Sari la conținut

0784598749 alina alba iulia rond


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am ajuns eu pe la detinatoarea numarului de telefon pe vremea cand se desfasura campionatul mondial de fotbal dar am uitat sa ii scriu recenzie.
Am sunat si m-am programat la ea intr-un timp destul de scurt,odata ajuns mi-a dat indicatiile finale despre cum sa ajung in locatia ei.Am urcat la etajul unde mi-a indicat iar cand a deschis usa am zarit o pustoaica destul de mica de inaltime si foarte zambareata care m-a poftit in camera de actiune si fiind un pic cam obosit am ales doar 1 finalizare pentru care am platit din propria initiativa inca de cand am intrat in camera,ne-am dezbracat amandoi si ne-am urcat in pat unde a inceput sa ma sarute pe piept si sa coboare in jos insa in timpul asta vazand unde se duce cu buzele am vrut sa o opresc si sa vad si cum se descurca cu fk dar am fost refuzat deoarece se pare ca FK nu intra in serviciile oferite de catre ea asa ca a continuat sa coboare cu buzele jos,mi-a pus o pelerina de latex peste soldat si a inceput un sex oral destul de ok iar dupa cateva minute am trecut si la sex normal unde am inceput cu pozitia misionar,dupa am trecut la un lady on top unde s-a miscat destul de bine iar pe final am schimbat intr-un doggystyle unde nu se simtea f bine insa a rezistat cu stoicism pana am reusit si eu sa-mi dau drumul.Dupa ce am terminat am mai discutat un pic cu ea,se pare ca stie de forum si mai intra din cand in cand sa se uite iar daca ajunge sa citeasca recenzia asta nu ar strica sa isi faca si user si posibil sa interactioneze cu lumea de aici. d2d 25 de min
acum partea cu notele
locatie :8, pe bulevardul unirii,nu e cine stie ce dar este curata,baia nu stiu cum arata deoarece nu am fost.
aspect : 8,miniona(undeva sub 1.60m) si draguta insa spre deosebire de pozele dp publi24 in realitate are si ceva tatuaje destul de vizibile(si recente din cate zice ea)deci mai mult ca sigur ori nu sunt ale ei ori sunt vechi pozele dp publi24(aduce f mult cu tipa din poze doar ca are in plus si cateva tatuaje)
sex oral : 7,protejat si fara atentie la zonele adiacente dar destul de corect executat.
sex normal : 7,receptiva la majoritatea pozitiilor dar destul de dificil de executat pozitii pe la spate cu ea deoarece...nu rezista mult.
gfe : 7,nu a fost cazul de ceva gfe dar a fost politicoasa si nu m-a grabit chiar daca dupa 15-20 de minute a inceput sa bata colega ei in perete cu semnalul de "ti-a expirat timpul,printule!"
pret : 100fin/200h

de revenit? eu as mai trece pe la ea,a fost simpatica cu mine.

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna seara, tipa este o tigancusa miniona cu sani ok, imparte apartamentul din Victoriei 112 cu inca o tiganca mai naspa. Din pacate am dat nas in nas cu pestele cand pleca din locatie, un tigan mai marunt care parea fara dinti in gura si tipul de om proaspat iesit din puscarie. Apoi am urmat domnisoara in camera si au urmat:

Oral protejat: decent cu viteza si combinat cu laba, durata a fost ok. Per total nota 7.5.

Normal: eh aici dupa un lady on top si doggystyle la viteza maxima a zis ca nu mai poate si m-a rugat sa vin deasupra. Desi nu e pozitia mea preferata am acceptat si i-am dat sa-i sara capacele, era ok ca senzatie dar nu am reusit sa imi dau drumul si iar m-a rugat sa termin, s-o ia la mana sau sa continui o ora. Asta dupa cca 15 min de actiune. Bineinteles ca am refuzat si i-am dat in continuare sub pretextul ca mai am putin. Ma uitam la ea parca isi dadea duhul, nu am vreo pula mare, in limite normale dar groasa ( asa vreau sa cred). Am schimbat inca vreo 3 minute doggy la viteza maxima si am finalizat, fiind stors de transpiratie ai energie. Per total nota 8 pentru actul sportiv dar cu scaderi pentru intreruperile de mai sus. De notat ca se ajuta de mana la normal, incerca sa ma faca mai repede dar fara succes.

GFE: 4

Locatie: Calea victoriei 112 vis a vis de biserica alba, in colt cu Radisson Hotel. Apartamentul de nota 5-6, wc-ul nu merge.

Aspect fizic: o gipsy destul de ok, are tate, cur mic, statura mica.

De revenit: NU

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...