Sari la conținut

Andreea - 0759165382


Postări Recomandate

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Ai aici tot ce te interesează 

 

Bună dragilor ❤❤

Serviciile mele sunt:

finalizarea cu oral/normal protejat, 69, diferite poziții e 100
Ora este 200, include 2 finalizări și masaj de relaxare între ele, oral/normal protejat, 69, diferite poziții
Iar 150 finalizarea și 250 ora, e cu oral neprotejat (în funcție de igienă)NORMAL PROTEJAT! ❤❤

Vă pupăcesc

 

Mergi cu încredere! 

Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

Am vizitat-o ​​pe Andrea azi în jurul prânzului. comunicarea a fost un pic dificilă. Am vrut să o văd cu o seară înainte, dar a refuzat să-mi răspundă mesajelor după ce am vorbit la telefon în engleză ezitantă. Am organizat întâlnirea prin whatzapp cu o zi înainte.

andrea a deschis ușa într-o ținută foarte sexy. pe tocuri. m-a salutat cu zâmbetul și un sărut pe fiecare obraz. Este singură într-un nou apartament flancant și foarte curată. baia este spațioasă și curată cu tot ce ai nevoie.

După o scurtă prezentare a serviciului și o pauză de gheață, am plătit migdala și m-am îndreptat spre baie să se răcească.

la întoarcerea mea. andrea mă aștepta în ținuta de ajunul culcat pe pat

Am luat inițiativa să o sărut pe tot corpul, începând cu obrajii. gâtul. sâni, burtă. interiorul coapselor. între care descopăr un pescuit binevenit

andrea reacționează la săruturi și limbi prin mângâieri și contracții. pare că îi place ce face.

Andrea este una dintre puținele fete care poate pune prezervativul cu gura. oralul a fost foarte plăcut. deși protejată și fără atenție la bijuterii.

acțiunea normală protejată a fost foarte intensă și cu multe implicații și convingeri. fata deasupra. misionar și cățeluș. o adevărată plăcere.

Andrea este o fată caldă, amabilă. lustruit. respectuos. onest. ea are corpul ferm și super sexy feraiy bander un bătrân dr 90 de ani.😀ðŸ˜ðŸ˜Ž

fata care are cea mai bună valoare pentru bani pe care i-am cunoscut.

ÃŽl recomand cu încredere.

multumesc andrea pentru momentul memorabil pe care l-am petrecut alaturi de tine

 

apartament. 10 nouă curate spațioase, ea este singură. adresă ușor de găsit și acces ușor

 

fată. 10. corp subțire, ferm, fără vergeturi 1,60m pentru 50 kg. curat parfumat bronzat tatuaje și piercing-uri. un fund care să te facă să te apleci într-o secundă despărțită. în dogy este un must

 

Oral. 8 plăcut și plăcut

 

normale. Mi-a plăcut foarte mult implicarea lui

 

igienă. 10. nimic de raportat

 

atitudine. 10, respectuos. fără grabă, zâmbind, știe să-și pună partenerul pe culoar

 

GFE. 9 lipicios, reacționează la săruturi și mângâieri

 

100 🌸 DTD 30 mn

 

Merci thanks multumesc mult andrea

 

PS.tradus în română din franceză prin traducere Google. scuze pentru orice greșeli

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...