Sari la conținut

0784712079 , ALEXIA2018 bulevardul libertății numărul 12


Postări Recomandate

  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Ma simt dator fata de aceasta comunitate si in special fata de Alexia.

Am fost la ea de cel putin 6 ori, ultima oara prin aprilie.

Fata este foarte ok, nu am avut parte de mirosuri sau alte chestii neobijnuite, ba chiar era in top lista.

Intr-adevar, nu prea se implica cand este vorba de act, dar compenseaza prin atitudine, igiena si modul in care te trateaza, cu foarte mult respect. Nu este genul de fitoasa, chiar este o persoana sufletista.

Nu contest ceea ce ai patit alti confrati referitor la mirosuri, mereu am saftuit-o sa aibe grija de sanatatea ei in aceasta meserie.

Consider ca este o fata cu capul pe umeri si realizeaza cat de pretioasa este sanatatea unui om.

In rest, din partea mea, toate bune!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut,

 

Ma simt dator fata de aceasta comunitate si in special fata de Alexia.

Am fost la ea de cel putin 6 ori, ultima oara prin aprilie.

Fata este foarte ok, nu am avut parte de mirosuri sau alte chestii neobijnuite, ba chiar era in top lista.

Intr-adevar, nu prea se implica cand este vorba de act, dar compenseaza prin atitudine, igiena si modul in care te trateaza, cu foarte mult respect. Nu este genul de fitoasa, chiar este o persoana sufletista.

Nu contest ceea ce ai patit alti confrati referitor la mirosuri, mereu am saftuit-o sa aibe grija de sanatatea ei in aceasta meserie.

Consider ca este o fata cu capul pe umeri si realizeaza cat de pretioasa este sanatatea unui om.

In rest, din partea mea, toate bune!

Mersi mult , ne cunoaștem de atâta timp era imposibil sa nu ți se întâmple măcar o data .. dar nu am probleme cu igiena am fost și la ginecolog am și analizele la zi doar oamenii care vor sa facă rău și de aceea prefer sa numai ma contrazic ! Cine ma știe , cunoaște . Te pup și sper sa ne mai revedem .. ❤️
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fata mea, cred ca ma cunosti si stii cine sunt, daca nu..iti spun eu. Iti place tie de fimea, am discutat cu tine despre licitatiile de masini.

Iti mai spun odata, nu la tine e problema..ci la ei, plus ca ai nevoie de o promovare mai amanuntita, ca si poze ma refer..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Serios dragule ?? Ești sigur de ce spui? pana acum ceva timp mi ai dat recenzie ca miros frumos ca a fost ok acum spui altceva ? Sau nu am mai vrut sa te primesc și te răzbuni? Va rog sa citiți

Nu stiu de ce crezi tu ca as avea motive ascunse sa vorbesc urat despre tine. Daca atunci cand am fost la tine primele dati a fost totul ok, am relatat asa cum a fost. Daca ultima data cand am fost la tine iti mirosea dodoasca a sobolan mort eu ce vrei sa iti fac? Am apreciat la tine ca esti fata ingrijita, ca folosesti prezervative ok nu cine stie ce no name-uri la care exista riscul sa se sparga, dar din moment ce ultima data cand am fost la tine m-a izbit duhoarea, nu e nevoie sa nu ma mai primesti tu, nu mai vin eu la tine.
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu Draga nu o sa s-ar de fund in sus pt ca nu ma deranjează , este un forum in care sunt anumite grupulețele care ieșiți la bere , fotbal etc și va luați apărarea unui altuia asta din spusele multor persoane ce vin la mine și dacă nu ar fi așa cum a lăsat o persoana o recenzie negativă v ați găsit toți sa lăsați? Pana acum nu ați avut tupeu sau trebuia sa fiți împinși de la spate? Credeam și eu dacă era sa primesc recenzie dar cum a scris o persoana sa mai apăra altele nu se pupă ! Poate sa comenteze cine cum vrea sa îmi facă rău nu voi lasă capul aplecat in fata nimănui pt ca nu sunteți Dumnezeu , ma cunosc îmi știu igiena știu ce pot , comentariile răutăcioase nu le iau in seama iar persoanele rele vor fi blocate pe acest site ca și pana acum , pupici

De ce nu am spus nimic pana acum? Tocmai din cauza ca am asteptat sa vad daca au mai avut si alti aceeasi experienta ca mine.si stai linistita ca daca vor mai fi probleme, vor mai relata si alti. Daca nu sunt probleme, poate am nimerit noi in anumite perioade din luna in care ai avut vreun dereglaj hormonal.

Link spre comentariu

Nu stiu de ce crezi tu ca as avea motive ascunse sa vorbesc urat despre tine. Daca atunci cand am fost la tine primele dati a fost totul ok, am relatat asa cum a fost. Daca ultima data cand am fost la tine iti mirosea dodoasca a sobolan mort eu ce vrei sa iti fac? Am apreciat la tine ca esti fata ingrijita, ca folosesti prezervative ok nu cine stie ce no name-uri la care exista riscul sa se sparga, dar din moment ce ultima data cand am fost la tine m-a izbit duhoarea, nu e nevoie sa nu ma mai primesti tu, nu mai vin eu la tine.

Thumbs up bubleboy!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...