Sari la conținut

💙 Maria 💙 tandra si pasionala - 0750691746


Postări Recomandate

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Sa cresti mare ! :)

PS: trebuie sa ma odihnesc putin dar te caut. ;)

:) asa ca azi am cautat-o. Sun la 11...programare la 12. Perfect !

La 11.45 sun pt confirmare, nu raspunde.

In doua minute ma suna cadana.

Scuze, unde esti ? Pe strada.

I' m waiting !

Hai !

Sun, tac, urc, pac se deschide usa.

Wow ! O bruneta cu ochi negri sau o fi caprui inchis ? Poate zice ea aici, dc citeste recenzia. :)

Auuuu ! Parul lung, corp misto.

Te rog stai, pe scaun ! :)

Pana mea, zic hai sa stau. Daca incepe interogatoriu ? :))))

Nuuuu. Fata ma intreaba ce doresc, apa, cola.

Cola.

No, beau io din cola si ma vede ca scot periuta si pasta de dinti.

Pai ?

Pai asa procedez eu. Apa de gura ai ?

Am.

Bag dus, fata a pus muzica pe TV, fara image.

Melodii super. :)

Motor ! Action !

No incepem cu FK. Beton. Natural. Asta-i ma tata, asta-i.

Unde pana mea sa tot o frecam, ba ca fac, ba nu fac. Ma vrei sau nu ? :)))

Si fata vrea sa coboare dar frumos, incet. Are niste buzeee ! No las ! Ma ridic la 90 grade, FK again. A ! Am dezbracat-o slowly de o lenjerie sexi neagra. O prind de mijloc si tac rotire, nu ca bovis, frumos ! Incep preludiu.

Wow ! Fata, cd am ajuns in anumite puncte, se excita si scoate usoare gemete, zambeste.

Binenteles...wow, aici nu mi-a facut nimeni.

Zambesc ! Las-o in pana mea, iarasi ! Bun, stiu deja. :))))

Nu ma bag io la elicopter la oricare dar la fatuca asta, nu ai cum sa nu o faci.

Si incep, se gadila, e canci, concentreaza-te ! Si incep. Se misca fata la cunnilingus cum vrea. E ! Mai departe nu zic. ;)

Bun !

A ! Tipa are temperament flegmatic linistit. Hei flegmatic nu inseamna ca e flegmatica. Asa e denumirea temperamentului. Io le ginesc temperamentul din prima. ;)

Modelul meu. ;)

Linistita, pasionala, ascultatoare, tot ce vrei. :)

Incepe ON-ul. Baaaa ! Passion !

Profesionista. A cam muncit fata dar na io mi-s pa maraton cum ziceam. E a 6-a oara in 9-10 zile.

Asa fac io o data de doua ori pa an...ma apuca. Nu ma tine nici dreaque...:)))

Trecem pa OP, ca na sa-l pregatesc pe "Gogu" for action.

Schimb pozitia, in picioare. Ma uit...patul jos.

Auuuu, bag strimfu, iara kiba dachi, iara imi bulesc tibiile ?

Sula, nu ! Ma intind iarasi pe pat.

Lady please. Se cufunda fatuca.

Miscari feminine la fata, vorba molcoama, te urmareste din ochi.

Totul perfect.

La fata ? O minunatie de fata.

Daca aveam fo 25 de ani, o agatam...sigur. ;)

No, baga fata dar io prin prezervativ nu bas simt de fiecare data desi fata "joaca" bine. Gata stiam, canci.

Azi oral !

No, schimbam...ON.

Esti ciudat zice ea. :)

Serios ?

Nu am intrebat-o dc ii plac ciudatii, mi-a raspunsul zambetul ei. ;)

In min 89...is comming. YES !

Zambete, dus, kiss...recenzie.

Esti faina !

Temperament pe modelul meu. ;)

Fata sta o saptamana cu posibilitati de prelungire.

Nu o ratati ;)

Spor !

Note:

ON:10

OP: 9 logic

NP: 9,5

GFE: 10 +

Halatul: 300/h

Locatie: Ion Miron...

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Pentru mine a fost o data penultima pe stg.

Am condus pa sens interzis auto. :))))))

Si azi am fo mai atent.

E a III-a casa pe dreapta, cum stai cu spatele spre Dumbravita. ;)

Ca daca nu spui la oameni detaliul, atunci care e dreapta care e stg ?

Unii circula pe jos.;)

Link spre comentariu
  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven

:) asa ca azi am cautat-o. Sun la 11...programare la 12. Perfect !

La 11.45 sun pt confirmare, nu raspunde.

In doua minute ma suna cadana.

Scuze, unde esti ? Pe strada.

I' m waiting !

Hai !

Sun, tac, urc, pac se deschide usa.

Wow ! O bruneta cu ochi negri sau o fi caprui inchis ? Poate zice ea aici, dc citeste recenzia. :)

Auuuu ! Parul lung, corp misto.

Te rog stai, pe scaun ! :)

Pana mea, zic hai sa stau. Daca incepe interogatoriu ? :))))

Nuuuu. Fata ma intreaba ce doresc, apa, cola.

Cola.

No, beau io din cola si ma vede ca scot periuta si pasta de dinti.

Pai ?

Pai asa procedez eu. Apa de gura ai ?

Am.

Bag dus, fata a pus muzica pe TV, fara image.

Melodii super. :)

Motor ! Action !

No incepem cu FK. Beton. Natural. Asta-i ma tata, asta-i.

Unde pana mea sa tot o frecam, ba ca fac, ba nu fac. Ma vrei sau nu ? :)))

Si fata vrea sa coboare dar frumos, incet. Are niste buzeee ! No las ! Ma ridic la 90 grade, FK again. A ! Am dezbracat-o slowly de o lenjerie sexi neagra. O prind de mijloc si tac rotire, nu ca bovis, frumos ! Incep preludiu.

Wow ! Fata, cd am ajuns in anumite puncte, se excita si scoate usoare gemete, zambeste.

Binenteles...wow, aici nu mi-a facut nimeni.

Zambesc ! Las-o in pana mea, iarasi ! Bun, stiu deja. :))))

Nu ma bag io la elicopter la oricare dar la fatuca asta, nu ai cum sa nu o faci.

Si incep, se gadila, e canci, concentreaza-te ! Si incep. Se misca fata la cunnilingus cum vrea. E ! Mai departe nu zic. ;)

Bun !

A ! Tipa are temperament flegmatic linistit. Hei flegmatic nu inseamna ca e flegmatica. Asa e denumirea temperamentului. Io le ginesc temperamentul din prima. ;)

Modelul meu. ;)

Linistita, pasionala, ascultatoare, tot ce vrei. :)

Incepe ON-ul. Baaaa ! Passion !

Profesionista. A cam muncit fata dar na io mi-s pa maraton cum ziceam. E a 6-a oara in 9-10 zile.

Asa fac io o data de doua ori pa an...ma apuca. Nu ma tine nici dreaque...:)))

Trecem pa OP, ca na sa-l pregatesc pe "Gogu" for action.

Schimb pozitia, in picioare. Ma uit...patul jos.

Auuuu, bag strimfu, iara kiba dachi, iara imi bulesc tibiile ?

Sula, nu ! Ma intind iarasi pe pat.

Lady please. Se cufunda fatuca.

Miscari feminine la fata, vorba molcoama, te urmareste din ochi.

Totul perfect.

La fata ? O minunatie de fata.

Daca aveam fo 25 de ani, o agatam...sigur. ;)

No, baga fata dar io prin prezervativ nu bas simt de fiecare data desi fata "joaca" bine. Gata stiam, canci.

Azi oral !

No, schimbam...ON.

Esti ciudat zice ea. :)

Serios ?

Nu am intrebat-o dc ii plac ciudatii, mi-a raspunsul zambetul ei. ;)

In min 89...is comming. YES !

Zambete, dus, kiss...recenzie.

Esti faina !

Temperament pe modelul meu. ;)

Fata sta o saptamana cu posibilitati de prelungire.

Nu o ratati ;)

Spor !

Note:

ON:10

OP: 9 logic

NP: 9,5

GFE: 10 +

Halatul: 300/h

Locatie: Ion Miron...

multumesc mult pentru note ! :* te mai astept cu drag !
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Buna dragilor !

Disponibilă pana la ora 02:00 :* :*

Aah ! Ce buna esti. Cand ma uit la poza, imi amintesc jocul de azi. Misto, misto.

Bravos ! ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia

Pentru utilizatorul ccfdting.

Frate apreciez foarte mult faptul că postezi recenzii dar.... sa moară porcul de înțeleg ceva din ele în afară de note. Postezi un text cu propoziții scurte fără înțeles plin de ofuri, vaicareli, gemete și suspine de zici ca și când scrii futi.

  • Like 13
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Pentru utilizatorul ccfdting.

Frate apreciez foarte mult faptul că postezi recenzii dar.... sa moară porcul de înțeleg ceva din ele în afară de note. Postezi un text cu propoziții scurte fără înțeles plin de ofuri, vaicareli, gemete și suspine de zici ca și când scrii futi.

Citeste pe viitor doar notele. ;)

Poate fac o recenzie live o data. ;)

Sigur, nu pt tine. :)

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

De obicei exemplarele de calitate vin cu gindul de a incerca marea cu degetul in TM si dupa aia cele care confirma, asi gasesc loc si ramin aici.

Cind vin aici nu prea au idee ce inseamna Timisoara. Cel mai civilizat si banos oras din tara.In Buc sint oameni mai bogati,dar poporul de acolo nu.

Fata are potential de a ajunge in Premier League in TM,

Dar toamna se numara bobocii.

Suces.

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

De obicei exemplarele de calitate vin cu gindul de a incerca marea cu degetul in TM si dupa aia cele care confirma, asi gasesc loc si ramin aici.

Cind vin aici nu prea au idee ce inseamna Timisoara. Cel mai civilizat si banos oras din tara.In Buc sint oameni mai bogati,dar poporul de acolo nu.

Fata are potential de a ajunge in Premier League in TM,

Dar toamna se numara bobocii.

Suces.

Ai fost ? :)

Daca nu, du-te. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna !

Am luat 4 zile pauza :*

Da lucrez și duminica ...

Tocmai astăzi când m-a convins un prieten că ești cea mai bună alegere?

Sper să mai stai prin Timișoara o perioadă să putem să interacționăm de câteva ori !

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm
Maria, tandra si pasionala ... - un titlu mai potrivit ar fi: Maria, moartea pasiunii!

 

Vreau sa incep cu faptul ca stiam de topicul asta si fata era deja in vederile mele, nu m-am dus pentru ca mi-a recomandat ccfdtig, m-am dus dupa ce am vazut oferta si dupa ce am citit mai multe recenzii, inclusiv pe Cluj.

 

Nu intentionam sa merg ieri la ea, aveam alte treburi prin oras dar ploaia mi-a dat planurile peste cap si cum eram deja in zona am decis sa o sun pe ea. Eram la Iulius Mall cand am sunat-o, mi-a raspuns instant si am apreciat faptul ca are o voce ferma si placuta la auz, majoritatea, cand iti raspund prima oara, vorbesc de parca is ascunse sub pat, de parca le este rusine de ceea ce fac. Nu a fost cazul la ea. 

 

Am intrebat cand este disponibila, mi-a zis ca ii disponibila chiar acum, mi-a dat adresa si stiind locatia i-am zis ca eu is la mall si ca in maxim 30 de minute is la ea. Nu ii prima oara cand merg in locatia respectiva asa ca stiam ca nu fac mai mult de 20 de minute pe jos, lucru confirmat si acum. 

 

Ajung cu 10 minute mai repede decat programat si sun, nici un raspuns, imi zic eu ca sigur ii in baie se aranjeaza pentru mine. In urmatoarele 10  minute mai sun de vreo 2 sau 3 ori, tot nici un raspuns, deja eram un pic ingrijorat dar ma gandeam eu ca n-are cum pana mea sa fi luat client asa de repede, doar nu trecusera nici 20 de min de la primul apel si pana am ajuns eu la ea. M-am gandit ca poate m-o fi pandit pe geam si nu i-a placut de mine, asa ca ii trimit mesaj si ii zic sa imi scrie daca totul ii ok, daca nu, sa plec, sa nu stau ca fraierul sa pazesc blocul. Imi raspunde ca inaintea mea a venit cineva care a zis ca sta 30 de minunte dar s-a razgandit si vrea sa stea o ora dar ca in 20 de minute termina cu el ... isi cere scuze si imi zice ca nu credea ca o sa ajung asa de repede si ca, citez: "nu pot sa pierd timpul" :)))

 

Va dati seama ca nu mi-a picat bine dar totusi i-am scris sa ma sune cand termina, am zis ca daca tot is acolo sa mai stau ... si am tot stat, inca vreo 35 de minute, la tv era meci super spectaculos iar fraierul transpira dand ture in jurul blocului ..

 

Observ eu ca iasa cineva din bloc si instant primesc si mesaj, cum ca ii gata si pot sa urc, ciudat, nu stiu cand a avut timp sa faca dus...  In fine, am urcat si imi deschide usa o fata micuta de inaltime,bruneta, super draguta, cu un zambet misto, intr-o costumatie frumoasa, ce mai, mi-am zis: bah pula mea, a meritat asteptarea .. :))) O foarte scurta conversatie, imi ofera ceva de baut(de apreciat),ma intreaba cat stau, ii zic 30 de min(singurul meu moment de inspiratie), zice ca vrea banii inainte si ma pofteste la dus.  

 

Baia foarte dotata, multe geluri, prosop curat, plus maxim apreciat faptul ca are si apa de gura, chiar varianta care imi place mie, Listerin Total Care, pana mea ca fac si reclama. :D Mi-am clatit bine gura, am facut dus dupa care intru in camera. Acolo era ea in pat calare pe telefon, ma vede il pune pe pat dupa care se duce sa traga draperiile. Bineinteles ca nu se mai vedea mare lucru asa ca am aprins lumina dar nu inainte sa duc munca de convingere, aparent toate prefera sa o faca pe intuneric, poate nu vor sa ma vada! 

 

Ajungem pana la urma si in pat si acolo incepe "distractia". Ma intind eu pe spate si observa ea o pata in zona inghinala, pata pe care o am de muuuulta vreme, de peste 10 ani si pe care cu siguranta nu ar fi observat-o pe intunericul pe care voia ea sa se desfasoare actiunea.

 

Aparent domnisoara are ca hobby si medicina ca imediat si-a dat ea cu presupusul ca poate fi o ciuperca si a inceput sa ma certe pe banii mei. Trecem peste, ma intreaba cum vreau oralul, vreau sa zic ca ea deja ma privea cu mult scepticism, imi dadea impresia ca nu vrea sa aibe nici un fel de contact asa ca intrebarea m-a luat prin surprindere. Ma gandeam eu in sinea mea ca daca-i protejat ii in general de rahat, daca se pune sa faca neprotejat la ce panica are fata asta in ea iar o sa fie de rahat, asa ca am dat-o intr-o balbaiala in care nici eu nu mai stiam ce vreau. Pana la urma am zis neprotejat si surpriza, rezultatul a fost cel anticipat, un oral de nici macar nu mi s-a sculat, m-a adus intr-o stare de semi-fleasca. Am vazut ca nu merge am tras-o spre mine sa o sarut, am zis ca poate ma excit asa, 2 saruturi dupa care iar au inceput protestele, ca la cum sta peste mine se ating zonele genitale si ea nu vrea sa riste sa ia vreo ciuperca, ca ea tine la sanatatea ei si ca stie ea mai bine care is riscurile. Pana mea, ajung iar la vorbele lui Cozonac, in meseria asta trebuie sa iti asumi niste riscuri, la un moment dat tot o sa te lovesti de ceva, daca vrei sa fii safe schimba-ti dracu meseria!

 

Pune ea pana la urma prezervativul si incerc sa imi fac intrarea, bineinteles ca in starea in care era nu am reusit, asa ca duc mana la gura sa pun niste saliva, nu se poate, lasa ca pune ea. Dupa toate astea juniorul era deja complet mort asa ca m-am pus eu sa o iau la mana, cu ea cracita in fata mea dar si cu avertizarea de rigoare ca ea nu accepta atingeri pentru ca nu ii igienic. Vreau sa zic ca eram deja intr-o stare asa de proasta ca nici lucrul manual nu mai functiona, vede ea ca ma chinui asa ca imi zice,na hai uite poti sa ma atingi in zona asta si imi indica spre clitoris.(WOW ce treaba ii ea!)  Reusesc pana la urma sa ma excit cat sa intru, m-am dus peste ea in pozitia misinoarului si am dat pana m-am terminat, macar asta mi-a iesit si mie. Am mai facut un dus dupa care am plecat dezamagit.

 

Note:

Aspect:9 - fata faina, buze senzatie, la corp un pic cam durdulie(arata mai bine imbracata), pentru mine nu deranjant.

 

Locatie:10 - baie doatata cu de toate, asa cum trebuie sa arate o baie!

 

Igiena:9 - nu am simtit nici un miros dar nu stiu cand a avut timp sa faca dus, am intrat imediat dupa ce a iesit precedentul client

 

ON: 1 - slab, primul oral dupa care nu mi se scoala

 

NP: 8 - o singura pozitie, misionar, geme credibil, de apreciat ca nu a folosit lubrifiant!

 

GFE: 1 - nici vorba de tandreturi sau pasiune,pentru vreo 3 saruturi cat am furat si eu a trebuit sa ii intorc fortat capul cu mana, ca tot ii mega documentata in BTS si boli de piele poate ar trebui sa citeasca si despre ce inseamna FK. 

 

Atitudine 3: primul venit primul servit, te cearta pe banii tai, mega panicata!

 

Pret: 200 - 30 de minute

 

Recomandare: NU - eu nu mai revin!

  • Like 8
Link spre comentariu

  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven

Maria, tandra si pasionala ... - un titlu mai potrivit ar fi: Maria, moartea pasiunii!

 

Vreau sa incep cu faptul ca stiam de topicul asta si fata era deja in vederile mele, nu m-am dus pentru ca mi-a recomandat ccfdtig, m-am dus dupa ce am vazut oferta si dupa ce am citit mai multe recenzii, inclusiv pe Cluj.

 

Nu intentionam sa merg ieri la ea, aveam alte treburi prin oras dar ploaia mi-a dat planurile peste cap si cum eram deja in zona am decis sa o sun pe ea. Eram la Iulius Mall cand am sunat-o, mi-a raspuns instant si am apreciat faptul ca are o voce ferma si placuta la auz, majoritatea, cand iti raspund prima oara, vorbesc de parca is ascunse sub pat, de parca le este rusine de ceea ce fac. Nu a fost cazul la ea.

 

Am intrebat cand este disponibila, mi-a zis ca ii disponibila chiar acum, mi-a dat adresa si stiind locatia i-am zis ca eu is la mall si ca in maxim 30 de minute is la ea. Nu ii prima oara cand merg in locatia respectiva asa ca stiam ca nu fac mai mult de 20 de minute pe jos, lucru confirmat si acum.

 

Ajung cu 10 minute mai repede decat programat si sun, nici un raspuns, imi zic eu ca sigur ii in baie se aranjeaza pentru mine. In urmatoarele 10 minute mai sun de vreo 2 sau 3 ori, tot nici un raspuns, deja eram un pic ingrijorat dar ma gandeam eu ca n-are cum pana mea sa fi luat client asa de repede, doar nu trecusera nici 20 de min de la primul apel si pana am ajuns eu la ea. M-am gandit ca poate m-o fi pandit pe geam si nu i-a placut de mine, asa ca ii trimit mesaj si ii zic sa imi scrie daca totul ii ok, daca nu, sa plec, sa nu stau ca fraierul sa pazesc blocul. Imi raspunde ca inaintea mea a venit cineva care a zis ca sta 30 de minunte dar s-a razgandit si vrea sa stea o ora dar ca in 20 de minute termina cu el ... isi cere scuze si imi zice ca nu credea ca o sa ajung asa de repede si ca, citez: "nu pot sa pierd timpul" :)))

 

Va dati seama ca nu mi-a picat bine dar totusi i-am scris sa ma sune cand termina, am zis ca daca tot is acolo sa mai stau ... si am tot stat, inca vreo 35 de minute, la tv era meci super spectaculos iar fraierul transpira dand ture in jurul blocului ..

 

Observ eu ca iasa cineva din bloc si instant primesc si mesaj, cum ca ii gata si pot sa urc, ciudat, nu stiu cand a avut timp sa faca dus... In fine, am urcat si imi deschide usa o fata micuta de inaltime,bruneta, super draguta, cu un zambet misto, intr-o costumatie frumoasa, ce mai, mi-am zis: bah pula mea, a meritat asteptarea .. :))) O foarte scurta conversatie, imi ofera ceva de baut(de apreciat),ma intreaba cat stau, ii zic 30 de min(singurul meu moment de inspiratie), zice ca vrea banii inainte si ma pofteste la dus.

 

Baia foarte dotata, multe geluri, prosop curat, plus maxim apreciat faptul ca are si apa de gura, chiar varianta care imi place mie, Listerin Total Care, pana mea ca fac si reclama. :D Mi-am clatit bine gura, am facut dus dupa care intru in camera. Acolo era ea in pat calare pe telefon, ma vede il pune pe pat dupa care se duce sa traga draperiile. Bineinteles ca nu se mai vedea mare lucru asa ca am aprins lumina dar nu inainte sa duc munca de convingere, aparent toate prefera sa o faca pe intuneric, poate nu vor sa ma vada!

 

Ajungem pana la urma si in pat si acolo incepe "distractia". Ma intind eu pe spate si observa ea o pata in zona inghinala, pata pe care o am de muuuulta vreme, de peste 10 ani si pe care cu siguranta nu ar fi observat-o pe intunericul pe care voia ea sa se desfasoare actiunea.

 

Aparent domnisoara are ca hobby si medicina ca imediat si-a dat ea cu presupusul ca poate fi o ciuperca si a inceput sa ma certe pe banii mei. Trecem peste, ma intreaba cum vreau oralul, vreau sa zic ca ea deja ma privea cu mult scepticism, imi dadea impresia ca nu vrea sa aibe nici un fel de contact asa ca intrebarea m-a luat prin surprindere. Ma gandeam eu in sinea mea ca daca-i protejat ii in general de rahat, daca se pune sa faca neprotejat la ce panica are fata asta in ea iar o sa fie de rahat, asa ca am dat-o intr-o balbaiala in care nici eu nu mai stiam ce vreau. Pana la urma am zis neprotejat si surpriza, rezultatul a fost cel anticipat, un oral de nici macar nu mi s-a sculat, m-a adus intr-o stare de semi-fleasca. Am vazut ca nu merge am tras-o spre mine sa o sarut, am zis ca poate ma excit asa, 2 saruturi dupa care iar au inceput protestele, ca la cum sta peste mine se ating zonele genitale si ea nu vrea sa riste sa ia vreo ciuperca, ca ea tine la sanatatea ei si ca stie ea mai bine care is riscurile. Pana mea, ajung iar la vorbele lui Cozonac, in meseria asta trebuie sa iti asumi niste riscuri, la un moment dat tot o sa te lovesti de ceva, daca vrei sa fii safe schimba-ti dracu meseria!

 

Pune ea pana la urma prezervativul si incerc sa imi fac intrarea, bineinteles ca in starea in care era nu am reusit, asa ca duc mana la gura sa pun niste saliva, nu se poate, lasa ca pune ea. Dupa toate astea juniorul era deja complet mort asa ca m-am pus eu sa o iau la mana, cu ea cracita in fata mea dar si cu avertizarea de rigoare ca ea nu accepta atingeri pentru ca nu ii igienic. Vreau sa zic ca eram deja intr-o stare asa de proasta ca nici lucrul manual nu mai functiona, vede ea ca ma chinui asa ca imi zice,na hai uite poti sa ma atingi in zona asta si imi indica spre clitoris.(WOW ce treaba ii ea!) Reusesc pana la urma sa ma excit cat sa intru, m-am dus peste ea in pozitia misinoarului si am dat pana m-am terminat, macar asta mi-a iesit si mie. Am mai facut un dus dupa care am plecat dezamagit.

 

Note:

Aspect:9 - fata faina, buze senzatie, la corp un pic cam durdulie(arata mai bine imbracata), pentru mine nu deranjant.

 

Locatie:10 - baie doatata cu de toate, asa cum trebuie sa arate o baie!

 

Igiena:9 - nu am simtit nici un miros dar nu stiu cand a avut timp sa faca dus, am intrat imediat dupa ce a iesit precedentul client

 

ON: 1 - slab, primul oral dupa care nu mi se scoala

 

NP: 8 - o singura pozitie, misionar, geme credibil, de apreciat ca nu a folosit lubrifiant!

 

GFE: 1 - nici vorba de tandreturi sau pasiune,pentru vreo 3 saruturi cat am furat si eu a trebuit sa ii intorc fortat capul cu mana, ca tot ii mega documentata in BTS si boli de piele poate ar trebui sa citeasca si despre ce inseamna FK.

 

Atitudine 3: primul venit primul servit, te cearta pe banii tai, mega panicata!

 

Pret: 200 - 30 de minute

 

Recomandare: NU - eu nu mai revin!

Igiena pentru mine este foarte importanta dupa cate ai observat sau nu ... am facut dus impreuna cu clientul precedent , de aceea s-a razgandit si a vrut sa mai ramana 30 min , fapt pentru care a trebuit sa astepti ! Nu puteam sa gonesc omul pe usa afara ! Cat despre “ciuperca” ta nu stiu ce sa zic ... nu te cunosc , nu am de unde sa stiu de cat timp o ai ... trebuie sa te cred pe cuvant ? Esti primul cu o recenzie negativa ! Stiu ce inseamna FK dar este in functie de comptibilitate / igiena ! Daca nu am simtit compatibilitate intre noi si daca ai inceput cu stangul chiar nu este vina mea ! Te pup ! :*
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...