Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

"Dragule" de ce nu pui clientii sa scrie in locul tau, stiu ca probabil vei sari in cap dar chiar nu o spun cu rautate, esti analfabet grav, chiar daca e vorba doar de futut si asta stii sa faci dar probabil mai mergi si prin afara si ne faci de tot rahatul, este o problema generala nu doar despre tine e vorba dar eram pe topicul tau, ca pana la urma cam asa procedeaza toti, daca nu invata carte dau curul la bataie, no offense!! Daca nu te abtii sa ma jignesti si te simti ofensat inseamna ca nu ai caracter.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"Dragule" de ce nu pui clientii sa scrie in locul tau, stiu ca probabil vei sari in cap dar chiar nu o spun cu rautate, esti analfabet grav, chiar daca e vorba doar de futut si asta stii sa faci dar probabil mai mergi si prin afara si ne faci de tot rahatul, este o problema generala nu doar despre tine e vorba dar eram pe topicul tau, ca pana la urma cam asa procedeaza toti, daca nu invata carte dau curul la bataie, no offense!! Daca nu te abtii sa ma jignesti si te simti ofensat inseamna ca nu ai caracter.

georgeta se vede ca duci lipsă de pulă😂😂😂😂😅😅 cine te roagă să citești topicul meu.
Link spre comentariu

M-ai cucerit. M-am indragostit. Ador sa ma las futut de tine si sa ti-o sug adanc. Dar si mai tare ador felul in care mi-o sugi si in care te futi tu. Esti o zeita a sexului, un exemplu de frumusete. Chiar ma gandeam sa divortez de sotie si sa te cer pe tine baby. Nota 100! Abia astept sa te revad!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"Dragule" de ce nu pui clientii sa scrie in locul tau, stiu ca probabil vei sari in cap dar chiar nu o spun cu rautate, esti analfabet grav, chiar daca e vorba doar de futut si asta stii sa faci dar probabil mai mergi si prin afara si ne faci de tot rahatul, este o problema generala nu doar despre tine e vorba dar eram pe topicul tau, ca pana la urma cam asa procedeaza toti, daca nu invata carte dau curul la bataie, no offense!! Daca nu te abtii sa ma jignesti si te simti ofensat inseamna ca nu ai caracter.

dragul meu sunt în aeroport și mă plictisesc și am zis să-ți răspund! 1 la mâna nu sunt Româncă. 2 la mâna vorbesc limba română ok,însă la scris mi-e m-ai greu. 3 la mâna dacă plec in afară nu vorbesc limba română, și îmi prezint Țara mea natală nu prezint România. 4 la mâna Țara ta ți-o faci tu de râs, și viorica Dăncilă,

O zi bună!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-ai cucerit. M-am indragostit. Ador sa ma las futut de tine si sa ti-o sug adanc. Dar si mai tare ador felul in care mi-o sugi si in care te futi tu. Esti o zeita a sexului, un exemplu de frumusete. Chiar ma gandeam sa divortez de sotie si sa te cer pe tine baby. Nota 100! Abia astept sa te revad!

hahah MERSI..

 

.fără Divorț te rog 🤩🤩🤩 te m-ai aștept cu drag, mulțumesc pentru vizită.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...