Sari la conținut

De ce sunt multi homalai pe site precum XOXO ?


Vizitator

Postări Recomandate

Un topic de real succes.

20 de postări în 3 săptămâni!  :laugh2

**spam editat** ai apucat sa vorbesti cu Tanya/Cristina ? Apropo, la bar toata lumea a aflat ca esti un **spam editat**. Sa nu te miri daca baietii iti dau flit.

 

ai de :) mea

  • Like 3
Link spre comentariu

Imi bag pula in neamul vostru de limburici anali modificari genetic, xoxo si clona lui blue punisher.

Va dau teroare sclavilor :D

 

Ce faci tu ma? vezi ca esti chemat la raport, potaie turbata, mai baga niste puncte si stelute la profilele lu delia, tania si iness, mai scoate de la naftaline clonele, haide internet warrior fa-ti treaba!

Link spre comentariu

**spam editat** ai apucat sa vorbesti cu Tanya/Cristina ? Apropo, la bar toata lumea a aflat ca esti un **spam editat**. Sa nu te miri daca baietii iti dau flit.

 

ai de :) mea

 

Asta chiar a futut-o ? Credeam ca e doar un fatalau lingau care le apara in spatele calculatorului, nu ma asteptam sa fie atat de scarbos!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

**spam editat** ai apucat sa vorbesti cu Tanya/Cristina ? Apropo, la bar toata lumea a aflat ca esti un **spam editat**. Sa nu te miri daca baietii iti dau flit.

 

ai de :) mea

Altceva în afară de aberații, mai știi să postezi? 

Lumineaă-ți fața, flaușatule!

 

 

Asta chiar a futut-o ? Credeam ca e doar un fatalau lingau care le apara in spatele calculatorului, nu ma asteptam sa fie atat de scarbos!

Eu scârbos? Poate mata' !

  • Minus 3
Link spre comentariu

Altceva în afară de aberații, mai știi să postezi? 

Lumineaă-ți fața, flaușatule!

 

 

Eu scârbos? Poate mata' !

 

**spam editat**, te asteapta alte **spam editat**e sa le insamantezi. Ti-ai facut-o cu mana ta Vasile.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu prostesti pe nimeni Vasile, ai futut-o pe Tanya/Cristina cand inca era **spam editat** in 2017 si acum o dai in diversiuni. Esti penibil si jalnic.

 

ai de :) mea

https://akphoto1.ask.fm/915/206/698/710003007-1rt24e8-3t4tbrj2o2mq3a0/original/1452093_10151966612608236_1645721421_n.jpg

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...