Sari la conținut

Andreea - 0759165382


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut, doar ce am revenit de la Andreea , fata e super, raspunde la mesaje, chiar am vorbit cateva zile bune pana sa ne întâlnim. La intalnire eram eu mai mult stresat decat ea(stiu de la job, ca atunci cand esti relaxat si vine unul cu o atitudine diferita, parca îți transmite si tie starea respectiva), dar totul a decurs bine datorita ei. Am încercat o poziție care mie imi place mult, pentru ea era ceva nou, stand up missionary, parca se numeste. Fata arata foarte bine, mai ales in oglinda de la dulap:). Sa dau note mi se pare aiurea, uneori contează atmosfera si atitudinea decât acțiunea in sine. Oricum la sfârșit iti vine sa o furi si sa o duci acasa:)) numai dupa cum vorbește si iti zâmbește :). Personal sper sa mai rămână prin Timișoara.  Te pup Andreea. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut, doar ce am revenit de la Andreea , fata e super, raspunde la mesaje, chiar am vorbit cateva zile bune pana sa ne întâlnim. La intalnire eram eu mai mult stresat decat ea(stiu de la job, ca atunci cand esti relaxat si vine unul cu o atitudine diferita, parca îți transmite si tie starea respectiva), dar totul a decurs bine datorita ei. Am încercat o poziție care mie imi place mult, pentru ea era ceva nou, stand up missionary, parca se numeste. Fata arata foarte bine, mai ales in oglinda de la dulap:). Sa dau note mi se pare aiurea, uneori contează atmosfera si atitudinea decât acțiunea in sine. Oricum la sfârșit iti vine sa o furi si sa o duci acasa:)) numai dupa cum vorbește si iti zâmbește :). Personal sper sa mai rămână prin Timișoara.  Te pup Andreea. 

Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Disponibilă astăzi ora 22:00 și mâine de la 11:00 , până la ora 22:00 ❣ Va pup și va aștept cu drag ❤

Buna Andreea, te-ai gandit pe viitor la o vizita scurta in capitala ? doar intreb :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...