Sari la conținut

Roxanica29 - topic nou - 0799032535


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Nu reusesc sa mi fac o impresie despre Roxana.servicii,tarife,ceva concret? Cineva? De când vreau o milfă corespunzatoare..

Suna pt detalii 0729.633.906

O seara buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Io ??? Poi io sint o bonboana...o acadea...nam fir di rautate in mini...da cind li zik...li zik pi buni !!! :)))))))

 

Tu sti ca mii mio placut mireu di tini...ca doar neam vazut di citiva ori...si casa ti vad di citiva ori clar ca mio placut. Tu sti ca io ti stu relativ bini pi tini...si kear nam iegsagerat cu nimica din tat ci am zis. Tu sti ca cind vrei tu sa ti futi...sau ma rog...prinzi cu cini sa ti futi pi gustu tau...ti futi bini. Daaar...asea cum am moi zis...dacal mirosi pi fraer ca ie fraer...il faci pi plapind. 

 

Si asta nui rautate.

 

:)

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Io ??? Poi io sint o bonboana...o acadea...nam fir di rautate in mini...da cind li zik...li zik pi buni !!! :)))))))

 

Tu sti ca mii mio placut mireu di tini...ca doar neam vazut di citiva ori...si casa ti vad di citiva ori clar ca mio placut. Tu sti ca io ti stu relativ bini pi tini...si kear nam iegsagerat cu nimica din tat ci am zis. Tu sti ca cind vrei tu sa ti futi...sau ma rog...prinzi cu cini sa ti futi pi gustu tau...ti futi bini. Daaar...asea cum am moi zis...dacal mirosi pi fraer ca ie fraer...il faci pi plapind.

 

Si asta nui rautate.

 

:)

🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤£ðŸ¤£ðŸ¤£

te😘

Link spre comentariu

Mah...lu Roxanica mireu io placut fututu...da nu cu orisiniii. Daca cumva flacau ii moi slab di injier...til inpachetiaza di drasii il ia. Da dak ia da di vrun dracsor...nui sfiioasa la pula !!!

:)

Am fost la Roxanica , acum ceva timp in urma , a fost bine bine

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Disponibilă astăzi pana la ora 19. Locația este pe dezdrobirii( foarte tare).

 

0729.633.906

 

200h oral,normal

300h total( oral,normal,anal in functie de dimensiune,uri,dominare,69,din orala).

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Disponibilă astăzi pana la ora 19. Locația este pe dezdrobirii( foarte tare).

 

0729.633.906

 

200h oral,normal

300h total( oral,normal,anal in functie de dimensiune,uri,dominare,69,din orala).

😘
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Roxanicooo...

 

Am si io o intrebari la tini...si io stu ca tu kejti fatah sincera si imi zici pi buni !

 

Moi suna fata vrun zebzec din anunturili celi dipi Teligraf ? Adica nu daca suna telifonu...sa sigur moi ie si dajtia cari li plasi la telifon...daca moi suna soneriia ?

 

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Roxanicooo...

 

Am si io o intrebari la tini...si io stu ca tu kejti fatah sincera si imi zici pi buni !

 

Moi suna fata vrun zebzec din anunturili celi dipi Teligraf ? Adica nu daca suna telifonu...sa sigur moi ie si dajtia cari li plasi la telifon...daca moi suna soneriia ?

 

:)

Suna suna :)

Mai sunt si oameni din astia, carora le place sexutzul la tfl.

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Buna!

Disponibila astazi 9-18

Locatia Dezdrobirii

200lei/h oral,normal

300lei/h Fantezii(uro activa,dominare,69,fin orala,posibil anal in functie de dimensiune)

0729.633.906

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

 

 

Buna!

Disponibila astazi 9-18

Locatia Dezdrobirii

200lei/h oral,normal

300lei/h Fantezii(uro activa,dominare,69,fin orala,posibil anal in functie de dimensiune)

0729.633.906

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Fatah...da ci program di bugetata ai...9-18. :)

 

Sigur ai si o ora la prinz liber...si ciel putin 2 pauze di cafele !!! :)))))

Daa :)) la 12 pauza de masa, din ora.n ora pauza de tigare :))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...