Sari la conținut

Roxanica29 - topic nou - 0799032535


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator roxanica29
Reputație: 0
La 01.12.2021 la 14:08, gigi brecu a spus:

Pasarica,gaseste-ti o locatie calumea.Sunt multi care te-ar vizita ca esti fata frumoasa,dar nu in ghetoul ala de pensiune.

Fa-ti curaj si fa o schimbare,treci la nivelul urmator.

Buna dimineața,

Aici nu este vb de curaj sau de next level. Nu pot închiria un loc unde ajung o zi pe luna..daca ajung și asa. Problema asta am avut-o mereu. Pentru ca nu am avut un program fix. Iar acum , ajung și mai rar. Deci, sorry, cine vrea sa ne vedem, putem da o fuga la barzoti. :)

Si oricum, nu mai am un anunț activ de mult timp, prefer sa ma vad cu cei pe care i-am cunoscut deja. Poate la vara, dacă o sa am timp de muncit mai mult,poate o sa închiriez ceva. Mai vedem. 😗 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0
La 01.12.2021 la 14:55, doncta a spus:

Cu tristete o spun, nivelul urmator pentru roxanica ar fii mai rau decat actualul. Nu are cum sa dea timpul inapoi sa aiba iar macar 30 de ani. 

Daca ii convine la Barzoti asta e nivelul actual mai sus nu mai poate, a fost mai sus, la timpul trecut. 

Sper sa ma insel, vom vedea. 

:) Ma faci sa râd.

Da, clar, timpul nu-l mai pot da înapoi, nu mai am 30ani de mult😋

Consider ca trebuie sa fiu "mai sus" în viața personală, nu aici. Acel nivel următor de care menționezi pe partea asta, nu mai este o prioritate pentru mine.  Deci, nu o sa existe un "nivel mai sus" . Eu ma retrag încetișor. Imi ajunge și mie :)

Si app, chestia cu convenitul la barz. Da, îmi convine la bani acolo și sa iti mai zic ceva. Asa jeg cum e , nu mi s-a intamplat niciodată nimic acolo. Pe când cele care au stat singure, au tot avut pbl cu clienții, unii violenti, alții hoți,etc. Pe când la barzoti, ce puteau sa ti faca? Ca erau nevoiți sa treacă prin recepție:) și nu se risca nimeni :)

Vezi, avantaje si dezavantaje. 

în caz ca o sa ma apuce vreo nebunie la vara, poate închiriez ceva. Mai vedem. O zi buna!

 

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0
La 01.12.2021 la 14:55, doncta a spus:

Cu tristete o spun, nivelul urmator pentru roxanica ar fii mai rau decat actualul. Nu are cum sa dea timpul inapoi sa aiba iar macar 30 de ani. 

Daca ii convine la Barzoti asta e nivelul actual mai sus nu mai poate, a fost mai sus, la timpul trecut. 

Sper sa ma insel, vom vedea. 

Va deranjează Barzoti  dar nu va deranjează sa mergeți la apartamente unde pe acel cearceaf au mai stat 5 înainte. Cine sa va mai înțeleagă? :)

Link spre comentariu
3 hours ago, roxanica29 said:

Buna dimineața,

Aici nu este vb de curaj sau de next level. Nu pot închiria un loc unde ajung o zi pe luna..daca ajung și asa. Problema asta am avut-o mereu. Pentru ca nu am avut un program fix. Iar acum , ajung și mai rar. Deci, sorry, cine vrea sa ne vedem, putem da o fuga la barzoti. :)

Si oricum, nu mai am un anunț activ de mult timp, prefer sa ma vad cu cei pe care i-am cunoscut deja. Poate la vara, dacă o sa am timp de muncit mai mult,poate o sa închiriez ceva. Mai vedem. 😗 

 

 

 

Sint și alte locații în afara de barzoti la care poți închiria o zi sau mai multe(atâtea câte ai chef tu), la preturi decente și cu mult mai curate. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nu stiu
  • Oras:Nu stiu

Am fost la Roxa I am și in alte locatii: Cuget Liber, Poporului, insa da, la Barzzoti este foarte nașpa. Nu curatenia asternuturilor, cat conditiile din cabinele de dus si vesnica agitattie de pe hol. O varianta, cat de cat buna la barz,  ar fi la etaj.

Link spre comentariu
2 hours ago, Baldyman said:

Am fost la Roxa I am și in alte locatii: Cuget Liber, Poporului, insa da, la Barzzoti este foarte nașpa. Nu curatenia asternuturilor, cat conditiile din cabinele de dus si vesnica agitattie de pe hol. O varianta, cat de cat buna la barz,  ar fi la etaj.

Ideea e ca nu poți solicita ce camere sau la ce etaj vrei, atâta timp cât închiriezi pentru babardeala. Iei ce ți se da și gata. Dar de exemplu pe Unirii sint câteva locații decente și nici nu sta cineva în recepție. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0
Acum 6 ore, g2br13l a spus:

Ideea e ca nu poți solicita ce camere sau la ce etaj vrei, atâta timp cât închiriezi pentru babardeala. Iei ce ți se da și gata. Dar de exemplu pe Unirii sint câteva locații decente și nici nu sta cineva în recepție. 

Da, dar sunt sigura ca unde spui tu, este plata camerei/zi. La barz se poate și cu ora, ceea ce nu accepta chiar toate pensiunile, nu la prețul de la barz :)

iar la barz , poți solicita ce camera vrei tu, dacă este libera. Eu am ales în general parterul, tocmai pt siguranta mea. 

🤗 O seara buna! 

 

 

Link spre comentariu
Acum 9 minute, roxanica29 a spus:

Da, dar sunt sigura ca unde spui tu, este plata camerei/zi. La barz se poate și cu ora, ceea ce nu accepta chiar toate pensiunile, nu la prețul de la barz :)

iar la barz , poți solicita ce camera vrei tu, dacă este libera. Eu am ales în general parterul, tocmai pt siguranta mea. 

🤗 O seara buna! 

 

 

roxanico nu intra in discutii fara principii cu toti ratatii , eu am fost la tine la dezrobirii , poarta rosie si a fost ok. nu am facut inventarul camerelor , ne-am futut pe rupte. tui vezi-ti de drumul tau, cine te cunoaste vine oriunde

  • Minus 1
Link spre comentariu
34 minutes ago, roxanica29 said:

Da, dar sunt sigura ca unde spui tu, este plata camerei/zi. La barz se poate și cu ora, ceea ce nu accepta chiar toate pensiunile, nu la prețul de la barz :)

iar la barz , poți solicita ce camera vrei tu, dacă este libera. Eu am ales în general parterul, tocmai pt siguranta mea. 

🤗 O seara buna! 

 

 

Nu poți plăti și la ora. Dar ma rog, cum vrei tu. Ca doar n-o sa ma cert cu susținătorii tai. 🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0
La 03.03.2022 la 12:12, umedulnicieu a spus:

Stai linistit ca si asta se intoarce...e la rejuvenire,ca i.au spart bagabontii 

Si dacă m-as întoarce,  care-i treaba ta? 

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Buna!

Vineri și Sâmbătă mă gasiti între orele 9-14 zona Dacia-Biserica Alba.

Doar cu programare pe Whatsapp.

O zi buna tuturor! 0727.977.787

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0
1 oră în urmă, mihaita2020 a spus:

Bună domsoara,

Dar niște preturi și servicii nu ni le actualizezi și noua?

Bună,

Poți sa îmi dai mesaj pe Whatsapp, sa îmi spui ce anume vrei sa facem și cât timp, ca să-ți pot spune și cât costa. 

O zi frumoasă!

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...