Sari la conținut

💙 Maria 💙 tandra si pasionala - 0750691746


Postări Recomandate

  • Oras:Univers
  • Oras:Univers

Maria este o fata foarte frumoasă. Dacă din prima intri in acel click cu ea, restul e can-can. Va recomand o igienă impecabilă, fata tine foarte mult la acest aspect. Dacă te incadrezi la un tip cu bun simt, cu simțul umorului, atunci esti pe lista ei albă. Își dă tot interesul sa te faca sa te simti bine. Personal, am vizitat-o de mai multe ori cand a venit prin Tm. E serviabila, te asteapta cu un suc, o apa, cafea. E si foarte deschisă la minte. Despre modul cum se pisiceste si zâmbește chiar si in timpul acțiunii, probabil ca tine de acea compatibilitate sau click. Despre acțiunea în sine nu descriu, fiindcă e o chestiune subiectiva. 

Spor la treaba everybody!

Numai bine iti doresc Maria.😊

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 4 ore, Impartial a spus:

Maria este o fata foarte frumoasă. Dacă din prima intri in acel click cu ea, restul e can-can. Va recomand o igienă impecabilă, fata tine foarte mult la acest aspect. Dacă te incadrezi la un tip cu bun simt, cu simțul umorului, atunci esti pe lista ei albă. Își dă tot interesul sa te faca sa te simti bine. Personal, am vizitat-o de mai multe ori cand a venit prin Tm. E serviabila, te asteapta cu un suc, o apa, cafea. E si foarte deschisă la minte. Despre modul cum se pisiceste si zâmbește chiar si in timpul acțiunii, probabil ca tine de acea compatibilitate sau click. Despre acțiunea în sine nu descriu, fiindcă e o chestiune subiectiva. 

Spor la treaba everybody!

Numai bine iti doresc Maria.😊

 

Îți mulțumesc pentru vizită, te mai aștept cu drag! ❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 4 ore, Impartial a spus:

Maria este o fata foarte frumoasă. Dacă din prima intri in acel click cu ea, restul e can-can. Va recomand o igienă impecabilă, fata tine foarte mult la acest aspect. Dacă te incadrezi la un tip cu bun simt, cu simțul umorului, atunci esti pe lista ei albă. Își dă tot interesul sa te faca sa te simti bine. Personal, am vizitat-o de mai multe ori cand a venit prin Tm. E serviabila, te asteapta cu un suc, o apa, cafea. E si foarte deschisă la minte. Despre modul cum se pisiceste si zâmbește chiar si in timpul acțiunii, probabil ca tine de acea compatibilitate sau click. Despre acțiunea în sine nu descriu, fiindcă e o chestiune subiectiva. 

Spor la treaba everybody!

Numai bine iti doresc Maria.😊

 

Ce ma enervati cu asta: 🤣🤓🥸despre actiunea in sine nu descriu, fiindca e o chestiune subiectiva..

pai tu aici fiule, ne descri ambalajul dar nu ne arati ce este inauntru, e frumos asa?

descrie actiunea, asta e ce ne intereseaza, cum se misca, cum e la oral…

Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 36 minute, TheKing15 a spus:

Ce ma enervati cu asta: 🤣🤓🥸despre actiunea in sine nu descriu, fiindca e o chestiune subiectiva..

pai tu aici fiule, ne descri ambalajul dar nu ne arati ce este inauntru, e frumos asa?

descrie actiunea, asta e ce ne intereseaza, cum se misca, cum e la oral…

Nu are sens sa descriu, fiindcă ai material destul in 44 de pagini. Nu alege calea usoara părinte...😂

  • Like 1
Link spre comentariu
La 16.01.2022 la 22:02, statistics a spus:

bine ai revenit si cu ocazia asta felicitari si respect de la statistics pentru prezentare si consistenta identitatii:

- un sg nr de tel pt toate locatiile

- 3 anunturi, cate unul pt TM, AR si HD (unul singur activ la un moment dat, fireste)

- poze - nu cred ca mai e necesar sa spun nimic aici :)

robotul te vede inca la Top si nu cred ca greseste

enjoy your time la TM, esti binevenita aici oricand

Dacă săptămâna trecută au fost doua fete care au intrat in TOP Timisoara, părerea mea este chiar dacă nu am fost la ea are multe calități și dacă @statisticsspune asta eu as propune-o pentru TOP 100% nu știu care sunt demersurile dar baieti ce spuneti?:) 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
11 hours ago, benyruben said:

Bă,da nimeni nimic???

citeste regulamentul sa vezi ce ai de facut

nu te mai astepta la altii sa faca ce ai tu nevoie (nu fii parazit)

Pt statistics Maria e deja la Top, dar asta conteaza cel mai putin

conteaza cum e pentru voi si daca Maria isi mai doreste asta

Daca nu gresesc Maria a mai fost la Top si nu stiu daca a avantajat-o asta atunci. Acum poate e alta situatie, nu stiu

indiferent de asta, voi, in special cei care ati fost la ea, o puteti propune

si vedem ce se intampla

Te pup Maria, pe obraz deocamdata :* 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
La 30.01.2022 la 22:01, benyruben a spus:

Bă,da nimeni nimic???

Am numarat recenziile de cand a revenit. Sunt 8 de la 8 membrii colorati diferiti. Mai 2 si se poate scrie la pisic. Iti predau stafeta...numai bine!😊 Per total de la cei 8 colorati are mai mult de 10.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...