Sari la conținut

0784712079 , ALEXIA2018 bulevardul libertății numărul 12


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Buna Alexia. Poti sa postezi te rog o poza din spate,in care esti in picioare si unde ti se vede talia ... cred ca ai un corp fantastic si un fund gen Paige Turnah si inca din spate nu ai o poza in care sa se vada tot corpul. Multumesc.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator notsecure
Reputație: 0

ATENȚIE !!! Cei care nu își respect programările făcute , suna la mișto , ma încurca , le voi bloca numarul!!! Dacă nu sunteți indeciși numai sunați pentru ca un alt om poate isi dorește și îl refuz pt programarea făcută la mișto ! Mulțumesc de înțelegere .

deci... de aia te iubim.

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Alexia e o BBW pentru cei care vor sa incerce asa ceva, si chiar e foarte frumoasa la fatza (asta pana si-o injecta iar buzele, ca am vazut ca-i foarte determinata). Pe mine m-a facut rau de tot la programare, am ajuns sa stau o ora s-o astept, peste ora la care eram programat, si in principiu daca-mi zicea, mai dureza o ora de la inceput, plecam, dar m-a luat cu mai stai 10 minute ca X, si m-a dus asa o ora intreaga. S-a revanshat fatza de mine pentru ca am mai stat peste program desi nu asta cautam, dar in fine... sa sumarizam:

PRO

+ Frumoasa la faza

+ Tanara (pentru pasionati)

+ Se straduieste

+ BBW

+ NP bunicel, e destul de stramta si are si soundtrack (numai ca face un sunet care pe mine m-a cam speriat lol, stie ea)

+ Raport pretz/calitate bun.

+ Suficient "material" pt titjob, si se simte bine in special cu fatza aia sexy, pacat ca nu face ON si nici CIM.
+ Pat misto, mare si cu saltea buna. Cred ca-i cel mai bun pat pe care l-am "testat" pana acum, sau poate o fi un pat normal si am avut eu norocul numai la saltele distruse pana acum...

 

CPM

- Neexperimentata.

- BBW (inca nu m-am hotarat, poate tre sa mai incerc...)
- Oral slabutz, stie niste teorie dar sta prost cu practica.

- Bloc de pensionari, daca nu m-au bagat in seama doi mosi si trei babe cat am intrat si iesit de la ea de doua ori (da, a trebuit sa ma duc sa iau balonashe ca... pana mea mai avea doar unu..., sunt peshte eu, ma ocup de supply, e a doua pustoaica careia-i cumpar balonashe...).

- Belea cu programarile... Dar am observat ca e tipic asta cu nerespectatul orelor la fetele tinere care nu prea inteleg cum functioneaza radarul si dece este important un program strict.

Cica are si colega... acuma... daca ne onoreaza si colega cu niste poze, poate ma mai risc s-o mai ard o ora aiurea prin jurul blocurilor... poate.

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Alexia e o BBW pentru cei care vor sa incerce asa ceva, si chiar e foarte frumoasa la fatza (asta pana si-o injecta iar buzele, ca am vazut ca-i foarte determinata). Pe mine m-a facut rau de tot la programare, am ajuns sa stau o ora s-o astept, peste ora la care eram programat, si in principiu daca-mi zicea, mai dureza o ora de la inceput, plecam, dar m-a luat cu mai stai 10 minute ca X, si m-a dus asa o ora intreaga. S-a revanshat fatza de mine pentru ca am mai stat peste program desi nu asta cautam, dar in fine... sa sumarizam:

PRO

+ Frumoasa la faza

+ Tanara (pentru pasionati)

+ Se straduieste

+ BBW

+ NP bunicel, e destul de stramta si are si soundtrack (numai ca face un sunet care pe mine m-a cam speriat lol, stie ea)

+ Raport pretz/calitate bun.

+ Suficient "material" pt titjob, si se simte bine in special cu fatza aia sexy, pacat ca nu face ON si nici CIM.

+ Pat misto, mare si cu saltea buna. Cred ca-i cel mai bun pat pe care l-am "testat" pana acum, sau poate o fi un pat normal si am avut eu norocul numai la saltele distruse pana acum...

 

CPM

- Neexperimentata.

- BBW (inca nu m-am hotarat, poate tre sa mai incerc...)

- Oral slabutz, stie niste teorie dar sta prost cu practica.

- Bloc de pensionari, daca nu m-au bagat in seama doi mosi si trei babe cat am intrat si iesit de la ea de doua ori (da, a trebuit sa ma duc sa iau balonashe ca... pana mea mai avea doar unu..., sunt peshte eu, ma ocup de supply, e a doua pustoaica careia-i cumpar balonashe...).

- Belea cu programarile... Dar am observat ca e tipic asta cu nerespectatul orelor la fetele tinere care nu prea inteleg cum functioneaza radarul si dece este important un program strict.

Cica are si colega... acuma... daca ne onoreaza si colega cu niste poze, poate ma mai risc s-o mai ard o ora aiurea prin jurul blocurilor... poate.

Mulțumesc pt recenzie , orice recenzie e bine primită ca eu sa pot îmbunătății .. îmi pare rău ca ai așteptat nu este vina mea după cum am și vorbit ... despre balonașe am crezut ca m ai înțeles ca se mai întâmpla sa rămân fără ... dar o sa fiu mai atenta cu siguranța . După cât am vorbit și cum mi ai lăsat impresia am crezut ca ți a plăcut mai mult . Ma bucur oricum ca te am cunoscut ❤
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna Alexia. Poti sa postezi te rog o poza din spate,in care esti in picioare si unde ti se vede talia ... cred ca ai un corp fantastic si un fund gen Paige Turnah si inca din spate nu ai o poza in care sa se vada tot corpul. Multumesc.

Hei , sigur ca am sa fac . O sa o atașez aici probabil pana diseară , nu promit o ora fixa , mersi

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va rog frumos numai vreau sa aud ca a-ți venit doar sa ma vedeți, ma refer doar la anumite persoane care vin in locație și după spun : Am venit doar sa te văd și atât . Din cauza anumitor persoane ca acestora se întâmpla unele dificultății. Mulțumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu ai ce face?

Sau ii dai tzeapa, cum a facut si ea cu tine?

 

laury,nu te mai da cocos,un recenzi spui ca nu a fost atenta la oo..pai care oouuoo,ca tu nu ai nici puta nici oua...fetele stiu
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

laury,nu te mai da cocos,un recenzi spui ca nu a fost atenta la oo..pai care oouuoo,ca tu nu ai nici puta nici oua...fetele stiu

Nu va mai certați ... dar cine ești de îmi ei apărarea?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Pai turma intra,vede comentariu de la Laury,user cu vechime,dar prostimea oare stie cum arata Laury sau ce fel de barbat e,sau cat e de dotat...va spun eu...e varza,doar gura e de el...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai turma intra,vede comentariu de la Laury,user cu vechime,dar prostimea oare stie cum arata Laury sau ce fel de barbat e,sau cat e de dotat...va spun eu...e varza,doar gura e de el...

Îmi pare rău sa aud ca va certați... sau ca tu ai ceva personal cu el , hai sa nu mai fim supărații , fii happy❤❤❤

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai turma intra,vede comentariu de la Laury,user cu vechime,dar prostimea oare stie cum arata Laury sau ce fel de barbat e,sau cat e de dotat...va spun eu...e varza,doar gura e de el...

Vino pe la mine sa te fac fericit ❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Pai turma intra,vede comentariu de la Laury,user cu vechime,dar prostimea oare stie cum arata Laury sau ce fel de barbat e,sau cat e de dotat...va spun eu...e varza,doar gura e de el...

puta mica,coaie ioc,slobanog,cateva tatuaje de prost gust
Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Mulțumesc pt recenzie , orice recenzie e bine primită ca eu sa pot îmbunătății .. îmi pare rău ca ai așteptat nu este vina mea după cum am și vorbit ... despre balonașe am crezut ca m ai înțeles ca se mai întâmpla sa rămân fără ... dar o sa fiu mai atenta cu siguranța . După cât am vorbit și cum mi ai lăsat impresia am crezut ca ți a plăcut mai mult . Ma bucur oricum ca te am cunoscut ❤

Mi-ai placut, si mi-a facut placere sa te cunosc, si esti foarte draguta. Textele insheala :)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Pai turma intra,vede comentariu de la Laury,user cu vechime,dar prostimea oare stie cum arata Laury sau ce fel de barbat e,sau cat e de dotat...va spun eu...e varza,doar gura e de el...

daca tot fraieri sunte ti su ramane ti in urma lu Laury,cu siguranta nu fute ti nimic...decat jeguri pe bani putini si comentarii bune exact ce face limbricul de Laury
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...