Sari la conținut

Cel mai prost salon de masaj


Postări Recomandate

Eu am fost la un cuib pe filaret. Mitropolit filaret. M a luat un taximetrist si am ajuns acolo, circuit inchis gen. Am facut greseala sa vorbesc romana si m-au dat afara imediat. Salon de masaj/bordel cu bodyguard prezent la fata locului

E de departe si detasat cel mai de cacat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ah sa nu uit nu e prost ca Artemis dar si Confidential la ce scoruri erau cel putin ultima data cand am fost. Desi na poate sa schimbat. Acum cativa ani cand era o fata Laura nu era rau

Link spre comentariu

Vip Zone plus celelalte locatii Thai si Jade Palace si Attraction Club iau premiul, dar nici Desiree, Excess Massagge, Ador Masaj, Noblesse si altele mai mici pline de tigani cum e cel de pe Alexander von Humboldt sau cel de pe Decebal nu sunt departe. Marea majoritate a saloanelor din Bucuresti sunt de rahat.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator supaplex
Reputație: 0
Nu prea sunt de acord cu tine. Dupa ce am vizitat majoritatea saloanelor din Bucuresti: Exclusive, Nirvana, cele 3 de la Hotangels, Excess, Noblesse, Confidential, Secret, Mqt, Ador, Mon Amour (unele chiar de mai multe ori...si am enumerat doar saloanele care exista), ai fi surprins sa afli ca experientele cele mai placute le-am avut si le am in continuare cu o maseuza de la Attraction, din locatia de pe Soimus? Frumoasa, extrem de dulce si senzuala, dar na, ar avea sens ca toate astea sa depinda de comportamentul clientului.

 

Nu-i zic numele ca nu stiu ce degenerati ii trimit pe cap, dar a facut sa merite deranjul cu mesajele si celalalte cacaturi specifice Attraction. La Noblesse, Excess si Hotangels ai sanse mult mai mici sa gasesti un masaj erotic atat de misto.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu prea sunt de acord cu tine. Dupa ce am vizitat majoritatea saloanelor din Bucuresti: Exclusive, Nirvana, cele 3 de la Hotangels, Excess, Noblesse, Confidential, Secret, Mqt, Ador, Mon Amour (unele chiar de mai multe ori...si am enumerat doar saloanele care exista), ai fi surprins sa afli ca experientele cele mai placute le-am avut si le am in continuare cu o maseuza de la Attraction, din locatia de pe Soimus? Frumoasa, extrem de dulce si senzuala, dar na, ar avea sens ca toate astea sa depinda de comportamentul clientului.

 

Nu-i zic numele ca nu stiu ce degenerati ii trimit pe cap, dar a facut sa merite deranjul cu mesajele si celalalte cacaturi specifice Attraction. La Noblesse, Excess si Hotangels ai sanse mult mai mici sa gasesti un masaj erotic atat de misto.

Si eu am avut experiente super tari la Attraction,Beatrice,Ada la care ma duceam regulat,dar am avut si muuuuulte experiente naspa cand nu mai erau ele,iar cu programarile stau foarte prost,ajungi la locatie cu programare pt o anumita fata si afli cu surprindere ca va ajunge peste cateva ore...Parerea mea este ca mai bine ii eviti,nemailuand in seama faptul ca te bombardeaza cu mesaje...Faptul ca nu vrei sa spui numele fetei il inteleg cu explicatia pe care ai dat-o,dar as fi vrut totusi sa imi spui si mie numele fetei totusi,caci nu fac parte din categoria celor la care te referi.Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...