Jump to content

De evitat !!

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Stimați colegi,

Aș veni cu o propunere pentru categoria "de evitat"
Nominalizarea mea: "bruneta sensuala Adina" - 0754300838

Iată pe scurt experiența mea cu d-șoara:
Voiam sa încerc ceva nou, dorind să uit de dezamăgirile vieții și stresul zilei de luni.
Așa am găsit anunțul d-șoarei mai-sus menționate, care suna și arăta promițător.
Am sunat-o în jurul orei 13.30. Mi-a răspuns o voce destul de amabilă și am stabilit de comun acord
să ne întâlnim la ora 17.30. Până aici toate bune.
După ora 17 am plecat spre locația indicată. Ajuns în apropiere o sun pe d-șoara. Nimic!
(Mi-am zis că poate are altă programare și mi-am continuat drumul spre ea. La telefon mi-a dat asigurări că pot veni liniștit pe ora 17.30).

Am continuat să o sun d-șoara de câteva ori între 17.20 și 17.40 așteptând în apropierea locației. Fără niciun răspuns! ceea ce arată neseriozitatea ei totală.
Unele d-șoare ar trebui să învețe că înainte de a pretinde reprect, ar trebui să înceapă prin a oferi respect.
Nici timpul nostru nu este mai puțin prețios decat timpul lor! (culmea e că cele mai bune fete nu fac niciodată caz de timpul lor, 
în timp ce în cazul celor cu servicii îndoielnice se întâmpla destul de des).
Aveam o fereastră de o oră și ceva între două activități și nu mai puteam aștepta.
Noroc cu o cunoștință din apropiere; așa, prima d-șoara n-a reușit să-mi strice seara.

Asta a fost pățania mea. 
Să aveți noroc! O seară bună!

• Like 2