Sari la conținut

Se pot da niste limbi si sa fii sigur ca e curata?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

http://nimfomane.com/forum/user/131372-andreea%20rebeca/

http://nimfomane.com/forum/user/56202-randunica/

http://nimfomane.com/forum/user/247500-rubyiulia/

 

Cu siguranta mai sunt si alte fete aici, dar eu nu am ajuns inca la ele ca sa... bag limba-n foc pentru :rax2 Sunt insa din Bucuresti, nu Constanta.

 

L.E. - Mah, tu ai aproape acelasi username ca al meu? Toti limbistii gandim la fel? :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

da  se gasesc pe la gradinita si eventual pe la clasele 1-4 ...alea poti baga mana in foc ca sunt curate ....restul....despre ce vorbim, prostituate curate ?

 

 

Bre nea Gica, omul n-a specificat (prostituate sau nu)! ;)  A intrebat doar daca, cunoastem fete curate, atat!  Stii ce zic? ;)  :laugh2  :laugh2  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sunt insa din Bucuresti, nu Constanta.

 

L.E. - Mah, tu ai aproape acelasi username ca al meu? Toti limbistii gandim la fel? :laugh2

 

Salve tizule, da, se pare ca avem nick si pasiuni "lingvistice" asemanatoare :)

 

Multumesc pt sugerari, eu prefer dameze din CT ca stau mai mult acolo, dar vara asta voi merge si prin capitala. Ideea e ca nu ma intereseaza decat lucrul cu limba, atat. Dar nu am chef sa ling in pula toata Constanta sau Bucurestiul, daca intelegi ce vreau sa zic :)

 

Astept si alte sugestii privind fete curate care, pana la urma - intre noi fie vorba - scapa ff usor, nu trebuie sa presteze nimic decat sa desfaca cracii si sa stea pe spate 15 min pana termin eu de "discutat" cu pasarica :)

 

Ciocane tari si limbi placute (dupa preferinte!) :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in your heart
  • Oras:in your heart

Sunt insa din Bucuresti, nu Constanta.

 

L.E. - Mah, tu ai aproape acelasi username ca al meu? Toti limbistii gandim la fel? :laugh2

 

Salve tizule, da, se pare ca avem nick si pasiuni "lingvistice" asemanatoare :)

 

Multumesc pt sugerari, eu prefer dameze din CT ca stau mai mult acolo, dar vara asta voi merge si prin capitala. Ideea e ca nu ma intereseaza decat lucrul cu limba, atat. Dar nu am chef sa ling in pula toata Constanta sau Bucurestiul, daca intelegi ce vreau sa zic :)

 

Astept si alte sugestii privind fete curate care, pana la urma - intre noi fie vorba - scapa ff usor, nu trebuie sa presteze nimic decat sa desfaca cracii si sa stea pe spate 15 min pana termin eu de "discutat" cu pasarica :)

 

Ciocane tari si limbi placute (dupa preferinte!) :)

http://nimfomane.com/forum/topic/72148-paula-0757622669/

daca ai noroc sa o prinzi la telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Apeși pe post si jos in dreapta patratului apare optiunea editeaza....Si ce fel de limbi vrei tu sa dai?cunni sau anili sau cauti facesit...

Pai, in primul rand, sa fie curata. Apoi, trebuie sa sa NU fie una in care isi baga toti scula (mai ales fara prezervativ), deci cel mai ok cred ca sunt alea de-si zic "stapane" si nu se fut, doar dau cu biciu sau se lasa linse. Si musai sa fie rasa complet. Hai bre ca stiti voi, sa fie o pasarica din aia frumoasa, dupa care iti ploua in gura. Si proprietarei sa-i placa sa primeasca in vizita o limbuta jucausa, eventual sa aiba si squirt. cam asta ar fi... frumoasa, curata, rasa! Chestia e ca damezele de companie... isi cam baga toti pwla prin ele, iar eu sunt 1000% heterosexual (adica imi plac femeile, daca e cineva care nu stie ce inseamna). Borasc numai la gandul ca pe acolo a trecut (de curand) alta pwla! P.S. din acest punct de vedere, ideale sunt lesbienele :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Pai, in primul rand, sa fie curata. Apoi, trebuie sa sa NU fie una in care isi baga toti scula (mai ales fara prezervativ), deci cel mai ok cred ca sunt alea de-si zic "stapane" si nu se fut, doar dau cu biciu sau se lasa linse. Si musai sa fie rasa complet. Hai bre ca stiti voi, sa fie o pasarica din aia frumoasa, dupa care iti ploua in gura. Si proprietarei sa-i placa sa primeasca in vizita o limbuta jucausa, eventual sa aiba si squirt. cam asta ar fi... frumoasa, curata, rasa! Chestia e ca damezele de companie... isi cam baga toti pwla prin ele, iar eu sunt 1000% heterosexual (adica imi plac femeile, daca e cineva care nu stie ce inseamna). Borasc numai la gandul ca pe acolo a trecut (de curand) alta pwla! P.S. din acest punct de vedere, ideale sunt lesbienele :)))

de unde esti aterizat vericule?

lezbiene?

squirt de la limbute? 

 

 

 

Salut guys! Cunoasteti vreo tipesa curata curata curata? Adica sa poti baga botu in siguranta, fara sa ai surprize?

hai sa o luam de la prima ta postare

 

surprize? bai nene tu ai impresia ca iese vre-un balaur de acolo si te musca de nas?

habar nu am la ce nespalate ai fost tu pana acum insa sa stii ca treaba asta se rezolva cu apa si sapun.

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

de unde esti aterizat vericule?

lezbiene?

squirt de la limbute? 

 

 

 

 

hai sa o luam de la prima ta postare

 

surprize? bai nene tu ai impresia ca iese vre-un balaur de acolo si te musca de nas?

habar nu am la ce nespalate ai fost tu pana acum insa sa stii ca treaba asta se rezolva cu apa si sapun.

 

cenzuratule, ori tu n-ai inteles ce am vrut sa zic, ori eu n-am fost destul de clar. Hai ca nu are rost sa intru in amanunte... rugasem confratii care-s mai cunoascatori decat mine sa-mi recomande o pasarica frumoasa si buna de lins, dar CURATA! Nu doar spalata cu sapun, ci rasa, curata, frumoasa, etc, nu stiu ce adjective sa mai pun. Dar cred ca mai bine ma pun singur pe cautat pe publi24...

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Vezi că multe au soț,iubit,pește deci se fut fără. Eu de mai bine de 1 an nu mai dau limbi și mă simt bine m-am luat după un curvar(nu-i zic numele) când merge la ele doar le dă la muie & fute.Mergi la fetele de lux care sunt foarte curate & așteaptă să vadă tanti Amelia poate îți face o gaură la vreo lesbiană(dacă știe).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Are dreptate băiatul...multe de pe aici isi fac un refresh pe la pasă si atat unele chiar renumite si cand te bagi la 69...ai surprize ...in fine...ca ati ales ca mine sa nu le postati pe tipicul lor e alta treaba...dar baiatu stie ce a cerut..ca e greu de gasit e alta treaba...suna si tu jane si explicate din start ce vrei sa faci si multe vor fii pregătite.. normal iti exprimi si pretentiile

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ia încearcă asa....STAPANA MONA PENTRU PUTIN TIMP IN CONSTANTA

daca esti un sclav docil te astept la picioarele mele pt o experienta unica sesiunea poate fi hardsoft si include: cbt, footfetish, spanking, facesitting, face-slaping, trampling, ballbusting, roll-play, feminizare, ceruire, fetish-medical etc... ATENTIE NU OFER COMPANIE INTIMA locatie centrala igiena maxima AM SI ASISTENTA 0732972215

post-82004-0-10130600-1529699865_thumb.png

post-82004-0-77066400-1529699877_thumb.png

post-82004-0-24097700-1529699889_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ia încearcă asa....STAPANA MONA PENTRU PUTIN TIMP IN CONSTANTA

daca esti un sclav docil te astept la picioarele mele pt o experienta unica sesiunea poate fi hardsoft si include: cbt, footfetish, spanking, facesitting, face-slaping, trampling, ballbusting, roll-play, feminizare, ceruire, fetish-medical etc... ATENTIE NU OFER COMPANIE INTIMA locatie centrala igiena maxima AM SI ASISTENTA 0732972215

N-am incercat acest gen si... sincer, nici nu doresc sa iau ceva bice pe spinare. Pe mine ma intereseaza doar cunilingus si atat. 15-20 min de savurat o pasa frumoasa si curata. Dar probabil ca ar fi interesant sa bag capul intre picioarele doamnei, cu conditia sa lase biciul deoparte. Daca as vrea durere, as baga degetele in canatul usii :)) Multumesc spiderwick!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Frate ii explici fetei ce doresti si se conformează...la țigara aia sau sucul dinainte...nu tre sa iti iei bătaie...ca mine 🤣🤣 eventual intri cu ambele si cat una iti face facesitting cealaltă handjob cu masaj la prostata...sa vezi situație...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Multumesc c

Vezi că multe au soț,iubit,pește deci se fut fără. Eu de mai bine de 1 an nu mai dau limbi și mă simt bine m-am luat după un curvar(nu-i zic numele) când merge la ele doar le dă la muie & fute.Mergi la fetele de lux care sunt foarte curate & așteaptă să vadă tanti Amelia poate îți face o gaură la vreo lesbiană(dacă știe).

Multumesc cristi bug, ai mare dreptate. Greu de gasit o bunaciune care sa nu se futa ci doar sa vrea sa primeasca cunilingus....

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Multumesc c

Multumesc cristi bug, ai mare dreptate. Greu de gasit o bunaciune care sa nu se futa ci doar sa vrea sa primeasca cunilingus....

 

deci ai gasit ce vroiai tu!!bv limbex

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

intrebarea de baraj este : ce fel de pizde iti place (preferi ) sa lingi .

mici,mari labioase, cu floci . cameltoe, etc .

am o baza de date destul de variata .

 

pidulice sa fie...mai aveai sa intrebi daca vrei sa fie pusā in pozitie orinzontala.Tipul este limbex,,,,

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...