Sari la conținut

DIN USERII VECHI PE CINE REGRETATI


Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Cu mine vorbeai? :)

Gasesti garsoniere in anunturi, nu-i bai, doar nu vrei sa ma futi pe mine la cat de grasa sunt. :girly

esti numa buna, num plac skiloadele ka rozetkendra

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

esti numa buna, num plac skiloadele ka rozetkendra

 

Lasa ca m-am obisnuit fara demult. De anul trecut nimic, iar cat am fost retrasa... au fost 2 ani nimic.

Nu ca nu as vrea, mi s-a scarbit de ce auzeam la tel si am pus cartela pe net.

Link spre comentariu
Vizitator the abomination
Reputație: 0

Cu mine vorbeai? :)

Gasesti garsoniere in anunturi, nu-i bai, doar nu vrei sa ma futi pe mine la cat de grasa sunt.  :girly

"e" bune, pă frigu ăsta te încălzește repede :))))
Link spre comentariu
  • Oras:In satra
  • Oras:In satra

:) Ma oftic pentru ca era o jucarie buna o perioada site-ul asta, avea potential... si-a batut joc de el.

Auzi tu, sa platesti 800 lei pe luna pentru anunturi automate (dupa ce platesti contul), la care rar se uita cineva, mai bine intra pe testate sau orientare...

Este forum, nu publi sau AT. Pe anunturi sunt doar cateva disperate, care fac bani nu dau anunturi, fac prin topicul cu recenzii... ;)

Treaba lui.

 

 Stie el ce face. Tot afaceri se numesc,  nu shmenuri. Tu dai idei bune ursoaico  ;) .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Stie el ce face. Tot afaceri se numesc,  nu shmenuri. Tu dai idei bune ursoaico  ;) .

 

Multumesc pentru compliment. :)

Am cunoscut o ursareasa... Dupa ce i-a murit barbatul a tinut singura toata familia, chiar si cand i-a sarit clanul sa o bata cand s-a dus sa rezolve o nelamurire...

Am ajuns prietene.

Cand se certa cu fiul ei, legat de unii dubiosi, m-a intrebat pe mine ce cred si i-am spus ca eu nu as avea incredere...

"Vezi, prostule, ca si romanca zice ca mine!"  :laugh2

Ea m-a invatat sa fac chiftele cu cartofi, si nu paine... Cand punea la masa trebuia sa ai pantalonii largi...  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In satra
  • Oras:In satra

Multumesc pentru compliment. :)

Am cunoscut o ursareasa... Dupa ce i-a murit barbatul a tinut singura toata familia, chiar si cand i-a sarit clanul sa o bata cand s-a dus sa rezolve o nelamurire...

Am ajuns prietene.

Cand se certa cu fiul ei, legat de unii dubiosi, m-a intrebat pe mine ce cred si i-am spus ca eu nu as avea incredere...

"Vezi, prostule, ca si romanca zice ca mine!"  :laugh2

Ea m-a invatat sa fac chiftele cu cartofi, si nu paine... Cand punea la masa trebuia sa ai pantalonii largi...  :laugh2

 

  Si In cine nu ai fi avut incredere shukaro misto :wub: ? In dubiosi ?  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...