Sari la conținut

Andreea - 0759165382


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut, ieri 7 spe 19 am trecut pe la Andreea , e fata din poze, are 23 ani ,genul slim adresa între Aradului si Torontalului, apartament nou, super curat , acum note am optat pt un op np 100 ron, op 8,5 clasic finut, fara zonele adiacente, np,9 daca nu mentiona ca sa termin, ea sa străduit, nu a comentat la nici o pozitie,,apartamentul e de 10 totul curat nou,de revenit , Merita încercat, recomand raport calitate pret,daca tot mi am facut un cadou !

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salut, ieri 7 spe 19 am trecut pe la Andreea , e fata din poze, are 23 ani ,genul slim adresa între Aradului si Torontalului, apartament nou, super curat , acum note am optat pt un op np 100 ron, op 8,5 clasic finut, fara zonele adiacente, np,9 daca nu mentiona ca sa termin, ea sa străduit, nu a comentat la nici o pozitie,,apartamentul e de 10 totul curat nou,de revenit , Merita încercat, recomand raport calitate pret,daca tot mi am facut un cadou !

Mulțumesc dragul meu 🙂 La mulți ani încă o dată ðŸ˜ðŸ’‹

Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

 

Buna seara am vizitat si eu domnisoara Andrea. Facut programare respectata de ambele parti. Ajung facem cunostinta si purcede m sore camera placerilor discutam pretul si detaliile dupa care me apucam de treburi. Este o prezenta super OK si te face sa te simti in largul tau, slim sanii mici dar sfarcuri foarte faine. Am inceout cu in op, am bagat botul in pic la piersicuta, totul curat si f OK. Am continua cu un misionar, pe la spate, si am incheiat pe lateral.

JURIZARE:

OP-8

NP-9

ATITUDINE-10

LOCATIE-10

IGIENA-10

DE REVENIT-10

In incheiere toate cele bune si 'SPORLA JOACA"

PS. Andrea te pup de nu te vezi!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

Buna seara am vizitat si eu domnisoara Andrea. Facut programare respectata de ambele parti. Ajung facem cunostinta si purcede m sore camera placerilor discutam pretul si detaliile dupa care me apucam de treburi. Este o prezenta super OK si te face sa te simti in largul tau, slim sanii mici dar sfarcuri foarte faine. Am inceout cu in op, am bagat botul in pic la piersicuta, totul curat si f OK. Am continua cu un misionar, pe la spate, si am incheiat pe lateral.

JURIZARE:

OP-8

NP-9

ATITUDINE-10

LOCATIE-10

IGIENA-10

DE REVENIT-10

In incheiere toate cele bune si 'SPORLA JOACA"

PS. Andrea te pup de nu te vezi!

Halatul cat a costat?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am trecut si eu pe la domnisoara,statea intre Aradului cu Torontalului,de obicei nu postez la fetele cu care ma simt bine ....sa nu ajunga la top :slap2 dar loseri sunt destui aici

 Fata este slaba,este altceva ,amabila si politicoasa,mai intalnesti amabilitate dar printre dinti te injura si asteapta sa pleci cat mai repede ,ce nu a fost cazul.Nu-i olteanca ....

Schimbat cate pozitii am vrut.Oral de un 8

normal 9

 Aspect fata 7,5

 Atitudine 10, fata chiar vrea sa te simti bine,cel putin asa a vrut cand am fost eu sau in ziua respectiva.

Tarif 100 L

  • Like 1
Link spre comentariu

Îmi parau dragi confutaciosi sa va contrazic dar am fost azi la dameza... Concluzie nu prea se potrivesc pozele cu realitatea dar pt un skiny e ok... Iar răbdarea dosmnei este departe de cuvintul maleabil... Este pusa pe Fast Fuck.. Sa nu îndrăzniți sa o scoateți din ritmul ei cu vreo fantezie ca va luați nu și pule etc.. și o apuca crizele de m as hala. Asa căci am impresia ca este o olteanca cu arfe de Timișoara.... Grija mare și ciocane tari

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

ÃŽmi parau dragi confutaciosi sa va contrazic dar am fost azi la dameza... Concluzie nu prea se potrivesc pozele cu realitatea dar pt un skiny e ok... Iar răbdarea dosmnei este departe de cuvintul maleabil... Este pusa pe Fast Fuck.. Sa nu îndrăzniți sa o scoateți din ritmul ei cu vreo fantezie ca va luați nu și pule etc.. și o apuca crizele de m as hala. Asa căci am impresia ca este o olteanca cu arfe de Timișoara.... Grija mare și ciocane tari

 

🤦â€â™€ï¸ðŸ˜‚😂Mulțumesc dragă, "crizele" din cauza oamenilor ca și tine(știi foarte bine) â— te pup😉

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bozoxdrive, sa nu generalizam, la oltence ma refer,sunt si bune,chiar la top e una, in rest ai dreptate,au in ele smecherie de tip teleorman

Ai dreptate,bunaciuni sunt peste tot,doar ca unele cand dau de bani uita sursa  lor si se cred doamne inocente.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu mai bine veniți voi la ea?

Sau facem schimb pe schimb.

Pentru Andreea ar cam trebui sa oferiți 2 fete la schimb! :)

De venit , da sar putea dar uite ma gandeam ca sunt mai multi prin cluj care ar vrea sa ii treaca pragul si atunci tot mai bine ar fi sa vina ea :D

 

De dat la schimb ? Am inteles ca Eva si Romina intro saptamana sau doua se intorc la timis , asta se pune ? :))

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Pai atunci facem sa nu se mai intoarca :)))

 

Sau la alegerea nostra trimite 2 ? :))))

Trimiteți 2.

Alte 2...măcar pt 2 săptămâni.

Da' le aleg eu.

Mă rog...noi...eu și mai cineva... Tot 2. :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat si eu astazi domnisoara si nu pot sa comentez nimic:

Locatie : 10, apartament mare si modern, curatenie impecabila, baia impecabila, prosoape curate si uscate.

Aspect : 8,  asta doar din cauza ca, este prea skinny pentru gustul meu, insa atitudinea ei completeaza atmosfera si restul devine frumos.

ON : 8 , 

NP : 9, ddupa ce am incercat doua pozitii.

Halat 150, deoarece eu vroiam ON. Cu OP era 100.

Experienta frumoasa si de revenit . Multumesc frumos domnisoarei pentru rabdare si implicare.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...