Sari la conținut

Tatyana italianca


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
La 02.08.2021 la 14:47, tatiana85 a spus:

Bună nu mai sunt in Alba, sunt in Sibiu o zi frumoasa 😘 

Buna dragilor de astăzi voi fii disponibila în Alba lulia locatie in spate la cofetăria Corina pt mai multe detalii ma puteți contacta la nr de tel 0758890431 va doresc o după amiaza plăcută 😘😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, tatiana85 a spus:

Buna dragilor de astăzi voi fii disponibila în Alba lulia locatie in spate la cofetăria Corina pt mai multe detalii ma puteți contacta la nr de tel 0758890431 va doresc o după amiaza plăcută 😘😘

Intotdeauna e o placere sa te avem in oras,  !!!!!:hug1

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Bună dragilor am revenit in orasul vostru frumos Alba Carolina în principiu voi fi in oras până duminică. Locație este pe Arnsberg nr 7 in spate la cofetăria Corina, pt mai multe detalii ma puteți contacta la nr de telefon 0758890431. Serviciile sunt de oral(neprotejat in funcție de igiena clientului) normal si analul doar protejat. Va pop si va doresc multa sănătate

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
Acum 15 ore, names a spus:

Bine ai venit Tatyana , postezi si tu  ceva poze mai recente sa ne reamprospatam imaginatia ,si pretul la servicii?

Sedere placuta!!

Mulțumesc frumos pt mai multe detalii ma puteți contacta la nr de tel 0758890431 o zi buna 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Bună seara am decis sa mai rămân câteva zile in oras, locatie pe Arnsberg nr 7 in spate la cofetăria Corina pt mai multe detalii ma puteți contacta la nr de tel 0758890431 o săptămână frumoasă va doresc 😘 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Bună-ziua dragilor, mulți dintre voi ma știți Numele meu este Tatiana am 29de ani, sunt o fire  calma cu bunul simt, respect omul care ma respecta. Voi fii disponibila în Alba lulia câteva zile, locația este pe Arnsberg nr 7, Serviciile mele sunt de sex oral și normal diferite poziții, masaj de relaxare, sex intre sânii, 69,si un funcție de grosime se accepta si anal. Preturile difera in functie de servicii, pentru mai multe detalii ma puteți contacta la nr de tel 0758890431 o zi bună va doresc 😘 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 57 minute, tatiana85 a spus:

Bună-ziua dragilor, mulți dintre voi ma știți Numele meu este Tatiana am 29de ani, sunt o fire  calma cu bunul simt, respect omul care ma respecta. Voi fii disponibila în Alba lulia câteva zile, locația este pe Arnsberg nr 7, Serviciile mele sunt de sex oral și normal diferite poziții, masaj de relaxare, sex intre sânii, 69,si un funcție de grosime se accepta si anal. Preturile difera in functie de servicii, pentru mai multe detalii ma puteți contacta la nr de tel 0758890431 o zi bună va doresc 😘 

Buna,oare seara pana la ce ora se poate veni?msss

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...