Sari la conținut

Mira 24 ani Titan 0726947862


Postări Recomandate

  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Am ajuns si eu acum in locatie.

Va astept cu drag si azi pana la ora 18.

Daca nu raspund la telefon probabil sunt ocupata.

Va rog lasati sms sau whatsapp.

Pupici!!

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Mira, astazi este ultima zi in care te mai putem gasi?

Nu am fost zilele trecute.

Am profitat de vremea superba si ..m-am distrat un pic (un pic mai mult).

Documentele mele sunt inca in lucru asa ca AZI SUNT DISPONIBILA DE LA ORA 14 PANA LA 20.

Va pupic si va astept cu drag.

Si inca ceva important:

Cei care veniti pe la mine sa stiti ca aprrciez foarte mult domnii care au grija de igiena lor intima. E foarte nasol sa faci masaj bodu cu sanii pe un cuc plin de par. Cinstit ar fi sa incercati macar o tunosoare ceva.

E si cald, va face bine!

Fara suparare dar daca aveti stuful mai mare decat mititelul mai bine nu va programati la mine. Ma cam deranjeaza si ma irita la piele. Sau va asumati ca nu va mai ating cu sanii in zona intima.

Asa cum vreti si voi ca eu sa fiu curata si fina in zona intima asa ar trebui si voi sa va respectati si sa aveti grija de acest aspect.

In rest numai bine!

Va pup si va astept!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu am fost zilele trecute.

Am profitat de vremea superba si ..m-am distrat un pic (un pic mai mult).

Documentele mele sunt inca in lucru asa ca AZI SUNT DISPONIBILA DE LA ORA 14 PANA LA 20.

Va pupic si va astept cu drag.

Si inca ceva important:

Cei care veniti pe la mine sa stiti ca aprrciez foarte mult domnii care au grija de igiena lor intima. E foarte nasol sa faci masaj bodu cu sanii pe un cuc plin de par. Cinstit ar fi sa incercati macar o tunosoare ceva.

E si cald, va face bine!

Fara suparare dar daca aveti stuful mai mare decat mititelul mai bine nu va programati la mine. Ma cam deranjeaza si ma irita la piele. Sau va asumati ca nu va mai ating cu sanii in zona intima.

Asa cum vreti si voi ca eu sa fiu curata si fina in zona intima asa ar trebui si voi sa va respectati si sa aveti grija de acest aspect.

In rest numai bine!

Va pup si va astept!

Ii zici sa revina dupa ce trece pe la Randunica. E-n zona, nu ? Hai, sa vezi ca merge.

  • Like 1
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Ii zici sa revina dupa ce trece pe la Randunica. E-n zona, nu ? Hai, sa vezi ca merge.

E chiar in aceeasi locatie dar face fiecare ce vrea. Eu doar am tinut sa mentionez.

Astazi nu ajung in locatie.

Maine vin dupa 13 pana la 20.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Nu am fost zilele trecute.

Am profitat de vremea superba si ..m-am distrat un pic (un pic mai mult).

Documentele mele sunt inca in lucru asa ca AZI SUNT DISPONIBILA DE LA ORA 14 PANA LA 20.

Va pupic si va astept cu drag.

Si inca ceva important:

Cei care veniti pe la mine sa stiti ca aprrciez foarte mult domnii care au grija de igiena lor intima. E foarte nasol sa faci masaj bodu cu sanii pe un cuc plin de par. Cinstit ar fi sa incercati macar o tunosoare ceva.

E si cald, va face bine!

Fara suparare dar daca aveti stuful mai mare decat mititelul mai bine nu va programati la mine. Ma cam deranjeaza si ma irita la piele. Sau va asumati ca nu va mai ating cu sanii in zona intima.

Asa cum vreti si voi ca eu sa fiu curata si fina in zona intima asa ar trebui si voi sa va respectati si sa aveti grija de acest aspect.

In rest numai bine!

Va pup si va astept!

Ciudata chestie, inainte femeile preferau barbatii cat mai naturali, parosi, ca simbol al masculinitatii

Sa se joace cu firele de par pe pieptul lor :))

Ce s-au schimbat vremurile! Acum te duci cu cuculetul epilat, parfumat si aranjat daca vrei sa fie rasfatat

Intr-adevar tine de igiena

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna

 

Azi si maine cum ai program?

Buna!

Nu vin pentru ca sunt in perioada delicata a lunii si prefer sa stau acasa pana cand voi fi fresh.

Pupici!

Ps: ma gandesc sa nu mai plec. M-am simtit super ok alaturi de voi si alaturi de prietenii mei in Romania. Va multumesc tuturor ca sunteti foarte misto!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Des nouvelles dee la demoiselle ?

E plecata din tara momentan.

Din cate stiu incearca sa i convinga pe ai ei sa revina in Romania si sa se mute in Bucuresti.

Anunta ea cand va fi pe aici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...