Sari la conținut

Roxanica29 - topic nou - 0799032535


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Adică mai corect ea are mereu toane si nu asteapta decat fraieri?

Asta ai inteles tu..

La fel cum am spus mai sus exact cate finalizari si in ce conditii. Dar na, fiecare intelege cum vrea si cat poate... Daca nu ne intelegem prin scris, poate ne intelegem daca ne auzim la tel. Nu astept "fraieri" asa cum i ai numit tu. Astept oameni cu care pot sa am o conversatie chiar si pt putinul timp pe care.l petrecem impreuna.

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Inseamna ca, sigur, taxează la ora si prestează la finalizare! Pe repede înainte!

Daca tu stii asta..inseamna ca tu o ai atat de mica ca am nevoie de o lupa sa o gasesc. Vezi cum stim noi de toate, fara sa ne cunoastem macar..?!
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Am tot cautat nu scrie pe nicaieri cat este finalizarea si cat este ora.

pe o pagina in urma am scris. Dar nu.i pbl, ma poti suna sa.ti spun telefonic, ca sa intelegi mai bn.
Link spre comentariu
Vizitator turtoborg
Reputație: 0

Daca tu stii asta..inseamna ca tu o ai atat de mica ca am nevoie de o lupa sa o gasesc. Vezi cum stim noi de toate, fara sa ne cunoastem macar..?!

Wrong!!! Am fost de două ori la tine, prima dată din curiozitate si e două oară încercând sa-ti acord circumstante atenuante. Ambele vizite au fost catastrofale! Referitor la mărime, daca zici ca este prea mică, de ce insistai sa sa nu o bag toata si ca mai bine stai tu deasupra!?

 

P.S.-Insinuarea din postarea mea este de fapt o realitate!

Link spre comentariu

Asta ai inteles tu..

La fel cum am spus mai sus exact cate finalizari si in ce conditii. Dar na, fiecare intelege cum vrea si cat poate... Daca nu ne intelegem prin scris, poate ne intelegem daca ne auzim la tel. Nu astept "fraieri" asa cum i ai numit tu. Astept oameni cu care pot sa am o conversatie chiar si pt putinul timp pe care.l petrecem impreuna.

Oamenii nu vin la tine pentru conversație, vin sa futa. Pentru conversație se întâlnesc cu prietenii
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator turtoborg
Reputație: 0

Oamenii nu vin la tine pentru conversație, vin sa futa. Pentru conversație se întâlnesc cu prietenii

Si unde mai pui ca o conversatie cu prietenii te costa cel mult câteva beri, plus ca subiectul (sau subiectele) sunt diverse, nu ca la ea, elucubrații fără cap și fără coadă despre nimic!

Link spre comentariu
Vizitator ctuser
Reputație: 0

Draga nu stiu ce mai cauti pe aici daca nu esti in stare sa expui un tarif concret de poze nu mai este vorba sunt 3 poze in 12 pagini.

 

Daca nu esti in stare sa expui un tarif si speri sa pice in capcana unu mai slab de inima , apoi sa il vrajesti in telefon iti urez toate cele bune.

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

dece te promovau?

Pe fiecare topic exista cativa frustrati, cativa labagii 😎

Ma doare.n coada de "promovarile" lor. Ce incercati voi, nu prea va iese, din contra ðŸ˜ðŸ¤£. O zi frumoasa !

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Draga nu stiu ce mai cauti pe aici daca nu esti in stare sa expui un tarif concret de poze nu mai este vorba sunt 3 poze in 12 pagini.

 

Daca nu esti in stare sa expui un tarif si speri sa pice in capcana unu mai slab de inima , apoi sa il vrajesti in telefon iti urez toate cele bune.

Draga,alea 3 poze nu.ti ajung? Pe langa faptul ca am scris si preturile, am un nr de tel pe care sa stii ca poti suna sa intrebi. Esti genul de om caruia trebuie sa.i repet de 6 ori un lucru. Nu stiu ce cauti tu pe topicul meu daca nu.ti convine una alta.Nu ramane blocat aici! Treci mai departe!

Cat despre vrajit telefonic,aberezi.. Am o voce foarte misto ðŸ˜ðŸ˜ ce sa fac..

Link spre comentariu

Salut baieti

E prima nea postare de ceva timp.. Imi pare rau ca nu am participat cu recenzii pana acum dar acum chiar trebuie sa fac chestia asta...

Am fost ieri la domnisoara... Am intrebat pretul mi.a spus 100/200 la tel.. Intrebat de fin orala ca si raspuns "sa ne cunoastem mai intai"

Ok.. Plecat spre ea... Locatie langa biserica de la far

Am ajuns, i.am spus ca n.am inteles ninic la tel si sa.mi mai spuna iar pretul. Imi zice ca e 100/200, intreb 200 nr sau ora la care ea imi zambeste si zice vedem.. Ok.. Achitat 200... Intreb de fin orala cere 50... Achitat.

Trecem la treaba moment in care surpriza mare... Nu face ON.. Trebuie inca 100... Scuza a fost ca de ce nu am intrebat de.aia ea nu a spus nimic.. I.am dat doar ca sa vad daca isi merita banii. Concluzie: NU !

Per total: 200 ptr o ora, 100 ptr ON si 50 "ca sa ne cunoastem" (aici m.a ars) nu.i problema... Da.i dreq de bani

Ca si servicii.. Oralul plin de dinti iar la normal ai 2 variante: peste ea sau capra. Deci plm... Din partea mea nu se merita.

Va salut

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Calator
  • Oras:Calator

Are topic la de evitat,dupa ce-a tepuit jumatate de Constanta,dar nah s-a gasit un bun samaritean sa o treaca iar la testate.

Ii mai place sa-si faca si conturi clona,de unde va injura de tot neamul.Baga strambe la colege si recenzii false.Gasca banata o mirosea imediat si stiau ce hram poarta,d'aia zicea mai sus ca,doar atata puteti.

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator folgers
Reputație: 0

Are topic la de evitat,dupa ce-a tepuit jumatate de Constanta,dar nah s-a gasit un bun samaritean sa o treaca iar la testate.

Ii mai place sa-si faca si conturi clona,de unde va injura de tot neamul.Baga strambe la colege si recenzii false.Gasca banata o mirosea imediat si stiau ce hram poarta,d'aia zicea mai sus ca,doar atata puteti.

Cu toate ca ceva imi spune ca si tu esti o clona, trebuie sa-ti dau dreptate!...DAR!!!

1- "BUNUL SAMARITEAN" nu a făcut altceva decât sa-i mai dea o șansă, însă cum spunea cineva despre ea acum 2-3, ani,vaca strâmbă nu se-ndreapta!

 

2-Antevorbitorul a prezentat bine întâlnirea. Spun asta deoarece o cunosc de mult, foarte mult timp! Stiu ca daca vrea sa se futa, te fute bine! TE INDOAIE!!! Insa asta se intampla din an în paste, iar data viitoare va fi la calendele grecesti!

 

3-Colonele ei sunt facute cu mult timp în urmă,si, da...,în majoritatea cazurilor doar "dinozaurii" o pot depista.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...