Sari la conținut

ROMANIA CUCERESTE AMERICA !!!


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Inca un motiv de mandrie nationala!!!!

“Romanca noastra “cum e prezentata peste tot a cucerit America !!!!

Iasmina Milutinovici “a pus mana pe statuia libertatii” pentru ca s-a casatorit cu un mosneag ce o administra.

Cata bucurie :))))

Avem o noua Nadia Comaneci la 100 m pula

Pai ce?Dacă-i băiat cuminte si elegant nu poate face față feminității, frumuseții si gingaseniei acelei făpturi?In ziua de azi cand se arata semnele destrămării patriarhatului, te mai ingrijorezi de o anume diferențiere în vârstă?Cand bărbatul nu-si mai gaseste locul in instituția familiei si nu stie ce-i este femeii pentru ca au trecut 12.000 de ani de cand patriarhatul isi impune norma si nu mai isi "aminteste" cum e altfel...
  • Like 15
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Baa,iar ati inceput? :)))

Las' ca au plecat si ne-au lăsat pe noi singuri pe topic...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Întotdeauna mi-a placut sa ma plictisesc, e o doza de libertate care mă inspiră...Plus că încearcă tu meditația spirituală si spune-mi dacă îți poți opri gândul, să vezi ce prozaic e cand constați ca esti sclavul pulsiunilor si gândurilor inconștiente...să scapi de acel continuu conflict al Eului hiperprotector e miracol, apoi sa ai acces la bogăția inconstientului e...lucrare de geniu!Tu faci mișto, dar amuzamentul meu imi este util chiar si cand doar...ma plictisesc!Nu cer nimănui să accepte, să înțeleagă sau sa vrea la fel ca mine...pentru ca mie imi pare natural!

 

adica vii aici, te plictisesti, asumat, oferindu-ti doza de libertate, ca sa mai scapi de razboiul cu EUL hiperprotector, nu? cu alte cuvinte, mai obosesti si fugi din inconstient in prezentul nimfo ca sa-ti reincarci bateriile, ca sa te poti reintoarce la lupta cu forte proaspete... :)

 

vis, stii... ca daca ne-ai spune si noua, mai pe intelesul nostru, cum e acolo cu bogatia inconstientului poate ne-am explora si noi mai mult pe noi!...parca mi-ai dat imboldul de a darama si eu usa EULUI!

ma faci sa ma simt ca-n star trek...where no one has gone before!

do you feel me? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Dar mă întreb oare..... ce gândește ea când o variază moșul linbidinos ? .....că de iubire nici vorbă

Dar tie cand vei ajunge la varsta lui, nu ti-ar placea sa variezi o fetiscana din asta?

  • Like 1
Link spre comentariu

Pai ce?Dacă-i băiat cuminte si elegant nu poate face față feminității, frumuseții si gingaseniei acelei făpturi?In ziua de azi cand se arata semnele destrămării patriarhatului, te mai ingrijorezi de o anume diferențiere în vârstă?Cand bărbatul nu-si mai gaseste locul in instituția familiei si nu stie ce-i este femeii pentru ca au trecut 12.000 de ani de cand patriarhatul isi impune norma si nu mai isi "aminteste" cum e altfel...

Si ...iubirea ?
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Pai ce?Dacă-i băiat cuminte si elegant nu poate face față feminității, frumuseții si gingaseniei acelei făpturi?In ziua de azi cand se arata semnele destrămării patriarhatului, te mai ingrijorezi de o anume diferențiere în vârstă?Cand bărbatul nu-si mai gaseste locul in instituția familiei si nu stie ce-i este femeii pentru ca au trecut 12.000 de ani de cand patriarhatul isi impune norma si nu mai isi "aminteste" cum e altfel...

Ideea e sa nu isi faca asa mare publicitate in rest nu am nimic impotriva. Atata timp cat anumiti barbati raman potenti si virili dupa o anumita varsta. Eu stiu un exemplu concret de un barbat in varsta de 72 de ani care si-a gasit o amanta de vreo 37 de ani. Era o chestie tacita toata lumea stia, dar el nu se afisa ostentativ cu ea.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Si ...iubirea ?

Ramane in noi, liberă...Nu e nevoie sa o trimitem in neant si cine are ochii...sa vadă!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

adica vii aici, te plictisesti, asumat, oferindu-ti doza de libertate, ca sa mai scapi de razboiul cu EUL hiperprotector, nu? cu alte cuvinte, mai obosesti si fugi din inconstient in prezentul nimfo ca sa-ti reincarci bateriile, ca sa te poti reintoarce la lupta cu forte proaspete... :)

 

vis, stii... ca daca ne-ai spune si noua, mai pe intelesul nostru, cum e acolo cu bogatia inconstientului poate ne-am explora si noi mai mult pe noi!...parca mi-ai dat imboldul de a darama si eu usa EULUI!

ma faci sa ma simt ca-n star trek...where no one has gone before!

do you feel me? :)

Dar dragă ideile mele le-am depasit demult si-ar trebui sa te gândesti o clipa ca nu-s pentru mine, imi scapa asa...in virtutea unei inerții numită dialog!
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Dar dragă ideile mele le-am depasit demult si-ar trebui sa te gândesti o clipa ca nu-s pentru mine, imi scapa asa...in virtutea unei inerții numită dialog!

 

da' bravo, oare nu stim ca esti o salvatoare care picuri solutii?!

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Dar dragă ideile mele le-am depasit demult si-ar trebui sa te gândesti o clipa ca nu-s pentru mine, imi scapa asa...in virtutea unei inerții numită dialog!

Până aici! Asta și-a depășit până și ideile.

 

Mă duc să mă reinventez, târâ-mi-aș pula.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...