Sari la conținut

Andreea - 0759165382


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am cunoscut-o si eu pe Andreea si ... abia astept vizita urmatoare!

 

Pe mine m-a cucerit cu atitudinea si naturaletea ei. Inca de cand am intrat pe usa mi-a zambit si a ramas uimita cand am intrebat-o daca e ok pentru ea sa raman. Mi-a placut eleganta si siguranta ei pe tot parcursul intalnirii. Chiar si cand era dezbracata complet avea o eleganta in miscari, in felul in care mergea, in felul in care vorbea, parca totul venea de la sine. Mi-a placut inca de la telefon (numarul din titlu) vocea si felul in care a decurs conversatia.

 

Dupa dusul de rigoare, inmanat cadoul (conform tarifelor expuse in postarile anterioare, totul protejat) si ne-am imprietenit. Are pielea foarte fina, bronzata si "fierbinte". Mi-a lipsit sarutul ... dar a compensat cu atitudinea. Actiunea a decurs firesc cu implicare si fara "falsitati" ... pur si simplu ne-am simtit bine.

 

Pozele sunt reale si foarte sugestive asa ca eu am gasit in Andreea exact ce imi doream de la acea intalnire. Mi-a placut sa descopar live partile blurate din poze, are un zambet dulce si ochii foarte frumosi. Desi este slabuta m-au incitat foarte tare fesele si "caldura" corpului, acestea (alaturi de atitudine) fiind motivele pentru care voi reveni la Andreea. Tatuajele, la locul lor, o fac si mai sexy!

 

Multumesc Andreea, salutare tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator deea31sexy
Reputație: 0

Dragii mei, vă anunț că mai sunt în oraș până joi, voi lipsii câteva zile după â˜ºï¸ vă pupăcesc și vă aștept cu programările â¤ï¸ zi frumoasă vă doresc 🤗💋😘💋😘😘

post-307720-0-50404000-1571133931_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

deea31sexy, on 09 Oct 2019 - 14:34, said:

Bună dragilorâ¤ï¸ prețurile și serviciile mele sunt următoarele : - sex normal protejat - sex oral protejat - sex oral neprotejat (în funcție de igienă) - sex în diferite poziții - 69 - finalizare corporală - masaj de relaxare Preț pentru 30 min: 150Ron, iar prețul pentru o oră: 250Ron Va îmbrățișez cu drag și o zi frumoasă vă doresc â¤ï¸ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹atașez și câteva poze ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut. Doar ce am revenit de la Andreea și am zis sa las niște cuvinte aici. Foarte amabila, inca de la primul schimb de sms-uri. Dacă nu cunoști zona și ajungi seara pe acolo, cum a fost cazul meu, e posibil sa dai ceva ture de bloc, deși eram cu GPS-ul în mână. Când mi-a deschis ușa, a fost o placere sa o revăd, mai ales ca eu am o slăbiciune pentru fetele slim. Chiar ea mi-a spus, ca trebuia sa o sun, de prima data de cand am ajuns, dar eu bărbat fiind, am zis ca ma încred în tehnologie și mai ales ca am sărit peste ziua de cardio la sala, toate au ieșit bine pana la urmă:)).

 

Niciodată nu am dat note la recenzii, cred ca e mai plăcut sa descrii anumite aspecte decât sa arunci o notă la întâmplare. Fast-forward, asa de mult mi-a plăcut cum face oralul, încet, umed și fierbinte ca a trebuit sa o opresc de câteva ori. Chiar am întrebat daca se poate finalizare orală, ca eram asa de înfierbântat, dar mi-a explicat asa de drăguț ca din anumite motive personale nu face, ca nu puteam sa ii reproșez nimic. Când cineva e sincer cu tine, sau persoana din fața ta e autentică, parca imediat o respecți mai mult, sau ii respecți preferințele.

 

Am continuat cu normal, stand up doggystyle parca e numește, pe tocuri, în fața oglinzii la inițiativa ei. Foarte plăcută priveliștea și acțiunea în sine. Acum vorbesc din punctul eu de vedere. Am apelat numarul ei, având o zi mai nasoală cu o săptămână în spate nu prea bună. Cred ca 90% din cei de aici cand facem asta, o facem din motive mai sensibile și nu de dragul performanței sau sa recreem ultima scena din Brazzers reloaded 2.

 

După dusul de încheiere, numărul doi, a venit partea interesantă. Eu eram în filmul meu, aveam planul meu în cap, aveam de bifat punctele cheie. După m-a servit cu un suc, m-a invitat să iau loc în living și a inițiat o conversație foarte plăcută cu mine. M-a scos din filmul meu și mi-a arătat o alta poveste, plăcută, spre surprinderea mea. Deși poate nu eram eu cel mai plăcut partener de conversație, asta m-a făcut sa ma simt foarte bine, chiar mai bine decât acțiunea în sine:)). Acum fără gluma, cred ca dacă o fata ar oferi asa ceva în oferta ei, gen pe lângă cele uzuale, o ora de povești, de îmbrățișări și mici săruturi, ar rupe topurile cu siguranță:)). Ar trece înaintea multor top modele, cu anumite prejudecăți și cu figuri în cap.

 

Oricum eu m-am simțit foarte bine cu ea, și cred ca o nota nu poate cuprinde experienta asta. Cred ca deja m-am pierdut în explicații și cuvinte. Oricum merita toată aprecierea mea, pentru efortul depus, stiu din proprie experiență, ca nu e ușor sa te faci plăcut când ai zilnic de-a face cu tot felul de oameni. Noapte bună.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut. Doar ce am revenit de la Andreea și am zis sa las niște cuvinte aici. Foarte amabila, inca de la primul schimb de sms-uri. Dacă nu cunoști zona și ajungi seara pe acolo, cum a fost cazul meu, e posibil sa dai ceva ture de bloc, deși eram cu GPS-ul în mână. Când mi-a deschis ușa, a fost o placere sa o revăd, mai ales ca eu am o slăbiciune pentru fetele slim. Chiar ea mi-a spus, ca trebuia sa o sun, de prima data de cand am ajuns, dar eu bărbat fiind, am zis ca ma încred în tehnologie și mai ales ca am sărit peste ziua de cardio la sala, toate au ieșit bine pana la urmă :)).

 

Niciodată nu am dat note la recenzii, cred ca e mai plăcut sa descrii anumite aspecte decât sa arunci o notă la întâmplare. Fast-forward, asa de mult mi-a plăcut cum face oralul, încet, umed și fierbinte ca a trebuit sa o opresc de câteva ori. Chiar am întrebat daca se poate finalizare orală, ca eram asa de înfierbântat, dar mi-a explicat asa de drăguț ca din anumite motive personale nu face, ca nu puteam sa ii reproșez nimic. Când cineva e sincer cu tine, sau persoana din fața ta e autentică, parca imediat o respecți mai mult, sau ii respecți preferințele.

 

Am continuat cu normal, stand up doggystyle parca e numește, pe tocuri, în fața oglinzii la inițiativa ei. Foarte plăcută priveliștea și acțiunea în sine. Acum vorbesc din punctul eu de vedere. Am apelat numarul ei, având o zi mai nasoală cu o săptămână în spate nu prea bună. Cred ca 90% din cei de aici cand facem asta, o facem din motive mai sensibile și nu de dragul performanței sau sa recreem ultima scena din Brazzers reloaded 2.

 

După dusul de încheiere, numărul doi, a venit partea interesantă. Eu eram în filmul meu, aveam planul meu în cap, aveam de bifat punctele cheie. După m-a servit cu un suc, m-a invitat să iau loc în living și a inițiat o conversație foarte plăcută cu mine. M-a scos din filmul meu și mi-a arătat o alta poveste, plăcută, spre surprinderea mea. Deși poate nu eram eu cel mai plăcut partener de conversație, asta m-a făcut sa ma simt foarte bine, chiar mai bine decât acțiunea în sine:)). Acum fără gluma, cred ca dacă o fata ar oferi asa ceva în oferta ei, gen pe lângă cele uzuale, o ora de povești, de îmbrățișări și mici săruturi, ar rupe topurile cu siguranță :)). Ar trece înaintea multor top modele, cu anumite prejudecăți și cu figuri în cap.

 

Oricum eu m-am simțit foarte bine cu ea, și cred ca o nota nu poate cuprinde experienta asta. Cred ca deja m-am pierdut în explicații și cuvinte. Oricum merita toată aprecierea mea, pentru efortul depus, stiu din proprie experiență, ca nu e ușor sa te faci plăcut când ai zilnic de-a face cu tot felul de oameni. Noapte bună.

Felicitari! O altfel de recenzie. Pe mine chiar nu ma deranjeaza ca nu ai dat note. Am inteles din descriere cum te-ai simtit.

P.S. Cum, de ceva vreme, ma bate si pe mine gandul sa-i fac o vizita, am o intrebare: cat a fost halatul? Sunt mult prea lenes sa caut pe topic tarifele.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

 

deea31sexy, on 09 Oct 2019 - 14:34, said:

Bună dragilor❤ prețurile și serviciile mele sunt următoarele : - sex normal protejat - sex oral protejat - sex oral neprotejat (în funcție de igienă) - sex în diferite poziții - 69 - finalizare corporală - masaj de relaxare Preț pentru 30 min: 150Ron, iar prețul pentru o oră: 250Ron Va îmbrățișez cu drag și o zi frumoasă vă doresc ❤atașez și câteva poze

 

 

Felicitari! O altfel de recenzie. Pe mine chiar nu ma deranjeaza ca nu ai dat note. Am inteles din descriere cum te-ai simtit.

P.S. Cum, de ceva vreme, ma bate si pe mine gandul sa-i fac o vizita, am o intrebare: cat a fost halatul? Sunt mult prea lenes sa caut pe topic tarifele.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Felicitari! O altfel de recenzie. Pe mine chiar nu ma deranjeaza ca nu ai dat note. Am inteles din descriere cum te-ai simtit.

P.S. Cum, de ceva vreme, ma bate si pe mine gandul sa-i fac o vizita, am o intrebare: cat a fost halatul? Sunt mult prea lenes sa caut pe topic tarifele.

@Nellu ... din ce am observat din postarile tale, avem gusturi asemanatoare, asa ca-mi permit sa-ti recomand :))) daca nu ai vizitat-o pe Andreea pana acum, iti recomand sa o faci ... cu exceptia sarutului (lipsa) merita, bucile alea chiar merita vizitate! :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

@Nellu ... din ce am observat din postarile tale, avem gusturi asemanatoare, asa ca-mi permit sa-ti recomand :))) daca nu ai vizitat-o pe Andreea pana acum, iti recomand sa o faci ... cu exceptia sarutului (lipsa) merita, bucile alea chiar merita vizitate! :)))

Multumesc pentru recomandare! O sa tin cont de ea cu siguranta.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator deea31sexy
Reputație: 0

Hello dragii mei â¤ï¸ðŸ™ˆ

Vă anunț că am schimbat programul ðŸ˜

Voi fii disponibilă de Luni - Vineri(ora 11:00, până la ora 21:00) â£ï¸

Sâmbăta voi fii de la ora 13:00, până la ora 22:00â£ï¸

Iar duminica voi fii indisponibilă â£ï¸

Vă pupăcesc cu drag 🙂 seară frumoasă vă doresc â¤ï¸ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ¤—

post-307720-0-94350200-1573670320_thumb.jpg

post-307720-0-35414600-1573670329_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...