Sari la conținut

Miki


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dorește unul aici pe forum.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@mcxbiman,mai ai ceva timp de așteptat,ai să primești o șosetă de Paști,dar problema e ca nu-i vorba de Paștele Ortodox și nici de cel Catolic,ci de Paștele cailor.

Spor la așteptat!

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Asa esti tu in fiecare zi sau doar azi esti prost ?

 

Daca Baron ti-a raspuns elegant si ti-a dat de inteles sa nu mai mananci cacat, atat te-a dus capul ala patrat si prost sa-i raspunzi ? Dar cand esti prost si viata ti se pare grea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu-mi schimb felul de fi pentru unul ca el Rămân așa cum am fost crescut și educat,chiar și pe acest forum, fiindcă ceea ce spun și fac mă reprezintă pe mine ,nu pe altul,iar dacă reușesc să schimb ceva în bine,oricât de mic și neînsemnat ar fi acel ceva este un motiv satisfacție și bucurie pentru mine.

Și în recenziile făcute fetelor,în ciuda unor critici făcute de unii dintre voi,încerc să sădesc mici "boabe" care mai devreme sau mai târziu vor încolți în sufletele și inimile celor cititorilor.

Să fim în fiecare zi mai buni ca ieri!

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

PS.1."un motiv satisfacție și bucurie"=un motiv de satisfacție și bucurie

2."sufletele și inimile celor cititorilor"=sufletele și inimile cititorilor

 

Mii de scuze.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Apoi sa îmi bag pula în rasa mătii de avorton văd că tu chiar vrei să îți fut rasa în gât! Ce pizda la mata vrei de te bagi așa in seamă? Vb in pula mea cu cine vrei tu nu mă mai tot fute la cap. !!!!

Vezi ca esti prost ? Fii prost in continuare.....imi plac prostii perseverenti si ambitiosi.

 

Abia astept sa vad cum iti iei foc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Perseverența și prostia nu fac casă bună cu prostia,dar bănuiesc că ai vrut să-l menajezi.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Nu vă certați!! Oferta este pentru cei cărora le plac femeile plinuțe. Cine vrea sa meargă, merge,cine nu merge la 45-50 kg și la 1,60.Sant fete care se mândresc cu corpul lor mai plinuț și prestează servicii de calitate. Cheltuiți pentru a experimenta și nu le subestimați. Puteți avea surprize plăcute!! Dacă o să am ocazia o sa o vizitez apoi voi scrie o recenzie. Mult succes!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Știu că un crocodil se satură greu,poate totuși,ne lasi și nouă ceva.Nu uita să ne anunți!

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@mihai230579,la cei 39 de ani,ai tăi, împliniți pe 25 mai și 5 ani de forum,pui asemenea întrebări?Mergi pe topicul Georgianei și ai să vezi cum arată.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...