Sari la conținut

Andreea - 0759165382


Postări Recomandate

Reputație: 515
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost la ea zilele trecute

locatie: in dumbravita pe str Varsovia, un apartament nou si frumos, camera foarte ok

aspect fizic: poze foarte actuale si fidele cu realitatea, ce vezi in poze e ce primesti. Totusi parca in realitate nu e chiar asa spectaculoasa cum e in poze, la fatza nu e chiar top model dar frumusica totusi. Foarte curata si aranjata.

atitudine: cel putin la mine, a fost putin plictisita si nu foarte sociabila insa in rest ascultatoare

calitate servicii: si aici au fost mici probleme, se plictisea repede de ceva si incerca sa grabeasca lucrurile. Mi-a mentionat de mai multe ori sa fiu atent sa ma incadrez in timp.

 

Concluzie generala: in mod sigur de recomandat per general insa am mers la ea cu asteptari prea mari si am ramas putin dezamagit, are potential de top dar trebuie sa imbunatateasca atitudinea 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Indisponibilă mâine, luni de dimineață mă găsiți de la 10:00 🤗 vă pup și vă doresc weekend fain ðŸ˜ðŸ˜â¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜

Poți să ne spui ce tarife, ce servicii oferi? Ms. :)
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Bună dragilorâ¤ï¸, disponibilă între orele 10:00 - 21:00, 20:00 ultima programare! Serviciile mele sunt:

finalizarea cu oral/normal protejat, 69, diferite poziții e 100

Ora este 200, include 2 finalizări și masaj de relaxare între ele, oral/normal protejat, 69, diferite poziții

Iar 150 finalizarea și 250 ora, e cu oral neprotejat (în funcție de igienă)NORMAL PROTEJAT! Vă pupăcesc â¤ï¸â¤ï¸ zi frumoasă vă doresc 💋💋💋

post-277060-0-80711400-1562242119_thumb.jpg

post-277060-0-62099200-1562242130_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

De'ai lucra și ceva mai pe'nserat ar fi spectacol nocturn :)

Tu de plangi de Andreea ca nu lucreaza pe'nserat, eu ma plang de Karinaa ca lucreaza prea pe'nserat(azi 18:00-0:00). Cine sa ne mai inteleaga si pe noi, barbatii  :laugh2. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Tu de plangi de Andreea ca nu lucreaza pe'nserat, eu ma plang de Karinaa ca lucreaza prea pe'nserat(azi 18:00-0:00). Cine sa ne mai inteleaga si pe noi, barbatii :laugh2.

El este păsăroi de noces. :)

Da' tu poți da un spectacol zilier.:D

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Tu de plangi *

eu ma plang *

Cine sa ne mai inteleaga si pe noi, barbatii  :laugh2. 

 

Ce să facem și noi...

Mai plângem... Câteodată. :)

 

Dar nu recunoaștem (aproape) niciodată. :laugh2 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...