Sari la conținut

Mira 24 ani Titan 0726947862


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ce agresiva este ieftinatura asta. Ma fetito pe cine faci tu prost? Nu poti sa explici frumos? Ce mare cacat am scris ca sa ma faci tu prost? Ai mult tupeu si nu stiu daca tine tupeul asta cu oricine

Du-te du-te!

Poate ai treaba si te retin!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna!

M-a rugat Mira sa va anunt ca are ceva chestiuni administrative de rezolvat in Romania (ceva legat de expirarea unor documente) si va ajunge in tara duminica seara si va fi disponibila cateva zile saptamana viitoare.

De luni dimineata va putea raspunde celor care doresc sa isi faca o programare pt o sesiune de masaj.

Orice detalii discutati cu ea cand ajunge.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Rândunica, numărul de telefon rămâne cel din titlu ?

Da

Are telefonul la ea. Raspunde doar pe whatsapp momentan. La sms si telefon nu prea are acces/semnal etc.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna Randunica!

Te rog fa pe secretara si pentru Larisa si spune-ne ce program are weekendul asta si intre ce ore. 

Multumesc!

Pai nu stiu.intreab-o pe ea. Larisa poate sa raspunda singura.nu e colega mea,nu cunosc aceste detalii. Si nici nu imi permit sa raspund in locul ei,mai ales pe topicul Mirei. :)

 

Despre Mira am scris pt ca ea m-a rugat. Mai multe vorbiti cu ea direct.

Distractie si weekend placut!

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna seara!

Am ajuns si eu in Romania pentru cateva zile.

Am citit comentariile voastre dar sincer nu as vrea sa imi pierd timpul sau sa imi consum energia incercand sa conving pe nimeni de nimic.

De maine voi fi disponibila pentru programari pana vineri inclusiv. Daca voi rezolva problemele administative pt care am fost nevoita sa ma intorc voi pleca sambata matinal si probabil voi mai fi in tara peste o vreme.

Programul incepe de la ora 13 prima programare pana la ora 17 ultima programare. Nu voi veni mai devreme in locatie pentru ca am de rezolvat ceva cu niste acte, asta ca raspuns anticipat pt cei care ar vrea sa ma vada mai devreme. Probabil voi sta uneori si mai tarziu de ora 17 dar asta pot vedea doar in ziua respectiva.

 

Pt ca deja am foarte multe solicitari si deja cateva programari as vrea sa va rog mult in cazul in care nu raspund la apel sa lasati un mesaj pe whatsapp si sa imi spuneti daca va doriti o programare si cand.

Alte detalii decat cele deja scrise aici nu am ce sa va spun asa ca sper ca mesajrle voastre sa fie doar legate de programari.

Serviciile sunt dupa cum bine stiti masaj de relaxare body erotic accept cunni si sarut pe gurita daca igiena voastra permite acest lucru. Va rog sa nu va fie cu suparare dar daca consider ca nu putem avea o sedinta reusita voi alege sa va refuz. Va rog mult sa faceti la fel si voi, daca nu sunt pe placul vostru va rog sa nu ramaneti.nu este nici o suparare. Mai bine ne oprim de la bun inceput decat sa avem parte amandoi de o sedinta nereusita.

In locatia mea veti gasi intimitate si discretie oar igiena este pe primul loc pt mine. Dusul de la inceputul sedintei este obligatoriu chiar daca veniti de acasa si ati facut mai devreme. Costul sedintei este 200 ron.finalizarea se face prin tehnici de masaj. Nu percep alte taxe suplimentare si nu am alte servicii care sa iasa la iveala pe parcurs asa ca sigur "nu vom discuta mai multe la fata locului".

Locatia este in Complexul Rasarit de Soare langa Auchan Titan. Puteti parca masina la Auchan sau puteti intra cu ea in complex si cautati un loc pv (parcare vizitator). Daaca mai aveti intrebari va stau la dispozitie. Cum am mai zis prefer whatsapp. In Romania stau la o prietena si nu prea am cum sa vorbesc astfel de detalii la telefon.

Va multumesc pt intelegere si ca ati avut timp sa cititi un post asa lung dar am incercat sa cuprind in el cat mai multe informatii utile pt voi.

Maine cand ajung in locatie voi pune si cateva fotografii, desi va asigur ca nu s-a schimbat nimic in aspectul meu fizic fata de data trecuta.

Pupici!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

"...Va rog sa nu va fie cu suparare dar daca consider ca nu putem avea o sedinta reusita voi alege sa va refuz...."

 

Care sunt criteriile pe care le consideri ca duc la o sedinta nereusita?

Ce procent din barbatii care ajung la tine la usa sunt refuzati?

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

"...Va rog sa nu va fie cu suparare dar daca consider ca nu putem avea o sedinta reusita voi alege sa va refuz...."[/size]

 

Care sunt criteriile pe care le consideri ca duc la o sedinta nereusita?[/size]

Ce procent din barbatii care ajung la tine la usa sunt refuzati?[/size]

In primul rand igiena

Si apoi atitudinea

Si detalii asemanatoare.

Sunt draguta cu voi, incerc sa ma adaptez in functie de fiecare si sa fac tot posibilul ca sedinta sa fie cat mai reusita cu putinta. Evident ca daca observ de la bun inceput anumite detalii care sa ma deranjeze voi prefera sa refuz.

Data trecuta cand am venit am refuzat doi domni. Unul din cauza igienei si unul pt ca punea ff multe intrebari si m-am si speriat.

Cel mai frumos e sa fiti ingrijiti si sa va comportati frumos. Voi face si eu la fel.

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

asteptam pozele, nud daca se poate :rax2

multumesc

Si eu astept sa va programati

Rostul pozelor ar fi sa va faceti o idee...

Poze poze poze..si continuarea unde e? La voi in camera sau?!..

:))))

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Doar ce am mentionat ca prefer sa conversam pe whatsapp pt ca nu pot raspunde la telefon si foarte multi dintre voi ma suna. Unii mai si insista. Unora le dai ocupat si tot mai suna inca o data si inca o data....

Sunt prin oras dragii mei,ajung la ora 13 in locatie. Nu pot raspunde la telefon sa va ofer detalii.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cine o mai face ca mine, ca mine sa pateasca...

Mai fusesem pe la Mira, acum vreo 3-4 saptamani, cand abia isi facuse „debutul”. Masajul si Gfe-ul nu fusesera la nivel de 10 cu felicitari, ci doar de un 9, dar am crezut sincer ca fata e la inceput, ca e mai timida si ca abia la urmatoarea sedinta, dupa ce va fi convinsa ca si eu corespund criteriilor ei de look, igiena si comportament va fi de nota maxima. In schimb, pentru mine fusese o surpriza super-placuta la capitolul aspect : sani tari senzationali, de dimensiuni apreciabile, fund de exceptie, toate astea pe un corp slim, fara adaosuri de grasime unde nu trebuie. In plus, si fatza era la nivelul trupului, ca sa nu o mai lungesc, daca as fi cunoscut-o in alta imprejurare as fi curtat-o luni de zile sa-mi fie iubita...

Cand am auzit ca revine am contactat-o „regulamentar”, pe whataspp, cu o zi inainte, sperand sa ma primeasca la ora dorita. SI-a amintit de mine, mi-a confirmat ora 13 a doua zi, rugandu-ma ca daca nu mai pot ajunge sa o anunt. Am asigurat-o ca asa voi face, eu insumi detestand in orice imprejurare un astfel de mod de lucru.

Azi dimineata, cu vreo 2 ore si ceva inainte de programare, ma intreaba daca ii confirm. Ii raspund ca da si „sigilam” ora 13. Imi aranjez lucrurile la munca sa pot lipsi cateva ore, imi chem taxi din timp ca sa nu intarzii, eu venind din celalalt capat al orasului. Cu vreo 3 sferturi de ora inainte de ora programarii, cand eu ma urcasem deja in masina si-i spusesem soferului sa-i dea bice,  primesc mesaj de la domnita ca  „a intervenit ceva urgent si nu mai pot ajunge azi in locatie. Te rog sa nu te superi..”  Apoi, whattsapp inchis, zero alte explicatii..

Ce ziceti de faza asta ?  Cum ii explici soferului ca nu mai trebuie sa te duca la mama draq din tocmai din Otopeni si sa te intoarca de unde te luase? Cum te intorci tu la birou dupa doar 20 min, desi sustinusei ca ai ceva important de „rezolvat”? 

Sigur, ceva ar fi trebuit sa miros cititnd topicul, ca o persoana care se apuca de o treaba, pleaca apoi din tara, revine, se reapuca temporar doar ca sa aiba de unde pleca din nou, nu e cel mai de incredere om.  Dar argumentele pro expuse mai sus cantarisera mai mult si m-au facut sa mi doresc din nou intalnirea.

Asadar, cine vrea sa-si riste ziua cu o persoana care  isi trateaza angajamentele cu alti oameni cu lejeritatea  cu ar trata o  trecere  prin piata la intoarcearea de la serviciu pentru a lua cartofi si morcovi, n-are decat sa o mai contacteze si sa se programeze... Pacat de frumusetea ei exterioara de care o sa-mi fie dor, caci de modul de lucru, sa te fereasca D-zeu... daca toti oamenii pe care-i cunosc mi-ar face una d-asta pe zi as emigra pe alta planeta..

P.S. Nu postez des pe acest forum , d-aia nu m-am bagat in vreo polemica inutila cu nimeni. Dar daca cineva simte nevoia  sa atace sper ca nu voi fi nevoit, pentru absoluta credibilitate, sa prezint si print-screen-uri ale discutiei, mi s-ar parea josnic sa apara aici o dicutie privata, pana la urma. Va asigur insa ca totul s-a petrecut absolut asa cum am povestit, fara nicio nuanta in plus sau in minus.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si eu astept sa va programati

Rostul pozelor ar fi sa va faceti o idee...

Poze poze poze..si continuarea unde e? La voi in camera sau?!..

:))))

tu singura ai spus: "Maine cand ajung in locatie voi pune si cateva fotografii, desi va asigur ca nu s-a schimbat nimic in aspectul meu fizic fata de data trecuta.

Pupici! "

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Cine o mai face ca mine, ca mine sa pateasca...

Mai fusesem pe la Mira, acum vreo 3-4 saptamani, cand abia isi facuse „debutul”. Masajul si Gfe-ul nu fusesera la nivel de 10 cu felicitari, ci doar de un 9, dar am crezut sincer ca fata e la inceput, ca e mai timida si ca abia la urmatoarea sedinta, dupa ce va fi convinsa ca si eu corespund criteriilor ei de look, igiena si comportament va fi de nota maxima. In schimb, pentru mine fusese o surpriza super-placuta la capitolul aspect : sani tari senzationali, de dimensiuni apreciabile, fund de exceptie, toate astea pe un corp slim, fara adaosuri de grasime unde nu trebuie. In plus, si fatza era la nivelul trupului, ca sa nu o mai lungesc, daca as fi cunoscut-o in alta imprejurare as fi curtat-o luni de zile sa-mi fie iubita...

Cand am auzit ca revine am contactat-o „regulamentar”, pe whataspp, cu o zi inainte, sperand sa ma primeasca la ora dorita. SI-a amintit de mine, mi-a confirmat ora 13 a doua zi, rugandu-ma ca daca nu mai pot ajunge sa o anunt. Am asigurat-o ca asa voi face, eu insumi detestand in orice imprejurare un astfel de mod de lucru.

Azi dimineata, cu vreo 2 ore si ceva inainte de programare, ma intreaba daca ii confirm. Ii raspund ca da si „sigilam” ora 13. Imi aranjez lucrurile la munca sa pot lipsi cateva ore, imi chem taxi din timp ca sa nu intarzii, eu venind din celalalt capat al orasului. Cu vreo 3 sferturi de ora inainte de ora programarii, cand eu ma urcasem deja in masina si-i spusesem soferului sa-i dea bice,  primesc mesaj de la domnita ca  „a intervenit ceva urgent si nu mai pot ajunge azi in locatie. Te rog sa nu te superi..”  Apoi, whattsapp inchis, zero alte explicatii..

Ce ziceti de faza asta ?  Cum ii explici soferului ca nu mai trebuie sa te duca la mama draq din tocmai din Otopeni si sa te intoarca de unde te luase? Cum te intorci tu la birou dupa doar 20 min, desi sustinusei ca ai ceva important de „rezolvat”? 

Sigur, ceva ar fi trebuit sa miros cititnd topicul, ca o persoana care se apuca de o treaba, pleaca apoi din tara, revine, se reapuca temporar doar ca sa aiba de unde pleca din nou, nu e cel mai de incredere om.  Dar argumentele pro expuse mai sus cantarisera mai mult si m-au facut sa mi doresc din nou intalnirea.

Asadar, cine vrea sa-si riste ziua cu o persoana care  isi trateaza angajamentele cu alti oameni cu lejeritatea  cu ar trata o  trecere  prin piata la intoarcearea de la serviciu pentru a lua cartofi si morcovi, n-are decat sa o mai contacteze si sa se programeze... Pacat de frumusetea ei exterioara de care o sa-mi fie dor, caci de modul de lucru, sa te fereasca D-zeu... daca toti oamenii pe care-i cunosc mi-ar face una d-asta pe zi as emigra pe alta planeta..

P.S. Nu postez des pe acest forum , d-aia nu m-am bagat in vreo polemica inutila cu nimeni. Dar daca cineva simte nevoia  sa atace sper ca nu voi fi nevoit, pentru absoluta credibilitate, sa prezint si print-screen-uri ale discutiei, mi s-ar parea josnic sa apara aici o dicutie privata, pana la urma. Va asigur insa ca totul s-a petrecut absolut asa cum am povestit, fara nicio nuanta in plus sau in minus.

Buna!

Imi pare rau pt toate cele intamplate ieri.

Intradevar totul s-a petrecut exact cum ai descris. Aveam o programare facuta serios si confirmata pt ora 13 iar la ora 12:11 eu am dat sms ca a intervenit ceva urgent si nu mai pot ajunge. Am anulat toate programarile si nu am ajuns ieri in locatie. Nu voi ajunge nici azi din pacate. Daca vreodata ne vom reintalni (probabil ca nu pt ca vad ca te--am supaat f tare si iti inteleg supararea cu varf si indesat) iti voi explica personal motivul pt care nu am mai ajuns ieri.

Exact cand voiam sa plec spre locatie am avut o durere extrem de puternica in zona ovarelor si am preferat sa merg de urgenta la medic decat sa ajung in locatie si sa nu fiu in stare de nimic. Am o reteta de luat cu antiinflamatorii si pt durerile ingrozitoare pe care le-am avut ieri si dupa ce ma voi simti mai bine o sa vin cu siguranta.

Inca o data imi pare ff rau ca ti-am stricat programul si ca te-am incurcat.

Nu stiu ce altceva sa mai zic ca banuiec ca orice as zice acum te-ar supara ca am fost neserioasa.

O zi frumoasa sa ai!

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna Mira.

La ce dureri spui ca ai, probabil saptamana asta nu vei putea. Iar sambata vei pleca, asa ai spus.

Cand te mai putem vedea?

Sa te faci bine. pup :inlovee

Buna!

Deja ma simt mult mai bine. Daca totul e ok vin maine. Dar sa vad maine mai bine cum ma simt,sa nu informez gresit pe nimeni.

Nu am rezolvat cu toate actele. Cam dureaza peste tot minim 3-5 zile. Speram sa termin cu toate pana vineri dar se pare ca voi fi nevoita sa mai stau cateva zile.

Va tin la curent.

Multumesc mult pt intelegere.

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Dragii mei cei care sunati si spuneti ca ati vazut detaliile pe forum,va rog mult, cititi si voi aici detaliile si daca aveti nelamuriri ma intrebati detalii suplimentare. E f nasol sa spui aceeasi poezie deja scrisa aici fiecaruia in parte. Nu inteleg sincer daca am scris deja aici de ce imi spuneti "pai am vazut am citit dar vreau sa aud si de la tine cu cuvintele tale". Pai cu cuvintele mele am scris aici ce aveam de scris.

De asemenea inca un detaliu important, daca aveti chef de vorba si de psihologie incercati si voi la un om care se ocupa special cu asa ceva. Eu nu sunt aici sa facem psihologie la telefon.

Eu am mentionat deja serviciile,ce accept si ce nu accept.

Tariful mentionat este 200 ron pt aproximativ 50 de minute. Nu am nici preturi suplimentare care sa apara pe parcurs ca iepurasul din caciula si nici sesiuni mai ieftine mai scurte mai inguste mai negociabile.

Haideti sa invatam sa fim mai oameni si mai umani.

Va rog mult de tot!

Multumesc pt intelegere!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Dragii mei, vreau sa va multumesc tuturor pt vizite. Sunteti niste draguti.

Ma bucur ca am intalnit cativa oameni ff ok si am avut parte de sedinte f faine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...