Sari la conținut

0784712079 , ALEXIA2018 bulevardul libertății numărul 12


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna din nou! Pai CIM e Cum In Mouth, COB e Cum On Boobs, si COF Cum On Face. :) sper ca ti-am fost de ajutor!:)

CIM nu fac

COF - Contra cost 50 lei

COB fac da

Ms frumos

  • Like 2
Link spre comentariu

Acum ar fi trebuit sa scriu prima recenzie pe forum. Programare facuta de ieri pemtru azi la 12.30. Daca raspundea si la telefon era perfect...

stai linistit ca nu esti singurul, mie mi-a zis ca nu lucreaza azi deloc! :) nu ma mai mira nimic la ea! :) si nu e prima oara cand face asa....si altii sau plans mai pe la inceputuri!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Acum ar fi trebuit sa scriu prima recenzie pe forum. Programare facuta de ieri pemtru azi la 12.30. Daca raspundea si la telefon era perfect...

Îmi pare rău nu cred ca ai vorbit cu mine , nu fac programări de pe o zi pe alta decât in aceea zi .

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

stai linistit ca nu esti singurul, mie mi-a zis ca nu lucreaza azi deloc! :) nu ma mai mira nimic la ea! :) si nu e prima oara cand face asa....si altii sau plans mai pe la inceputuri!

Dacă nu știi te rog sa îți vezi de treburile tale . Mulțumesc

Link spre comentariu

Îmi pare rău nu cred ca ai vorbit cu mine , nu fac programări de pe o zi pe alta decât in aceea zi .

Atunci o fi raspuns alta la telefonul tau. In fine. E alegera ta cum tratezi clientii. Chiar nu vreau sa intram in polemica. Sa ai o zi buna!

Link spre comentariu

Îmi pare rău nu cred ca ai vorbit cu mine , nu fac programări de pe o zi pe alta decât in aceea zi .

Atunci o fi raspuns alta la telefonul tau. In fine. E alegera ta cum tratezi clientii. Chiar nu vreau sa intram in polemica. Sa ai o zi buna!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Cred c telefonul este scos din priza Ahh stai ca nu e fix :)) mai anunța când nu ești si u Vino cu poze noi fa așa niște up necesare aștept da te revăd ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Nu este ok așa sa procedezi cu tel închis asta înseamnă o perioada scurta in care cine are noroc te vede sau revede hmm vezi mai ia niște exemple ca nu e ok sfat prietenesc ...

 

 

Revino si cu poze noi nu contează F tare unghiul dar mai pune poze ... arați Fb si ar fi păcat sa nu faci cate un mic update cu poze servicii si prețuri

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu este ok așa sa procedezi cu tel închis asta înseamnă o perioada scurta in care cine are noroc te vede sau revede hmm vezi mai ia niște exemple ca nu e ok sfat prietenesc ...

Revino si cu poze noi nu contează F tare unghiul dar mai pune poze ... arați Fb si ar fi păcat sa nu faci cate un mic update cu poze servicii si prețuri

ok .. mersi de sfat. Tocmai am făcut poze și le voi afișa
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...