Sari la conținut

Tatyana italianca


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Unde scrie ca trebuie sa fac sex neprotejat ca asa vrei tu domnul colericul.... În primu rand cred ca nu gândești când spui asa cv dar tu crezi ca în viata asta totul se rezuma numai sex neprotejat și banii nu dragutule te înșeli amarnic viata este frumoasa și trebuie sa ne protejam și sa o trăim nu sa ne batem joc de ea și de lume o seara buna

Link spre comentariu

Tu pricepi un text scris? Am spus sex oral neprotejat cu finalizare orală. Dar cum 45% din români sunt analfabeți funcționali (adică știu să citească dar nu pricep ce e scris), nu mă mir de replica ta.

 

Pe înțelesul tău: o sugi fără protecție și accepți sperma în gură? Te fuÅ£i în cur (protejat)?

le zici bine,cateodata agresiv dar bine 😅😅,ar putea fi situl mai la obiect si discuți strict la ce e nevoie.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Ești prost de dai in gropi frumos vocabular mai ai da tu nu te uiți ce scrii... Pe înțelesul tău servici totale înseamnă oral normal anal 69 nu neapărat sa faci anilingus si sa faci finalizarea orala hai bafta ca vad ca vb mult și prost și fără rost la ora asta

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Dacă pt tn nu în seamănă sex total uite că pt alții oamenii este sex total în primul rad scriu prescurtat asa ca lăsăm pe mn inpace asa cum crezi tu ca sunt nu cred ca am spus una și am făcut alta mereu am fost sincera și am spus ce fac de la bun început am respectat timpul cât a vrut omul sa stea. Nu am fost una de aia care mi-am bătut joc de pers care a venit la mn cum fac unele persoane... O seara bună sa ai.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Bună dragilor de astăzi voi fii în orașul vostru pt o săptămână, nr de telefon este același.... 0758890431 Servici totale pt mai multe detalii se poate discuta la telefon preturile difera în funcție de servici 150 de lei 30de min sau 250 ora o zi buna va doresc

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat tipa aseara.locatie b-dul Transilvaniei, bloc cu 4 etaje in spate la pizzeria Erol. Aspect nota 8 la fata, 7 la corp. Inalta de 1,80 chiar peste, sani f mari, fund mare, burta o dezavantajeaza. Atitudine 9. Servicii on, np si anal p. Oral 9, isi da silinta,cuvtenta de deep, normal 8, accepta pozitii diverse fara sa comenteze. Anal nu am incercat. Am decartat 100 pt o finalizare. Tipa e moldoveanca dupa accent, a mai fost in Alba. Garsoniera e curata, pat ok, baia cu prosoape curate.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu recomand. E neserioasa. Am avut programare la ea acum 2 zile. Ajung in zona mai repede. Sun sa confirm nu răspunde. Saint de câteva ori și nimic. O sun iar că trebuia să intru la ea îmi dă ocupat. Azi discut cu ea și foarte irascibilă e fata asta. De la la mine o bilă neagră.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Mai sunat astăzi mi-ai spus ca vrei sa ne vedem mâine, la ora 10 dimineața ți-am spus sa suni maine după orara 10. Mi-ai spus ca aveai programare iei la ora 13.30 din păcate nu aveai nici o programare ieri la mn, știu destul de bn cn are și cn nu are programare, iar dacă tu suni după nustiu cât timp nu este vina mea ca nu respecți ora la care îți faci programare și în primul rand la toată lumea spun sa confirme înainte de a veni cu 20 de minute, asa ca nu mai afirma ce nu este adevărat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Bifat dameza

Am sunat,am întrebat de preturi-150 finalizarea,ON,NP,AP sau 100 finalizarea ORAL NP și normal protejat.In 15 minute am fost la ușă ei

Locație destul de discretă in spate la Erol la parter,garsoniera cocheta cu prosoape curate.

Am optat pt un număr ON și NP.

Tatyana m-a întâmpinat pe niste tocuri,e foarte înaltă,sâni mari imbracata in niste dresuri negre,ce mai sexy frate!

M-am dezbrăcat,a început un ON de zile mari cu gemete cu Deep și atenție la oo. Am montat prezervativul și am pus-o capră. Cur mare,priveliște minunată,am inceput sa pompez și a început să geamă și să zbiere chiar.Acum nu știu dacă era real sau fake ideea e că pe mine m-a excitat teribil.Nu am apucat sa fac nu știu ce filme că m-am terminat rapid in căciuliță. Șters pe pl spălat la baie și tira.

Și acum note:

Aspect 8,5 tipa e înaltă cu sâni mari bruneta destul de drăguță la față cu un pic de burtica dar nu deranjant

GFE 9, vorbăreață,naturala cu accent de Moldova deși mi-a zis că se trage din Ardeal

ON,9 o suge bine cu tente de Deep și gemete

NP 9 Daca nu stai bine pe picioare mai bine o lași pe ea. Tipa e buna rău.

Cadou 100

De revenit, Da.

Tatyana te mai așteptăm pe la noi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...