Sari la conținut

💙 Maria 💙 tandra si pasionala - 0750691746


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 2/4/2022 at 7:23 PM, costy7 said:

Eu o urmăresc de mult ,îmi e cam frica că cică e prea frumoasa ,adevărul că mă cam inhib la domnișoare prea frumoase 😜,nu de alta dar eu seamănă cu Ms Bean😜

Caut-o cu incredere. NU e frumoasa, e super frumoasa.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Prima vizită la Maria am avut-o anu trecut,avea locația în lipovei pe str.Martir Ion Miron.         

Când a deschis ușa ma-am convins ca în realitate parcă e m-ai frumoasă.       Atitudine bună,curata,mirosea bine și dinții de un alb imaculat.    După duș ma luat de mana să mă conducă în dormitor. Știu că mi-a plăcut asta ma-m simțit ca la școală cand ma lua profa la tablă.   Doar că acum diferența o făcea profesoara și nu ieșeam la tablă,mergeam în dormitor. 

Acțiunea o suge frumos,se mișcă bine,da contre,ma m-ai și provoca sa îi dau bine,da imi amintesc că ma lucrat frumos cu zâmbetul pe buze.

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 12 ore, Victor87 a spus:

Prima vizită la Maria am avut-o anu trecut,avea locația în lipovei pe str.Martir Ion Miron.         

Când a deschis ușa ma-am convins ca în realitate parcă e m-ai frumoasă.       Atitudine bună,curata,mirosea bine și dinții de un alb imaculat.    După duș ma luat de mana să mă conducă în dormitor. Știu că mi-a plăcut asta ma-m simțit ca la școală cand ma lua profa la tablă.   Doar că acum diferența o făcea profesoara și nu ieșeam la tablă,mergeam în dormitor. 

Acțiunea o suge frumos,se mișcă bine,da contre,ma m-ai și provoca sa îi dau bine,da imi amintesc că ma lucrat frumos cu zâmbetul pe buze.

Hei, îți mulțumesc pt. aprecieri! Te mai aștept cu drag 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am revizitat-o pe Maria, după mult timp de la vizita anterioara, și ma bucur ca am ales sa o revăd. Am regăsit o femeie f frumoasa (parca mai frumoasa ca data trecuta). Are un chip f frumos si un corp, de asemenea, frumos. După dusul de rigoare, am revenit și acțiunea a fost una foarte reușită, cu OP (opțiunea mea la orice intalnire) foarte bun, cu deep reusit și cu priviri foarte incitante. NP a fost foarte bun, cu implicare din partea ei , și presărat cu picanterii din partea ei, ceea ce a fost minunat. Concluzionând, a fost o vizita foarte reușită, pe care o voi mai repeta dacă voi avea oportunitatea de a o mai vizita. Ca și note, sunt aproape 10 pe linie. Mulțumesc Maria, pentru compania ta minunata. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 3 ore, marcustm a spus:

Am revizitat-o pe Maria, după mult timp de la vizita anterioara, și ma bucur ca am ales sa o revăd. Am regăsit o femeie f frumoasa (parca mai frumoasa ca data trecuta). Are un chip f frumos si un corp, de asemenea, frumos. După dusul de rigoare, am revenit și acțiunea a fost una foarte reușită, cu OP (opțiunea mea la orice intalnire) foarte bun, cu deep reusit și cu priviri foarte incitante. NP a fost foarte bun, cu implicare din partea ei , și presărat cu picanterii din partea ei, ceea ce a fost minunat. Concluzionând, a fost o vizita foarte reușită, pe care o voi mai repeta dacă voi avea oportunitatea de a o mai vizita. Ca și note, sunt aproape 10 pe linie. Mulțumesc Maria, pentru compania ta minunata. 

Îți mulțumesc pt. cuvintele frumoase și mă bucur că te-am revăzut 😋  Te mai aștept cu drag 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

 🤗 Bună dimineața, dragii mei! 🤗 

Am revenit pt. câteva zile și voi fi disponibilă începând cu ora 14:00.  Pt. detalii și programări, vă aștept la tel. sau pe Whatsapp. 

👅 Serviciile mele sunt: 👅

- Oral protejat / neprotejat în funcție de igienă;

- Normal Protejat, 69, Fk, COB, atingeri, mici fantezii, duș împreună, masaj;

- Accept anilingus și cunilingus.

* ANAL și CIM nu accept indiferent de suma oferită!

Cadoul este de 200 lei / 30 min., 350 lei / 1h.

Zona Bălcescu  -  0750691746 

Vă doresc o primăvară frumoasă și întâlniri cât mai reușite! 😋

 😘 Pupici 😘

 

 

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Vreau să le mulțumesc celor care vin cu aprecieri și propuneri la Top..   Dar, nu cred că are așa multă importanță dacă voi reveni la Top sau nu, pt. mine cel puțin 😋  Consider că e cu mult mai important ca întâlnirile noastre să fie cât mai reușite și să reveniți cu drag 🤗🤗 

* Disponibilă până târziu

😘 Vă pupăcesc 😘

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 12 minute, maria_mariaa a spus:

Vreau să le mulțumesc celor care vin cu aprecieri și propuneri la Top..   Dar, nu cred că are așa multă importanță dacă voi reveni la Top sau nu, pt. mine cel puțin 😋  Consider că e cu mult mai important ca întâlnirile noastre să fie cât mai reușite și să reveniți cu drag 🤗🤗 

* Disponibilă până târziu

😘 Vă pupăcesc 😘

Cat de târziu😜 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
8 hours ago, maria_mariaa said:

 🤗 Bună dimineața, dragii mei! 🤗 

Am revenit pt. câteva zile și voi fi disponibilă începând cu ora 14:00.  Pt. detalii și programări, vă aștept la tel. sau pe Whatsapp. 

👅 Serviciile mele sunt: 👅

- Oral protejat / neprotejat în funcție de igienă;

- Normal Protejat, 69, Fk, COB, atingeri, mici fantezii, duș împreună, masaj;

- Accept anilingus și cunilingus.

* ANAL și CIM nu accept indiferent de suma oferită!

Cadoul este de 200 lei / 30 min., 350 lei / 1h.

Zona Bălcescu  -  0750691746 

 

Vă doresc o primăvară frumoasă și întâlniri cât mai reușite! 😋

 😘 Pupici 😘

1642247003705.jpg

1642247004457.jpg

1639660074546.jpg

Pana cand stai?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...