3 zile am vizitat-o pe Mihaela. O tipa f deschisa, f comunicativa si prietenoasa. Locatia, o garsoniera situata aproape de big, destul de curata. Fata e singura in cuib. Baia dotata cu gel de dus si prosop curat, dar destul de modesta.

A avut o atitudine f ok, m-a servit cu apa rece, am stat am mai povestit, dupa care am trecut la actiune. Am hotarat sa stau o ora. 

Incepul cu un oral executat f bine, chiar mi-a placut, peste medie, finalicat cu CIM.

Dupa care am trecut la normal. Fata se misca destul de bine.

Locatie 8

Igiena 10

GFE 9

Oral 9.5

Normal 8

Tarife 70 un nr si 120 ora.

Sper ca nu am omis nimic.

Spor la cat mai multe cuceriri!!!

Link spre comentariu

Sa fac și eu o recenzie acestei fete. Am fost acum câteva zile la ea sunat mi a explicat unde este locația și serviciile oferite. Am ajuns imediat , fiind dusa de acasă am trecut direct la acțiune. Am ales o finalizare orala, neavand chef de sec, cald afară și eu pe fuga. A fost super,fata s a descurcat de minune, sărutări pe piept,lins oua ...ce sa zic mi a plăcut f mult. Plătit 70 lei. Apartament ok. Locuri de parcare găsești. Baia ok, am fost la spart pt o spălare mila. Note: oral 9, apartament 8. Baie 9 . Voi reveni cu alta ocazie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Schimbați numărul,asta are niște principii timpite,dacă insiști la telefon îți dă icnor.Și pînă la urmă nu trebuie să te rogi de nimeni cu bani tai, ofertă e mare ca ea sunt multe chiar mai bune.

Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Schimbați numărul,asta are niște principii timpite,dacă insiști la telefon îți dă icnor.Și pînă la urmă nu trebuie să te rogi de nimeni cu bani tai, ofertă e mare ca ea sunt multe chiar mai bune.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...