Sari la conținut

0784712079 , ALEXIA2018 bulevardul libertății numărul 12


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutări tovarăși. Am vizitat-o pe fata asta de multe ori înainte să își facă acest topic, când activa pe Publi.24. Pentru amatorii de (foarte) voluptoase, e ce trebuie. Cine preferă zona de slim, Skinny, fit, nu va fi "mulțumit". La prețul de 100 finalizare e un raport calitate-preț corect. O voi revizita și eu cu prima ocazie. Sănătate tuturor.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutări tovarăși. Am vizitat-o pe fata asta de multe ori înainte să își facă acest topic, când activa pe Publi.24. Pentru amatorii de (foarte) voluptoase, e ce trebuie. Cine preferă zona de slim, Skinny, fit, nu va fi "mulțumit". La prețul de 100 finalizare e un raport calitate-preț corect. O voi revizita și eu cu prima ocazie. Sănătate tuturor.

Te pup ,multumesc frumos si te astept sa revi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

cam cat de voluptoasa este? ce inaltime?

E destul de voluptoasă. E pe genul Brazilian . Dacă o știi pe Clara , care a lucrat până acum puțin timp în blocul nou de la Poșta Vitan, este mai mare decât Clara, si la fund, la tot. Eu sunt fan genu ăsta și îmi place. ca înălțime cred că e undeva în zona 1,69m

... Înălțimea ne-o poate spune și ea. Sunt curios dacă am aproximat bine. La prețul de 100 lei pe finalizare, eu personal nu cred că are de ce să îți pară rău dacă încerci. Dacă îți fetele mai "mari" , bineînțeles

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

E destul de voluptoasă. E pe genul Brazilian . Dacă o știi pe Clara , care a lucrat până acum puțin timp în blocul nou de la Poșta Vitan, este mai mare decât Clara, si la fund, la tot. Eu sunt fan genu ăsta și îmi place. ca înălțime cred că e undeva în zona 1,69m

... Înălțimea ne-o poate spune și ea. Sunt curios dacă am aproximat bine. La prețul de 100 lei pe finalizare, eu personal nu cred că are de ce să îți pară rău dacă încerci. Dacă îți fetele mai "mari" , bineînțeles

multumesc frumos pentru recenzie , da ai aproximat corect am 1,70 pup
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...