Jump to content

💙 Maria 💙 tandra si pasionala - 0750691746

Recommended Posts

Acum 55 minute, toporr a spus:

Nu va mai pierdeti vremea cu lucruri ieftine, mergeti la Maria macar o data, ca e superba din toate punctele de vedere, o viata are omu.

Baga si tu recenzie regulamentara ... sa vada si ochiul meu ce si cum.... asa din 3 randuri nu pari a fi convingator....😂😂😂

Am zis si eu ... nu am dat cu bata 😂😂😂

• Replies 867
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

:*

Pentru utilizatorul ccfdting. Frate apreciez foarte mult faptul că postezi recenzii dar.... sa moară porcul de înțeleg ceva din ele în afară de note. Postezi un text cu propoziții scurte fără înțeles

M-AM INDRAGOSTIT! (pentru 40 de minute) Dupa doua incercari nereusite, astazi am ajuns in sfarsit la Maria. Si ma bucur ca am fost perseverent. Pentru ca intalnirea cu ea a fost, daca nu in top 5, mac

Posted Images

La Maria s-au scris zeci de recenzii, Iar Maria a publicat o tona de foto, ne-au placut si nu ne-am saturat de ele.

Toti cei care frecventeaza acest club si sint interesati, stiu despre ce e vorba.

Maria a confirmat de mult.

Problema e shakesperiana, a avea  sau nu banii.

Mai bine mai rar dar bine.

• Like 2
  • Inimioara 1
  • Super Premium
Acum 3 ore, toporr a spus:

La Maria s-au scris zeci de recenzii, Iar Maria a publicat o tona de foto, ne-au placut si nu ne-am saturat de ele.

Toti cei care frecventeaza acest club si sint interesati, stiu despre ce e vorba.

Te pup😘😘😘

Acum 3 ore, toporr a spus:

Mai ...nu totul se invarte in jurul banului ... cel putin nu in cazul meu 😉😉

Ar mai fi cateva aspecte ... dar nu vreau sa intru prea adanc in problema ...

Totusi chiar daca am vazut multe recenzi ....nu a fost niciuna semnata de tine 😉😉

Aseara am revizitat-o pe Maria. Locatia binecunoscuta deja, curata si discreta. Am ajuns putin mai devreme decat ora programata si i-am scris Mariei. Neavand alt client m-a invitat sa urc. Am fost intampinat de Maria cu o imbratisare focoasa si in acelasi timp si prietenoasa, Maria fiind o persoana foarte prietenoasa si lipicioasa, stiind sa se faca placuta. Am fumat amandoi si am trecut la igienizarea "sculelor" necesare pentru operatia care urma sa aiba loc. Baia curata si dotata cu tot ce ai nevoie. Cand am iesit de la baie, Maria m-a luat de mana si m-a condus in iatac unde am fost efectiv supus unor "cazne greu de suportat" si asta deoarece Maria stie sa fie si autoritara atunci cand trebuie. Nu intru in detalii cu actiunea, deoarece nu prea am stofa de povestitor insa pot sa precizez ca, totul a fost la superlativ. Am cazut amandoi rapusi de efortul depus si desi as fi vrut sa continuie intreaga poveste . platisem doar pentru o finalizare, fiind in criza de timp, a trebuit sa-mi iau ramas bun de la Maria , cu promisiunea ca, ne revedem cat de curand. Maria, tin sa-ti multumesc pe aceasta cale pentru atitudinea si afectiunea de care ai dat dovada pe tot parcursul intalnirii.  Pusii.

• Like 4
  • Inimioara 2
  • Super Premium
Acum 11 ore, zoro905 a spus:

Aseara am revizitat-o pe Maria. Locatia binecunoscuta deja, curata si discreta. Am ajuns putin mai devreme decat ora programata si i-am scris Mariei. Neavand alt client m-a invitat sa urc. Am fost intampinat de Maria cu o imbratisare focoasa si in acelasi timp si prietenoasa, Maria fiind o persoana foarte prietenoasa si lipicioasa, stiind sa se faca placuta. Am fumat amandoi si am trecut la igienizarea "sculelor" necesare pentru operatia care urma sa aiba loc. Baia curata si dotata cu tot ce ai nevoie. Cand am iesit de la baie, Maria m-a luat de mana si m-a condus in iatac unde am fost efectiv supus unor "cazne greu de suportat" si asta deoarece Maria stie sa fie si autoritara atunci cand trebuie. Nu intru in detalii cu actiunea, deoarece nu prea am stofa de povestitor insa pot sa precizez ca, totul a fost la superlativ. Am cazut amandoi rapusi de efortul depus si desi as fi vrut sa continuie intreaga poveste . platisem doar pentru o finalizare, fiind in criza de timp, a trebuit sa-mi iau ramas bun de la Maria , cu promisiunea ca, ne revedem cat de curand. Maria, tin sa-ti multumesc pe aceasta cale pentru atitudinea si afectiunea de care ai dat dovada pe tot parcursul intalnirii.  Pusii.

Îți mulțumesc pentru vizita, te mai aștept cu mare drag! 🥰🥰

pupici😘😘

• Super Premium
Acum 23 minute, niculetul a spus:

Am fost acu seara la d.șoara Maria, ce pot spune ...  

2 cuvinte

"MULȚUMESC 

MARIA" 

Ps : nu scriu recenzii prea des nu.s orator bun...

Te pup Maria

Îți mulțumesc pentru vizita, te mai aștept cu drag! 🥰

10 hours ago, badboyy1 said:

Talie subtire,mare in cur...esti foarte faina💪

Na ca, te-a facut si cu , curu mare.🤣. Celalalt zicea de colacei, asta de cur mare, gata, treci la cura de slabire.🤣. Insa, daca slabesti , pe mine m-ai pierdut de client. Si chiar daca cu mine nu-ti tremura genunchii, macar incerc sa-mi dau toata silinta.🤣

• Inimioara 1
Acum 22 minute, zoro905 a spus:

Na ca, te-a facut si cu , curu mare.🤣. Celalalt zicea de colacei, asta de cur mare, gata, treci la cura de slabire.🤣. Insa, daca slabesti , pe mine m-ai pierdut de client. Si chiar daca cu mine nu-ti tremura genunchii, macar incerc sa-mi dau toata silinta.🤣

Curu mare modelu ala fain😁  stie ea ce zic💪

• Inimioara 1