Sari la conținut

Mira 24 ani Titan 0726947862


Postări Recomandate

  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Cunilingus si anilingus primesti?

Nu mai sunt disponibila pt aceste servicii. Din pacate am avut de prea multe ori mici probleme si disconfort si am decis sa renunt la acest serviciu pt am capatat o sensibilitate majora si prefer sa ne limitam la alte servicii pe care le pot oferi cu placere.

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Ce fel de mici probleme?

Eu cred ca daca iti pui un pic mintea la contributie nu ai nevoie sa raspund la intrebare.

Tu crezi ca e confortabil sa ai zilnic 3 4 clienti si sa te linga fiecare in felul lui in modul luo..care mai de care mai soft sau mai putin soft etc?! Pur si simplu e un serviciu care nu poate fi facut la infinit, pasarica are si ea sensibilitatile ei, la fel si clitorisul. De multe ori pot aparea dureri locale, iritatii..ba chiar si mai mult de atat, usturimi,mancarimi, etc. Toate acesea necesita repaus, interventii diverse ( creme,ovule, tratamente mai serioase daca intri in contact cu vreo candida bucala, lucru care te poate scoate din circuit pana la finalitatea tratamentului si asa mai departe). Nu sunt gonflabila si nu am cum explica fiecaruia in parte. Sunt unii barbati care celred ca daca srau 30 de minute din sedinta sa linga la pasarica ofera vreo placere infinitiva..unii nu au limita altii nu au educatie. Ce sa iti mai explic?! E nevoie si de un desen? Cunni trebuie sa fie un serviciu care sa ofere placere pt ambii parteneri. Nu poti oferi placere unei femei daca nu cunosti niste limite de bun simt ca sa nu mai zic de altele. Si daca am zis ca nu mai e serviciu a fost tocmai ca sa subliniez acest aspect dinainte si sa evitam orice tentativa mincinoasa de a va spune asta direct la fata locului. In ultima vreme m-am imbolnavit de 2-3 ori, am fost nevoita sa dau destui bani pe consulatii, tratamente, etc, se vede foarte bine si in lipsa mea de pe forum respectiv din activitate. Decat sa stau sa ma chinui mai bine renunt la acest serviciu si punct.

Link spre comentariu
  • Oras:Brugge
  • Oras:Brugge

Ce-ai făcut ? L-ai paradit pe belgian ? Te-a reclamat la Rândunica.

Băi și era cât p'aci să mă programez la tine.

Domne, cine vă pune să acceptați aproape orice de la toți jepații. ÃŽnvățătură de minte.

😂
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Ce-ai făcut ? L-ai paradit pe belgian ? Te-a reclamat la Rândunica.

Băi și era cât p'aci să mă programez la tine.

Domne, cine vă pune să acceptați aproape orice de la toți jepații. Învățătură  de minte.

Habar nu am despre ce vorbesti. Belgianul este disperat sa ia legatura cu mine pt ca doreste sa pastreze o prietenie pe care nu pricepe ca eu nu doresc sa o pastrez pt ca pur si simplu nu imi amestec jobul cu viata personala. Nu e vina mea ca unii sunt instabili si se indragostesc de fete care le ofera servicii contracost. Normal ca ma comport frumos cu clientii mei pt ca e interesul meu sa revina si sa ii fidelizez. Acum ca unii nu stiu unde sunt limitele...

Tu despre ce aberezi aici?

Pe mine fix cei cu minte putina m-au determinat sa simt nevoia unei pauze lungi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In "viata personala" chiar nu ai intalnit si persoane cu "minte putina" ? Sau nu te ai gandit ca o sa gasesti qstfel de persoane cu "jobul" asta? Risk assessment management.

Pare ca filtrarea "voastra" cat si black list ul comun nu ajuta intodeuna.....mai trebuie lucratsi la security risk ass......bafta oricum in "joburi" reale.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

In "viata personala" chiar nu ai intalnit si persoane cu "minte putina" ? Sau nu te ai gandit ca o sa gasesti qstfel de persoane cu "jobul" asta? Risk assessment management.

Pare ca filtrarea "voastra" cat si black list ul comun nu ajuta intodeuna.....mai trebuie lucratsi la security risk ass......bafta oricum in "joburi" reale.

Tu ce tot vrei sa subliniezi bai Gheorghe? Lamureste-ne si pe noi sa nu murim prosti.ai vrut sa zici ceva destept si nu a iesit la tastatura sau ai dat eroare mai ceva ca forumul mai devreme cat a fost serverul down?
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

In "viata personala" chiar nu ai intalnit si persoane cu "minte putina" ? Sau nu te ai gandit ca o sa gasesti qstfel de persoane cu "jobul" asta? Risk assessment management.

Pare ca filtrarea "voastra" cat si black list ul comun nu ajuta intodeuna.....mai trebuie lucratsi la security risk ass......bafta oricum in "joburi" reale.

Am intalnit si in viata personala persoane cu minte putina si am procedat la fel, am preferat sa ignor acele persoane si sa le tin departe de mine. Cat despre filtru si black list, e chiar folositor. Cel putin pe mine m-a ajutat sa evit multi oameni deja verificati pe care poate nu as fi dorit sa ii intalnesc. Nu am cum sa ocolesc absolut toti oamenii de proasta calitate dar o parte macar si tot e bine.

Restul nu inteleg textul tau la ce te referi. Pur si simplu am simtit ca nu mai pot oferi cunni si anni pt ca nu imi mai este confortabil. De fapt imi este foarte inconfortabil dupa cum am zis ca am capatat o sensibilitate si decat sa refuz oamenii la fata locului si sa ii mint pt ca apoi sa caut pretexte am preferat sa spun de la bun inceput.nu vad unde e problema. Sau cu ce am gresit ca am anuntat scoaterea dinpaleta de servicii a acestui serviciu.

Iar pauza e bine meritata. Oricum plec acasa in cateva zile. Daca atunci cand ma intorc o sa mai am chef de masaj o sa anunt. Daca nu... V-am urat politicos toate cele bune tuturor.

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Never judge on people who you do not really know

Please stop!

You became obbsesive.

You have a place on my blacklist. I dont want to be your friend. Stop writting me and stop writing here!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tu ce tot vrei sa subliniezi bai Gheorghe? Lamureste-ne si pe noi sa nu murim prosti.ai vrut sa zici ceva destept si nu a iesit la tastatura sau ai dat eroare mai ceva ca forumul mai devreme cat a fost serverul down?

Oare tu Vasilico, de ce ai impresia ca este nevoie de interventia ta? Tupeu, tot timpul tare n gura, cu raspunsuri taioase, suferi cumva de p.t.s.d.?

Concluzia, esti o buna calauzitoare pentru fetele tale.

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Te pot gasi la vitrina?

Inteleg apropoul dar cred ca ai inteles gresit.merg in Olanda la familia mea,nu sa lucrez.

 

Rog inca o data un administrator sa inchida acest topic.

Daca revin voi anunta.

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna!

Sunt disponibila o vreme in special pt cei care ma cunosc deja.

Program zilnic dupa 15 pana seara tarziu.

 

Cu mentiunea ca nu accept cunni. Am zis sa mentionez ca sa nu avem discutii ca nu am anuntat acest aspect.

Serviciile raman in rest neschimbate, masaj de relaxare body erotic stimulare erotica,cuddling, diverse ce le mai discutam si impreuna, finalizare prin tehnici de masaj.

Nu ofer sex de nici un fel.

 

Pretul este 200 ron sedinta de 45 de minute.

Vorbim pe whatsapp sau prin sms.

 

Va pupi Mira dulce dulce!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...