Sari la conținut

0784712079 , ALEXIA2018 bulevardul libertății numărul 12


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Deci esti un incult pentru ca nu intelegi ca ea a venit sa-si refaca actele( pentru ca pestele)l i le-a maruntit) si are nevoie de extrabani, de aceea a marit tariful, nu pentru ca stie mai multa meserie sau ca ar fi mai frumoasă, aceasi agresivitate in limbaj...bafta curva lui mami!:)

 

Gogule, ești făcut grămadă.

Am vizitat-o pe Alexia de vreo 9-10 ori în total.

Nu e agresivă în nici un fel.

Și nici nu are comportament de "curvă ".

 

Dar când se trezesc 2 pierde vară, să își bage nasul în viață personală a cuiva, fără motiv anume, fără nici un drept, 99% dintre persoane își pierd răbdarea.

 

vă dați cu părerea despre viața ei, ca niște țațe de țară, care stau pe marginea drumului, sparg semințe, și bÂrfesc.

 

 

Normal că o să există o replică, când 2 țărani de oraș, latră aiurea.

 

Țăranilor care sunteți țărani.

Nici nu cunoști pe cineva și te apuci să jignești, să denigrezi, fără ca măcar să ai o minimă legătură cu persoana respectivă.

 

Și tot voi vă victimizați ce niște adolescente la prima menstruație, ce sunteți, când vi se dă o replică la otrava pe care o scoateți pe gură.

 

"Sărăciilor" !

 

 

PS . Sărăcii în sens mental/psihic/spiritual, și nu material

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

pup-o-n..... poate iti face o reducere, bogatule care esti tu! schimba masa, ca ai muci-n ceai, te crezi viteaz ca ii iei apararea.....bravo tie, rusine noua! P.S. bebe2019

Mă cred Decent, de Bun sint.

Rațional.

Când văd inepții, reacționez.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

pup-o-n..... poate iti face o reducere, bogatule care esti tu! schimba masa, ca ai muci-n ceai, te crezi viteaz ca ii iei apararea.....bravo tie, rusine noua! P.S. bebe2019

 

Da. Exact.

Rușine vouă.

 

Comentați aiurea.

 

Comentezi după ce testezi Fata.

 

 

nu comentezi fără să știi despre ce e vorba.

Și mai comentati și de nașpa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Multumesc bebe 2014 , nu am sa ii mai bag in seama ca îmi pierd vremea și timpul cu niște oamenii de nimic cum ai spus și tu comentează și vorbesc fără sa ma cunoască sau fără sa aibă vreo idee despre ceva . Niște oamenii care stau in spatele telefonului și dau cu hate dar asta este țara noastră oamenii răi , judeca fără sa aibă la cunoștința , jignesc ...

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Deci esti un incult pentru ca nu intelegi ca ea a venit sa-si refaca actele( pentru ca pestele)l i le-a maruntit) si are nevoie de extrabani, de aceea a marit tariful, nu pentru ca stie mai multa meserie sau ca ar fi mai frumoasă, aceasi agresivitate in limbaj...bafta curva lui mami!:)

Ce imaginație bogata ai :)) așa mult îți pasa de viața mea încât te ai și gândit și ți ai făcut filmul despre ce sa întâmplat?:))) și ce te interesează pe tine ca mi am schimbat prețul? Te rog sa îmi spui și mie care este problema ta și de ce te interesează pe tine ce fac? Sau nu ai viața și o comentezi pe a altora? Dacă nu îți convine vede ți de treaba ta ca mai sunt și alte mii de fete unde sa te duci, frumoase , pret mai mic, servicii mai bune . Este ultima oară când ți am răspuns așa ca latră in continuare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna dragii mei , pt cei care nu ma știți numele meu este Alexia, 19 ani

LOCAȚIA :DRUMUL TABEREI 36

Serviciile mele sunt: oral pro-nepro in funcție de igiena, normal ( protejat)

Micii fantezii

69

GFE

Deepthroat

Face sitting

Diferite poziții

Annilingus , cunnilingus

Hand job

Finalizare corporală

Finalizare faciala contra cost (50 lei )

Prețul pt o finalizare este de 150lei

250ora (2fin )

Programările se pot face telefonic , whatsapp și mesaje normale

Programul : 12-22

Poate sa difere programul uneori dar când sunt disponibila postez !!!

Confirmare cu 30 min înainte !!

Am dreptul de a îmi selecta clienții !

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Cea mai tare e prietena ei shayen aia bai dacă o vedeți ce bombe are si ce arfe , femeia e pe lux mare țațe mari ai pe ce pune mâna , da pe ciprinol îl mai stiti ? Ehe

 

Ciprinol , îl întreabă iubi ( Betty) bby cine ești tu iar el privind la firma bombardier , replica :

 

Sunt un bombardier , mărește prețul ca vreau si eu un D-asta :) ;)

 

In alta ordine de idei fata muncește e buna si merita , lăsați postările negative ca e o fata super ok eu o recomand .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...