Sari la conținut

0784712079 , ALEXIA2018 bulevardul libertății numărul 12


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

eu nu cred ceea ce tu ai zis mai sus mai ales ca in drumul taberei e greu sa găsești calitate ;)

Mai bine încerci și după îți poti da cu părerea . Mersi!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu nu cred ceea ce tu ai zis mai sus mai ales ca in drumul taberei e greu sa găsești calitate ;)

Mai bine încerci și după îți poti da cu părerea . Mersi!

Sunat, vorbit, programat, ajuns in fata blocului...nu mai Răspunde la telefon!

Trageți voi concluziile!

Sunat, vorbit, programat, ajuns in fata blocului...nu mai Răspunde la telefon!

Trageți voi concluziile!

Nu pot sta după nimeni , dacă tu îmi spui ca după ora 18:00 ieși de la munca nu pot pierde 2-3 clienții pt a te aștepta , ai așteptat 10-15 minute cum am și vorbit ,nu era un capat de lume .. in fine . Mulțumesc și scuze încă o data.
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu nu cred ceea ce tu ai zis mai sus mai ales ca in drumul taberei e greu sa găsești calitate ;)

Mai bine încerci și după îți poti da cu părerea . Mersi!

Sunat, vorbit, programat, ajuns in fata blocului...nu mai Răspunde la telefon!

Trageți voi concluziile!

Sunat, vorbit, programat, ajuns in fata blocului...nu mai Răspunde la telefon!

Trageți voi concluziile!

Nu pot sta după nimeni , dacă tu îmi spui ca după ora 18:00 ieși de la munca nu pot pierde 2-3 clienții pt a te aștepta , ai așteptat 10-15 minute cum am și vorbit ,nu era un capat de lume .. in fine . Mulțumesc și scuze încă o data.

Cica se muta in alta locatie, asa mi-a spus cand am fost la ea.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am gasit o eu libera la ora 23, nu acum are locatia in Dr tab nr.36 intr o garsoniera relativ ok.Tipa este absolut SUPERBA la fata, legat de corp nu e pe gustul meu, personal o cataloghez ca fiind grasa.In schimb atitudine super ok implicare asemenea.

Mulțumesc pt compliment și pe acesta cu fiind grasa tot ca pe un compliment îl voi lua , zic și eu ca dacă nu îți plăcea numai stăteai o ora și era mai drăguț sau puteai sa pleci dacă nu îți plăcea cum arat .

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu am intrebat-o, dupa ce am terminat a raspuns la cateva telefoane, probabil si colegul de mai sus care a sunat informativ. Dar eu azi cred ca am reusit sa iau legatura dupa ora 14:00.

Sunt zile și zile , lucrez de L-S de la 10-12 sau poate vineri si sâmbătă stau și mai mult , sau pot veni și pe la 11-12-13 , depinde cum ma pot trezi . Iar de răspuns am raspuns la toată lumea cum am avut liber , am telefonul pe silence când am un client mi se pare ceva normal . Acum voi fii mai activa aici și va voi tine la curent dacă voi mai schimba locația , programul , când lucrez , poze , etc

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Printre cele mai de calitate a fost in Dr Taberei,Monica moldoveanca :)

Nu ai fost și la mine ca sa scrii aceasta recenzie .. așa ca te rog frumos sa lasi asemenea recenzie când o sa treci și pe la mine . Pupicii

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din poze are curul cam mare dar....sa o futem si sa ii dam o sansa. Sa mai apara recenzii si ne lamurim. Imi miroase a rebranding.

Rebranding in nici un caz.... nu am mai activat meseria și înainte .

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ati apelat casuta vocala... Nu mai e bun numarul, tot sun de vreo 2 zile si degeaba :)

Îmi pare rău .. Duminica și Luni nu am fost la job .. am schimbat locația etc .. sper sa revii cu un nou apel

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am gasit o eu libera la ora 23, nu acum are locatia in Dr tab nr.36 intr o garsoniera relativ ok.Tipa este absolut SUPERBA la fata, legat de corp nu e pe gustul meu, personal o cataloghez ca fiind grasa.In schimb atitudine super ok implicare asemenea.

Mulțumesc pt complimente , puteai sa pleci nu sa stai o ora dacă ma consideri grasa și nu ma consideri pe gustul tău . Unui om care nu ii place nu plătește o ora , sau vede și pleacă .

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator chriiis
Reputație: 0

.

Pune poze din cap pana in picioare sa te vedem mai bine, cand esti disponibila sau indisponibila posteaza aici pt o mai buna comunicare, anal oral neprotejat ,cim faci?

Link spre comentariu

Mai bine încerci și după îți poti da cu părerea . Mersi!

Nu pot sta după nimeni , dacă tu îmi spui ca după ora 18:00 ieși de la munca nu pot pierde 2-3 clienții pt a te aștepta , ai așteptat 10-15 minute cum am și vorbit ,nu era un capat de lume .. in fine . Mulțumesc și scuze încă o data.

Eu am așteptat 30 de minute...dacă tot spui ceva fa-o corect.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pune poze din cap pana in picioare sa te vedem mai bine, cand esti disponibila sau indisponibila posteaza aici pt o mai buna comunicare, anal oral neprotejat ,cim faci?

Astăzi voi avea telefonul deschis de la ora 12:00

Nu fac anal și nici neprotejat nu fac

Nu fac CIM

Voi posta mai târziu și poze cu mine din picioare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Babaiatule !! Vreti sa spuneti ca pozele sunt reale ? Astea postate de inițiatorul topicului..mie mi se pare ca arata de bine ! Desigur, pt gusturile mele.

Sper sa mai stea prin cartier sa apuc sa-i fac o vizita

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Babaiatule !! Vreti sa spuneti ca pozele sunt reale ? Astea postate de inițiatorul topicului..mie mi se pare ca arata de bine ! Desigur, pt gusturile mele.

Sper sa mai stea prin cartier sa apuc sa-i fac o vizita

Voi mai sta , te aștept
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

După o zi plină de sex și plăcere , merge și puțin somn . V am Atașat o poza cu mine înainte de somn , ne auzim mâine începând cu ora 12:00

Blurez anumite poze din cauza tatuajelor .

Noapte bunA puiuți

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...