Sari la conținut

Eva-0748344841


Postări Recomandate

8andrei4....eu zic sa treci pe la ușa mea și să te lămurești exact ce fel sunt....cu argumente de genul,ori n-ai ocupație,ori consideri că îți fur pâinea de la gură 😂😂....iar cat despre așa ziși "pești"...se descurca ei și fără munca meaðŸ˜

Link spre comentariu

Cam pocnita pentru preturile astea

 

Ma duhoare de navod... cine crezi ca iti banga in seama parerile?

 

Culmea e ca am aflat ca esti chiar priceputa dar nu la masaj ci la sex... Ma mir ca nu a aparut nici o recenzie. 

 

A aparut...dincolo. Se pare ca fata e ok... recenzia e din partea unui membru de incredere.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

ce inseamna si nu numai ? ce servicii si tarife ai ? pe langa cele enumerate mai sus... eventual daca le poti posta tot aici pe topicul asta... fara sa deschizi altul ar fi super.

 

 

Nu de alta dar il superi pe cautator. Si daca il superi, vine motanu' si iti da laba la bot... pe ritmuri de manele

 

@colericul vad ca pana la urma a trebuit sa scrii cine esti... ca erau dubii :D nu toti au tinere de minte si memorie vizuala sa poata face legatura intre 2-3 conturi :D 

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Pai la ce te referi... ca in scurta mea perioada de client.. am intalnit nenumarate expresii de genul... si nu am inteles niciodata.

 

 

Ori sunt eu prea inchis la minte... ori e pusa la misto expresia. 

Link spre comentariu

Pai hai să îți explic:"diverse fantezi in limita bunului simt" se referă la:săruturi pe corp(sâni,picioare,însă ador pe spate în zona cervicala)FK,69,masturbari,mangaieri,role play(însă pe asta inca nu o pun in practica din lipsa de materiale),diverse poziții...sper că m-am exprimat clar și pe inteles

Link spre comentariu

Maaai sa fie... fata asta da din casa ;)

Si faci tu asta cu oricine (exceptind desigur nespalatii si imputitii...) daca desigur doreste, adica e inclus in pret? Sau ajungem acolo si aud ca FK, CIM, you name it... e extra si e inca 50RON ;)

 

@Gingo nu mai fi rau si necaji fata... fugi la ea si zi cum a fost. Sa vad daca ma incumet iar pina la capatu' lumii :D (la ora la care ma duc io la femei... ea e cam la granita)

 

@eva4224 nu te-ai gindit sa te tragi ceva mai aproape de centru... intreb, nu dau cu paru' :)

Link spre comentariu

Max,bineînțeles că nu cu oricine fac asta,am o limită...pana acum nu am cerut extra....și nici nu cred că o voi face...nu știu cu cât m-ar ajuta 50in plus sau in minus....iar referitor la "centru",la ce te referi?

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Pai hai să îți explic:"diverse fantezi in limita bunului simt" se referă la:săruturi pe corp(sâni,picioare,însă ador pe spate în zona cervicala)FK,69,masturbari,mangaieri,role play(însă pe asta inca nu o pun in practica din lipsa de materiale),diverse poziții...sper că m-am exprimat clar și pe inteles

 

Ms pentru informatii.

 

Mazepa... de exemplu. Tribunal, parc Viva, mai aproape de "lumea buna" ;)

Scuze...a nu se intelege ca cei din M13-14, sau 39A nu sunt lume buna... e doar un fel de-a spune  :)

 

Daca si in mazepa e "lumea buna" ... cred ca am sa iti trec recenziile la indoielnice... :D 

Link spre comentariu
  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti

Bună,voi mai fi azi și mâine,dar disponibilitate doar pentru masaj:(,pentru amatori de mai mult va aștept după data de 10august....voi intra într-un mic "concediu":)

Ce te face sa te dai deoparte te-ai speriat de p...?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...