Sari la conținut

Cat poti sa reziști fără sex sau sa-ti faci laba?


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Cine va pune sa rezistati? E acolo, maini aveti...  :laugh2

Mai rau e cand va proptiti cu pula sculata de fete in RATB aglomerat sau hartuiti colegele la munca.

Faceti laba linistiti, baieti!  :laugh2

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Cine va pune sa rezistati? E acolo, maini aveti...  :laugh2

Mai rau e cand va proptiti cu pula sculata de fete in RATB aglomerat sau hartuiti colegele la munca.

Faceti laba linistiti, baieti!  :laugh2

 

chance, 

 

din cand in cand cate-o propteala inedita prin ratb sau metrou, nu strica! totu e sa fie "chimie" si sa nu-ti iei vreo poseta in cap! mi s-a intamplat sa ma mai proptesc, dar era o situatie de "conflict", ca era aglomeratie :)))))))...si nah, cateodata daca te lipesti de vreo duduie cu care faci click, madularu se trezeste si nu stie prea multe, asta e!...muierea daca nu e deranjata, e chiar placut momentul... :) a nu se intelege ca militez pentru pulirea femeilor prin mijloacele de transport. 

e situatii si situatii, deci sa nu generalizam, zic! :))))))))))))))))))) 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

chance, 

 

din cand in cand cate-o propteala inedita prin ratb sau metrou, nu strica! totu e sa fie "chimie" si sa nu-ti iei vreo poseta in cap! mi s-a intamplat sa ma mai proptesc, dar era o situatie de "conflict", ca era aglomeratie :)))))))...si nah, cateodata daca te lipesti de vreo duduie cu care faci click, madularu se trezeste si nu stie prea multe, asta e!...muierea daca nu e deranjata, e chiar placut momentul... :) a nu se intelege ca militez pentru pulirea femeilor prin mijloacele de transport. 

e situatii si situatii, deci sa nu generalizam, zic! :))))))))))))))))))) 

 

Au fost momente deranjante, chiar si momente care m-au scarbit, dar a fost si un moment cand imi venea sa ma intorc si sa-i spun ceva...  :laugh2  :gossip

M-am abtinut, una de pe scaun statea si holba la 2 lungani lipiti spre iesire, am rezistat stoic!  :laugh2

Mai si respira greu in urechea mea, al dracului!  :laugh2

Era bine fizic si parca emana testosteron...

 

Ptiu, de emotii cred ca am nimerit pe minus, ma revansez.  :*

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Au fost momente deranjante, chiar si momente care m-au scarbit, dar a fost si un moment cand imi venea sa ma intorc si sa-i spun ceva...  :laugh2  :gossip

M-am abtinut, una de pe scaun statea si holba la 2 lungani lipiti spre iesire, am rezistat stoic!  :laugh2

Mai si respira greu in urechea mea, al dracului!  :laugh2

Era bine fizic si parca emana testosteron...

 

Ptiu, de emotii cred ca am nimerit pe minus, ma revansez.  :*

 

vezi, ti-ai amintit de cetateanu care emana textoxteron?! :)))))))))))

 

mi-amintesc de una ale carei tzatze tresaltau, la propriu. faceam ce faceam si ma uitam, cum dracu sa nu te uiti!?...la un moment dat ni s-au intersectat privirile. apoi mi-a zis ca de ce ma uit asa insistent, ca n-am rusine? 

 

da, mneavoastra cand v-ati scos tzatzele la mezat n-ati avut rusine de noi, barbatii? :)))))))))))))))))))))))))))))) cum poti sa fii asa ipocrita?! macar taci dracu din gura...! si eu m-oi fi uitat, dar discretel asa, da' si ei ii placea ca se simtea dorita...mie-mi spui de ele?! :)))))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cine va pune sa rezistati? E acolo, maini aveti...  :laugh2

Mai rau e cand va proptiti cu pula sculata de fete in RATB aglomerat sau hartuiti colegele la munca.

Faceti laba linistiti, baieti!  :laugh2

 

Da asta nu e rau, e bine!

 

De ce mi-a dat-o Dumnezeu?  S-o folosesc!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

Cine va pune sa rezistati? E acolo, maini aveti... :laugh2

Mai rau e cand va proptiti cu pula sculata de fete in RATB aglomerat sau hartuiti colegele la munca.

Faceti laba linistiti, baieti! :laugh2

Păi si ce nu va place pula sculata?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...